liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je nu face liniute, cand ne vedem, in cateva zile
    sigpic

    Comment


    • nici eu nu fac...serios.

      Comment


      • Calibra 2.0 16 v 136 bhp - admisie k&n,traseu evacuare teava de 6x fara catalizator.

        Opel astra Bertone 2.2-147 bhp traseu evacuare teava fara catalizator.

        Calibra i-a dat 3-4 masini.

        La aceasi distanta m-a batut si pe mine.

        Astept sa revin la munca sa vad cand ma dau cu bertone.

        Comment


        • am uitat sa mai pun si eu una de acum cateva zile

          16v vs e36 318 is 2-0 pe fiecare capat de ture luam 1/2 masina avans

          nu era o cazatura dar avea ceva kilometri

          Comment


          • du-te mah, ti-ai batut masina cu care rupei logane pe genunchi? ...'ti-ar de ras ligheanele alea cu emblema alb-albastra in bot
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • am ramas putin surprins sa il bat...si nu este prima data cand masina asta bate un IS

              ce nu imi explic este cum bateam eu 16valvele 318i ul... cat sa se faca diferenta de sofer ? ( si eu nu stiu sa ma dau, schimb treptele ca mamaie cand invarte la aluatul de cozonaci )

              Comment


              • esti talent innascut )
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • pai si de ce te mai dai daca faci mamaliga in loc sa sofezi ?

                  Comment


                  • mama a scris skandal la liniute faceti loc ) il ajuta masina si nu conteaza cum schimba.

                    Comment


                    • Exact...masina mea trage de indoaie si nu prea ma agit cu schimbatul.

                      Sent from my LG Optimus Net using Forum Runner

                      Comment


                      • masina ta trage sa moara si tu o mai invartit putin sa ramana in viata.
                        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                        Comment


                        • Era 318is sau i ? Daca era is (140 CP) inseamna ca 16V e o bestie .
                          '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                          Comment


                          • Sau inseamna ca e46 le avea un motor ratat
                            Avea 300mii pe bord.

                            Sent from my LG Optimus Net using Forum Runner
                            Last edited by alessandro; 14 August 2012, 21:14.

                            Comment


                            • mai, lampa, 318 is face suta in 9.1sec, kilometrul in 30 de sec, iar repriza 80-120 in tr4 dureaza 9.5sec. deci cam ca loganul. un 318 is nou (pacat pt ei ca nu s emai fabrica) bate 16v E4, unul de >200000km poate doar sa viseze ca bate loganul. pe repriza aia in tr4 tare mi-e ca si-o fura cu succes de la lighean cand io ti-am zis ca eram cu jiji si bateam catargu' de-un cascador cu is pe deva-sibiu, ai zis ca-i imposibil. uite ca te-ai convins, cand lipsesc 10-15 cai din aia 140, e clara treaba, pe pluta sportivitatea germana. bine, si cand o fost noua, o batea renault 19, tot un ***** pansat au facut in competitii
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • exista 318is pe E46 ? eu tare cred ca nu )
                                parerea mea e ca 16vul bate cu greu 318 simplu pe e36,deci cam alea sunt egale.
                                318is merge mai tare...
                                Vedeti ca mai sunt si 316 coupe care seamana cu is-urile
                                Last edited by Cristi_Xp; 15 August 2012, 02:06.
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google