Organizator Intalniri de Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Vad cu parere de rau ca nu se tine cont de cerinta mea din primul post...si anume "Rog sa posteze doar cei din Galati cu propuneri concrete"...de aceea eu ma voi retrage de pe acest topic...moderarea acestui topic va fi preluata de Lucian...eu ma voi muta pe celelalte sectiuni ale forumului unde nu au acces la moderare Organizatorii de Intalniri.
    Am de asemenea rugamintea ca daca se va alege un nou organizator sa se ia legaura direct cu CristiXp pentru schimbul de functii.
    Succes.
    Last edited by valeriuciprian; 17 November 2009, 20:14.
    sigpic

    Comment


    • #17
      apai valy daca ne mai parasesti si tu se ducet dracu tot deci e un inceput de destramare de club logan galati

      Comment


      • #18
        O remarca doar. Moderarea forumului de pe LCG, va fi in sarcina mea pana la numirea noului organizator. Imi cer scuze pentru neplacerile create.
        In plus, daca s-au stabilit reguli clare, pe acest topic, atunci sa le respectam. Vor ramane doar nume propuse si atat. Voturi si atat. Si doar galateni.

        Putin offtopic sau poate nu.
        Va astept duminica aceasta, in numar cat mai mare, pentru dezbatarea problemei organizatorului LCG. Este ultima saptamana a mea, ca organizator LCG si ca urmare ultima in care va mai pot cere asa ceva. VENITI DUMINICA ASTA
        Last edited by lupulucian; 18 November 2009, 09:44. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #19
          de la mine un vot pt mircea (gl_mmm)

          Comment


          • #20
            momentan 3 voturi mircea (gl_mmm)
            asteptam si celalte persoane sa isi spuna parerea

            Comment


            • #21
              Eu cred ca Lucian sa-si vada in continuare de treburile din cadrul LCG....deci un vot pentru LUCIAN.(va rog sa mai cititi o data ce a scris Seba de la Timisoara)

              Comment


              • #22
                Ziua alegerilor prezidentiale, cat si a organizatorului LCG

                Un vot si de la mine pentru Mircea Imi pare rau de Lucian

                Comment


                • #23
                  Cinci voturi si de la mine pentru Mircea, dar cred ca unii au lipsit azi de la intalnire cand cel sustinut de voi a refuzat ,,onoarea". Toate cele bune.
                  METABOND RULES

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by ady62 View Post
                    Un vot si de la mine pentru Mircea Imi pare rau de Lucian
                    Chiar asa nea Ady, figura mea a inceput sa inspire pareri de rau ?

                    Comment


                    • #25
                      luci cred ca demisia din functia de organizator aduce pareri de rau
                      cat despre vot...inca unu pt mircea

                      Comment


                      • #26
                        As veni si eu cu o propunere pe care sincer nu pot sa mi-o asum in totalitate pentru ca este rodul unor discutii pe care le-am avut pe aceasta tema. As vrea de la inceput sa se inteleaga foarte clar ca nu sint impotriva lu Mircea. Dar cred ca cel mai bine pentru noi ca club este sa avem o echipa formata din LUCIAN SI VALERIU! dupa parerea mea este formula cea mai buna pentru noi si cred ca asa putem cistiga foarte mult daca si noi sintem alaturi de ei. CE PARERE AVETI?

                        Comment


                        • #27
                          aceasta parere este impartasita de toti membrii dar lucian este ferm in hotararea lui dupa cite am vazut duminica la intilnire si eu sunt pentru aceasta echipa LUCIAN-VALERIU dar.........lucian va decide ce va face mai departe

                          Comment


                          • #28
                            Eu am ceva treaba pe forum...deci chiar nu am timp...dar din cei 10-15 insi care vin la intalnire nu se indura nimeni?Aaaaa e mai bine sa stai cu roatele in sus nu?Pai daca e asa schimbam foaia...ne bagam picioarele si inchidem taraba...ca e mai simplu.
                            Dragoste cu de-a sila nu se poate.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Sper ca duminica aceasta, am reusit sa va transmit motivele retragerii mele de pe acest forum. Cum am spus si ieri, adaug si aici. Nu cu membrii LCG am sau as fi avut vreo problema.
                              Motivele , daca ar fi fost postate aici, sigur ar fi fost banate sau sterse, asa ca am ales sa vin in fata voastra, la ultima intalnire. Sunt onorat de vorbele voastre si de aceea spun ca nu-i totul pierdut. Suntem in continuare un loganclub la Galati.
                              Mircea, are in continuare votul meu, pentru organizator la loganclub Galati.

                              Comment


                              • #30
                                Si eu sustin parerea lui Leonard, organizarea ar trebui sa fie treaba de echipa. Si persoanele nominalizate sunt OK, ne-au organizat timp de 2 ani si poate vor continua sa o faca... sper.
                                GL-22-TOF

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google