Cei Care Ne Conduc...din Pacate...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by PCH View Post
    Romanii vor plange cat de curand dupa perioada lui Boc, Udrea si Basescu!
    ...mai mult; se anticipeaza sinucideri in masa, oamenii isi vor da foc vilelor, unii vor fugi in munti sa-si planga conducatorii iubiti.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • #32
      Ce mi se pare interesant este faptul ca dupa ce s-a inchis acel topic userul ionut.stavar nu a avut unde sa se mai exprime si a reinviat un topic in care ultima postare fusese undeva in 2009 LOL
      Fara Semnatura.

      Comment


      • #33
        Unii vor emigra....cei cu scaun la cap, in general! Altii se vor bucura....cei cu aluna in loc de creier si altii vor ignora! Din punctul meu de vedere, astazi este o zi neagra pentru Romania. Pacat....

        P.S. Frati români treceti Tisa spre vest! Ultimul sa stinga lumina!

        Comment


        • #34
          Din punctul meu de vedere tot ce se face prin intermediul parlamentului, prin vot e in ordine; acelasi parlament care a fost folosit si de veche putere, pentru a-si arata muschii; puterea nu e proprietatea conducatorilor cum au visat ei; intotdeuna vine si scadenta.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • #35
            cadn reusesti sa decapitezi un stat, fie el regim tiranic, prin marsavii la limita legii, prin ordonante pe langa lege, prin schimbari de structuri ca si cum ti-ai schimba sosetele, ca sa duci tara spre o alta dictatura, cu miza ce mare fiind acoperirea unui teatru grotesc, gratierea unui infractor care inca mai spera ca daca se da sinucigas inchipuit va scapa de inchisoare, nu esti cu nimic mai bun decat cei pe care i-ai hulit 8 ani de zile. esti, asemenea lor, un borfas ordinar, cu si mai putina coloana vertebrala decat emil boc. am eu o afinitate pt piticul ala retardat, cam la fel de mult pe cat mi-s de dragi basexu, udrea, berceanu, nastase, ponta, mitrea si nu in ultimul rand, cucuveaua aia de iliescu. din pacate, multi nu realizeaza ce se intampla, pe multi nu-i intereseaza, iar restul se gandesc la emigrare. eu ma intreb ce legi au fost adoptate tacit si ce ascund de fapt, in erioada circului asta cu sinuciderea si cu plagiatul...tare mi-e ca o sa ne trezim in cooroo' gol cand se va ridica, macar partial, cortina la piesa asta ieftina. si mai am o senzatie: ca-n toamna, sau iarna, cand vor fi alegerile, dan diaconescu va avea un scor nesperat de bun si la fel, partidul lui, sau al lui vadim.
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #36
              Si eu astept cu nerabdare sa aflu ce se petrece cu adevarat in spatele mascaradei...prea se insista cu sinuciderea lui nastase iar acum cu instaurarea acestei dictaturi. Ceva cu adevarat important se petrece si noi suntem cu ochii in tv si comentam daca puscariasul ala s-a impuscat cu arcul sau cu pasta de dinti.

              Comment


              • #37
                LOL Carmelo esti frustrat?USL-istule
                "light up the darkness" Bob Marley

                Comment


                • #38
                  Tu esti frustrat stimate coleg .... ti-au inchis moderatorii topicul acela ''useless'' si te-ai trezit tu sa invii un topic pe care nu se mai scrisese din iulie 2009...cine e ala frustratu acum?

                  du-te si latra in alta parte , ca pe forumu asta nu ai aplaudaci si pe multi ii doare undeva de politica...

                  Nu sunt uselist , ma doare undeva de toata politica in sine ... dupa parerea mea toti sunt niste corupti , si raman la parerea mea ca in lumea asta in afara de gravitatie si legile fizicii totul poate fi corupt...
                  Fara Semnatura.

                  Comment


                  • #39
                    Daca tu esti indiferent, asta nu inseamna ca un thread trebuie inchis. Iti place sau nu politica, idiotii aia din "marile institutii ale statului" iti decid viitorul tie si urmasilor tai!

                    Nici pe mine nu ma intereseaza cat consuma 1.4 sau 1.5 dci, hai sa inchidem si threadurile alea. Esti tu singur pe forumul asta, sau cum? Daca din punctul tau de vedere e "useless" trebuie inchis? :|

                    Comment


                    • #40
                      un topic "useless" despre o persoana "useless" care conduc persoane "useless" ca tine.A si inca ceva in limba romana exista un cuvant care descrie ceea ce scrii tu in engleza interesantule
                      "light up the darkness" Bob Marley

                      Comment


                      • #41
                        Daca era useless din punctul meu de vedere ,era egal cu 0 , dar uite ca un moderator a considerat la fel ca si mine ca e useless , si asa l-a inchis...
                        gata , eu atat am avut de zis , ca observ ca va aprindeti rau de tot cand vine vorba de politica.
                        Fara Semnatura.

                        Comment


                        • #42
                          Pai hai sa inchidem tot Forumul! O fi Ponta moderator pe aici....Crin mai mult doarme, nu are timp de moderat!

                          Ma aprind rau cand vad ca niste imbecili isi bat joc de mine si de viitorul meu. E o diferenta! Si mai ma aprind cand vad ca sunt inconjurat de oameni care sunt indiferenti, iresponsabili si nepasatori.

                          Comment


                          • #43
                            Pe topicul acela am cerut opinia ta personala dar nu neaparat legat de politic.Ai o aversiune fata de politica,si eu dar ma intereseaza cine imi apara interesele,dreptul la urmarirea fericirii in tara asta.

                            Domnul copy paste este doar o distragere de atentie cat ei ne baga mana in buzunar iar,cainii flamanzi au scapat iar din lanturi iar acum nu se multumesc doar cu bani,puterea e mai intoxicanta

                            Discutiile astea nu isi au rostul aici
                            Last edited by john Q; 4 July 2012, 09:57. Reason: Automerged Doublepost
                            "light up the darkness" Bob Marley

                            Comment


                            • #44
                              Nu stiu ce sentimente aveti voi fata de politicul din romania ....dar
                              pe mine personal daca la 24ani ma preocupa politica si cum a plagiat ponta , inseamna ca la 35-40 de ani ar trebuii sa imi dezvolt propria teorie conspirationala si la 45 sa ma curat...
                              Vedeti-va oameni de sanatatea voastra si nu va mai tocati nervii cu toate ineptiile pe care ni le furnizeaza un tub catodic...
                              Fara Semnatura.

                              Comment


                              • #45
                                Normal... Tara te vrea prost... Si nepasator... Atunci cand ticalosia va atinge cotele de avarie poate te trezesti si tu... Poate cand euro va fi 5 lei o sa dai vina pe vecinul de la parter. Sau poate nu apuci 35 de ani din cauza unei boli netratate din cauza sistemului de sanatate votat de parlamentul lor. Ca nu mai poti spune ca e al nostru si ca ne reprezinta interesele. Doamne ajuta...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google