Idei / Propuneri Activitati In Cadrul LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 24.05.2010 zi libera de la iubitul nostru guvern.O iarba verde, un fulg de plop ceva sa ne scoata din depresie.

    Comment


    • Ce ziceti de o sesiune foto pentru masini? Cine se baga?
      Ma gandeam asa - ca exemplu de program:
      - ne gasim intr-o sambata dimineata la spalatorie, spalam masinile in cel mai arogant mod posibil
      - le pregatim pentru poze, strangem boarfe, carpe, sticle, chestii de prin masini
      - mergem undeva unde sa avem cadru general cat mai potrivit
      - tragem un shooting cat mai arogant posibil
      - ne facem apoi o prezentare in ppt, spre exemplu, de moare lumea
      Hm, ce ziceti?

      Comment


      • Suna bine ideea trebuie pusa in practica si facut un album foto cu fiecare masina interior, exterior si daca se poate cu evidentierea imbunatatirilor.

        Comment


        • gata s-a facut eu sunt pentru
          Last edited by gl_mmm; 17 May 2010, 07:23.
          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

          Comment


          • E buna ideea. Cand v-ati gandit sa o punem in practica?

            Comment


            • Sunt pentru si eu ...doar ca o sa trebuiasca sa mai asteptam sa fie vreme frumoasa.
              sigpic

              Comment


              • Eu as propune s-o faurim chiar sambata viitoare, 22.05.2010.
                Pentru asta ne-ar trebui:
                - un aparat foto cat mai performant. Sa traiesti, Valeriu!
                - cadrul general. Veniti cu propuneri. Eu propun parcarea de la Gradina Publica.
                Propun deasemenea, sa facem poze si la motor, portbagaj, interior, bord, etc.

                Comment


                • Ce-ati zice daca am face o sedinta foto si cu niste domnisoare, ca la saloanele auto (pastrand proportiile)? Desi exista un risc destul de mare, cel putzin in cazul meu, sa trec pentru o vreme la un meniu de tip conserva si sa am acces limitat in jurul blocului.

                  Comment


                  • Originally posted by gl_mmm View Post
                    - un aparat foto cat mai performant. Sa traiesti, Valeriu!
                    Sambata sunt la tara....poze la motor...hmm...trebuie spalate motoarele si parca nu imi arde.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ideea este buna.Singura imbunatatire pe care pot sa o fac la autobuzul meu ,este plinul si asta nu pe banii mei.

                      Comment


                      • Deci sambata, nu. Nici eu nu pot. Facem atunci aroganta la intalnire, duminica.
                        Veniti cu masinile spalate si aranjate, le facem poze si gata.

                        Comment


                        • Super ok...e buna rau ideea : "Respectul si bunul simt sunt pe primul loc si sofatul responsabil ptr siguranta noastra si a celor din jur ...totul in limita legala" ..!!! o noua regula demna de urmat..
                          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                          Comment


                          • Corect Bogdane...o sa fie nevoie sa facem un topic cu regulile recomandate de urmat ale loganistilor galateni...fara suparare...dar acum de cand ne-am montat stikerele pe parbriz suntem mai usor de reperat in trafic...si daca unul dintre noi face vreo nazbatie in trafic o sa fim mai usor de vanat printre oamenii legii.
                            Si nu e corect fata de loganistii galateni care merg in limita regulamentului.
                            sigpic

                            Comment


                            • Foarte adevarat Domnu Verde...care nu urmeaza o regula foarte simpla ..o regula care este in codul bunelor maniere va suporta consecintele.. la modul cel mai serios...sau i se taie Capul)
                              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                              Comment


                              • Atat spun :ciorba de burta ,duminica ora 11,transport sigurat.Pentru unii mergea una si astazi.
                                1.DeWiL
                                2.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google