liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa vezi scaratait de adidasi cand apari pe acolo
    sigpic

    Comment


    • Am gasit un site interesant. Iti poti faci o idee cum stai fata de o masina sau alta.

      Catalogue of specifications of Dacia Logan 1st generation, all models, production years and versions in automobile-catalog.

      Comment


      • vai ce vitezomani avem pe aici )
        ma intreb cum discuta baietasii pe forumurile bmw cu un 330i remapat vs 550i stock ?

        Comment


        • Aia nu prea se dau, aia e faza.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • dragi colegi sunt foarte fericit
            in sera asta veneam de la munca pe dn7 buc-tgv, prind din urma un bmw316i(2002 cred).din contrasens 3 tiruri in fata o caruta franam amndoi.
            bmw depaseste caruta trec si eu si lam vazut ca nu ii da am zis sa-l depasesc, omu cu o blonda in deapta si cu gemurile fata deschise trec de el cu tr2 la 3500rpm si-l vad ca accelereaza, eu fiind pe contrases,nu ma lasat sa-l depasesc, (banuiesc ca na suportat umilinta in fata blondei ) , dau tr3 urc la 4000rpm schimb tr4 deja aveam mai bine de jumate de masina in fata
            nu stiu/cred ca il faceam pentru ca nam mai apucat tr 5 ca imi venea masina din fata, am franat si l-am lasat sa se duca. oricum nu a reusit sa ma faca pe 3 si 4 plus ca avea tipa aia un par in cap cu gemurile deschise la viteza aia
            http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

            Comment


            • SI eu o data cand veneam de la lucru ,era in fata mea un bmw "superat" care era in fata mea si era in fata lui un matiz o mai calca ca a vrut sa treaca si a trecut ala cu matizul pe dreapta,si a calcat.o bmw.ul apoi si eu din spatele lui (se vedea ca accelera ca scotea si fum negru tare) si dau si au talpa d etalpa cu a 3.a de 40 pana la 60 ma tineam dupa el si de la 60 deja era sa ma sui pe el Era tot asa bmw model dinala de prin 2001- 202 dinala de 102 cai epr tona. si 160 de cai motorul

              Logan vs o groaza de bmw.uri

              Rijders: D. Yocarini & M. Snoeren Auto: Dacia Logan Cupracer Toch gaaf om te zien hoe je met de raceauto met het minste vermogen de BMW's voorbij doet vliegen!
              Last edited by fanrenault; 9 July 2012, 20:09. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • La faza asta mai tine si de pilot nu numai de masina.
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • @fanrenault
                  daaaaa, mai ales fata de bmw-urile parcate poate "te facea" el de te rashcheta smurdul cu shpaclul de pe ala de pe contrasens.. asa se fac smecheriile ?!

                  Comment


                  • 102 cai per tona nu iti spune nimic la acel bmw? Ma facea,si "puneam mototr de pe renault de 2.0 ,numai de 140 de cai si il facem praf,pe reprize,pe distanta lunga,pe sprint,pe curbe (ca trebuie si sa adaptezi masina la puterea aia) ...

                    Originally posted by Alex_MIU View Post
                    La faza asta mai tine si de pilot nu numai de masina.
                    Tine si de masina muult!
                    Last edited by fanrenault; 10 July 2012, 12:40. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Voi va bateti capul cu toti de pe sosele? Pai daca e ala marlan, lasa-l sa fie, nu-ti bate capul cu el.

                      Comment


                      • Te "doare" mucii ce citesti pe aici. Numai reizari
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Originally posted by alessandro View Post
                          Clio ul ala de Buzau , dci85 care bate 16v softat, este client fidel la roua. era si aseara.
                          poate are cineva chef de glume
                          da ce are frate pe el?e pe bune sau e cioaca?
                          Welcome to the Club, We Have Jackets !

                          Comment


                          • Din cate am inteles e pe bune , dar soferu am inteles ca are numai fumuri in cap .... e plin de el...
                            Fara Semnatura.

                            Comment


                            • e un terminat

                              marcs vs lau egal pe 2 si 3

                              foarte foarte mic avans pentru 16v

                              Mioveni pazea

                              cata nebunie underground a facut postul asta

                              Lau noul MCD spaima 16 valvelor
                              Last edited by alessandro; 10 July 2012, 16:22. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • nu mai exagerati ma ma bate 16v de imi merg fulgi ..stiu cum trage 16v si cum trage masina mea
                                sigpic
                                Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                                http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google