Cei Care Ne Conduc...din Pacate...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    eu aveam 9 ani....dar stiu ca varul meu era in armta la ramnicu sarat....si sa tras...un coleg de al lui a fost chiar ranit...
    militarii au fost scosi sa traga in....oricine trage inpotriva lor.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • #17
      S-a tras coane...ca au fost destui carne de tun...majoritatea s-au impuscat intre ei...foarte putini au fost care au tras cat sa declanseze infernul apoi se faceau nevazuti. Ma uit ca una dintre cele mai odioase intamplari a fost masacrarea trupelor USLA (trupele antitero pe vremea lui Ceashca) veniti sa apere Statul Major din Dr. Taberei...au venit cu 3 blindate usoare sa dea o mana de ajutor si in schimb au fost intampinati cu focuri de tanc, mitraliere grele si Kalasnikov...doar 3 au reusit sa scape fugind pin blocurile alea, restul au fost sfartecati si cadavrele batjocorite pe strada...au scris pe ei "teroristi". Asta e doar unul din exemplele a ceea ce a fost atunci...o manipulare monstruoasa si o dovada a cruzimii celor care conduc lumea din umbra.
      Lasati-l pe Almanahe in pace ca e un primitiv papitoi care crede ca invarte ceva...nivelul la care este el, e o joaca cu putza in tarana ( nu e cuvant licentios)...iar noi suntem si mai jos, suntem turma.
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #18
        pacat ca au murit multi degeaba...ne-am bucurat atunci cu totii...si acum ne furam caciula.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • #19
          Au murit, mor si or sa mai moara oameni in urma unor planuri care se masoara doar in cifre...cifre care inseamna pentru unii putere si bani si pentru altii propriile vieti...ma intreb pana cand???
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • #20
            pana cand se va face din nou o revolutie...una adevarata..dar nu cu batai si omoruri..ci cu intelepciune si cu multa minte...

            dar mai intai trebuie sa incepem noi sa stim sa fim corecti.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • #21
              Bogdan Olteanu ,baiat destept cu scoala ,liberal ,fost angajat la o companie privata.Venea la serviciu doar in ziua de salariu.Intrebare !Ce functie a avut parintele lui drag?(1988)
              AC/DC- RIDE ON

              Comment


              • #22
                Acelasi lucru se intampla cu Elena Basescu la Luxten in anul 2009. Cred ca numele nu are importanta, toti sunt la fel. Sincer sunt pentru un alt Carol I.

                Comment


                • #23
                  The Economist, despre Ponta: „Numele meu este Paste. Copy Paste”




                  Sa plagieze si economia germana,asta ar fi culme plagiatului
                  Last edited by john Q; 3 July 2012, 16:35. Reason: Automerged Doublepost
                  "light up the darkness" Bob Marley

                  Comment


                  • #24
                    Romanii vor plange cat de curand dupa perioada lui Boc, Udrea si Basescu!

                    Comment


                    • #25
                      Pocaiti-va! Isus vine!
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • #26
                        Macar suntem si noi in atentia lumii.La cata cacao produc astia

                        Si Basescu a copiat,pe urma a iesit la atac,vorba lui vanghelie "M-am saturat sa facem dosare noi lor si noi noua."
                        Last edited by john Q; 3 July 2012, 17:26. Reason: Automerged Doublepost
                        "light up the darkness" Bob Marley

                        Comment


                        • #27
                          @PCH... da sa te pup ma, ai noroc ca e mare distanta ca altfel te pupam! Eu cand aud de PSD devin cel mai infocat "basist".

                          Comment


                          • #28
                            Si eu...cu toate ca nu suport politica, ma seaca de energie )....dar cand aud de PSD....

                            Comment


                            • #29
                              LOL s-a inchis tampenia aia de topic cu ponta vs "nimeni pe lume" ... si o continuati aici )
                              Fara Semnatura.

                              Comment


                              • #30
                                A fost inchis/desfiintat de USL-isti!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google