Legitimatii LC Constanta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    cit costa legitimatia??sau ce te costa sa ai legitimatie??

    pozele le'am trimis pe loganclub.constanta@yahoo.com !!!!!!!!!!! ink nu le-ai primit??



    Important Moderator or Administrator Notefara mirc , gen : k , sh ,tz ,mah si tot asa...
    Last edited by SoNyKeL; 30 July 2009, 18:42. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #32


      Important Moderator or Administrator NotePozele se trimit pe mail si doar pe mail.
      Nu mai face tu reguli noi
      Last edited by SoNyKeL; 30 July 2009, 18:42.

      Comment


      • #33
        oxxocb vino la intalniri si vei afla acolo totul... tu inca ai 0 prezente ptr toti banii din lume nu iti facem legitimatie...
        ps au ajuns si mailurile(2am primit , unu cu poze unu fara) au ajuns pe la 13:30...

        sigpic

        Comment


        • #34
          Si la ce folosesc legitimatiile astea ?
          Ce valoare au ? (nu financiara)
          Cu ce ne ajuta ?
          sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
          :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

          Comment


          • #35
            In viitor cei care au legitimatii se vor putea evidentia ca fiind membrii logan club si vor putea beneficia de reduceri la diverse servicii , la intalniri regionale/nationale ne vom/ne vor cunoaste mai usor...
            si ca sa fiu ``rautacios`` legitimatiile NSL la ce folosesc???
            Last edited by SoNyKeL; 9 August 2009, 17:25. Reason: Automerged Doublepost

            sigpic

            Comment


            • #36
              Originally posted by SoNyKeL View Post
              si ca sa fiu ``rautacios`` legitimatiile NSL la ce folosesc???
              Daca tot vrei sa fii "rautacios" si ai folosit NSL ... o sa-ti raspund.

              A.S. No Speed Limit ROMANIA este o organizatie recunoscuta ca si club sportiv si e in topul celor din romania.
              Are un statut si o reglementare legala.
              Legitimatiile se folosesc in cazul evenimentelor pe care le organizam sau la care participam si sint multeeee. Ultimul a fost la Mangalia weekendul trecut.
              Ne folosesc in cazul in care nu purtam tricourile pt. acces la diverse organizari legale, discounturi in magazine de profil, si reprezentare oficiala chiar si in fata "organelor" de tot felul.
              In cazul delegarilor ne legitimam cu acestea.
              Este o legitimatie a unui club cu statut si cu dari la stat.
              Este recunoscuta de toate cluburile si firmele de profil, chiar si de organele statului.

              Noi ne recunoastem dupa alte lucruri de cat o legitimatie.

              Daca pe cea a clubului o gasesc utila si folositoare, asta o gasesc drept fitza fara suport ... sau mai bine zis .... just for fun.

              P.S. Logan Club este inregistrat la registrul comertului cu sigle la OSIM si plateste dari la stat ca sa aibe nevoie de legitimatii ???

              Offtopic
              @Sonykel ... esti cam coltos si cred ca rautatile nu-si au locul cand e vorba de mine. Daca ai uitat cine sunt pot veni sa-ti reamintesc.
              Apropos ... ai invatat sa dai cu spatele fara sa-mi mai lovesti masina?
              Nu cred ca esti persoana care sa fie rautacioasa cu mine si in locul tau
              sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
              :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

              Comment


              • #37
                vezi , nu inteleg dece te-ai suparat si nu ai vazut `` nu stiam ca nu mai stii deloc de gluma... si nu inca nu cred ca am invatat sa dau cu spatele , ca inca sunt om , si ca toti oameni fac greseli...
                si nu noi nu avem nici o reglementare legala inca sau poate nici o data... ideea era si la noi tot la fel de recunoastele la regionale si discounturi... a si da se poate considera si o fita dar cum suntem pe litoral si am avut destui membri din tara printre noi la intalniri am considerat ca sunt utile... plus ca asa am vazut la Logan Club Galati si de acolo ne-a venit ideea...

                si la urma urmei noi suntem un club ``for fun`` noi nu organizam curse , expozitii showuri si altele... cred ca toti dintre noi sunt constienti de asta.
                Last edited by SoNyKeL; 9 August 2009, 22:08.

                sigpic

                Comment


                • #38
                  Salutare si bine ai revenit.
                  Legitimatiile, pentru moment, nu sunt prea utile, dar vor fi pentru a beneficia de discounturi la diverse magazine, service-uri si alte cele. A fost o idee imprumutata din alte orase, nimic mai mult.
                  LC nu cred ca este inregistrat si oricum nu se ocupa nimeni de asta, nimeni din Constanta, cel putin. Noi suntem useri pe un forum si impartim pasiuni comune iar din acest motiv ne intalnim, dar tu stii mai bine asta.
                  NSL-ul este, poate, cea mai mare asociatie sportiva din Romania.
                  Numai de bine si poate ne mai vedem si noi candva!
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    @Sonykel
                    Daca nu erai un pic "rautacios" si nu faceai remarca respectiva filozof ramaneai.
                    Adica daca te rezumai numai la raspuns simplu la intrebare.
                    Dar cum gura bate ... asta e.
                    Ma cunosti destul de bine si stiai ca o sa reactionez la "rautati" d`astea.

                    @Andy
                    Salutare.
                    Apropos ... nu am revenit ... am fost undegraund mereu
                    Ca nu am mai venit la intalniri ... stii de ce din ambele parti mai ales ca si tu ai copil acum, dar si a unor diferente care s-au creat dupa ce ne-am cunoscut mai bine.
                    Nu uita ca o perioada f lunga am fost la fiecare intalnire, dar cred ca m-am saturat sa completez nota de plata si sa pun bani din buzunar, dar si de lipsa de bun simt a unora.
                    Atitudinea mea trebuia sa fie considerata un semnal de alarma nu o rasuflare.
                    Multumesc pt. remarcile referitoare la club.
                    Referitor la dragostea mea pt. masina ... cred ca nu se pune la indoiala acest lucru. Masina mea o demonstreaza in ciuda tuturor "dificultatilor cotidiene"
                    Referitor la sprijinul acordat clubului nici atat.
                    Si ca sa fie totul frumos ... si daca primesc un OK ... se va organiza o mare intalnire a iubitorilor de Logan, Dacia si Renault unde voi avea grija sa aveti parte de surprize placute.
                    Ajutorul dat membrilor clubului pe tema Loganului si faptul ca unii dintre voi aveti prieteni in service si asa mai departe se datoreaza tot implicarii mele.
                    Deci eu pana acum am demonstrat ca am facut ceva si sper sa pot face si mai mult.
                    Asta este motivul pt care am luat foc la "rautati".
                    De vazut ne vedem, ai vazut ce mica e lumea.
                    Pot sa trec sa va vad si sa vad care mai e combinatia.


                    P.S. Nu am nevoie de statuie, dar putin respect se impune.

                    Scuze de offtopic dar am fost provocat de "rautatile" lui Sonykel
                    sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                    :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                    Comment


                    • #40
                      revenind la legitimatii avem 19 membrii:
                      Attached Files
                      Last edited by SoNyKeL; 9 September 2009, 11:02.

                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        se mai fac inscrieri?

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google