ITP Galati?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ITP Galati?

    Va salut!Imi puteti spune unde ar fi cel mai ieftin ITP in Galati?Multumesc

  • #2
    Salut Cristi. In primul rand, pentru ca esti nou venit pe aici, avem anumite reguli.
    In acest sens, avem pentru asemenea discutii, un topic ce se intituleaza foarte sugestiv...discutii generale.
    Acest topic se inchide. Discutiile se continua aici..http://www.loganclub.ro/forum/discut...t1849p106.html

    Comment


    • #3
      Redeschidem topicul ...aici vom discuta doar despre ITP...
      sigpic

      Comment


      • #4
        Iata clasamentul preturilor facut de mine acum un an

        1. Apan - cel mai ieftin
        2. Nalba
        3. IATSA
        4. Sherr - cel mai scump

        Acum nu mai stiu preturile. Ca observatie generala: diferenta era de 15-16 lei intre cel mai ieftin si cel mai scump. Recomand asadar sa va faceti ITP-ul acolo unde stiti ca sunt cei mai profesionisti. Macar stii ce ai la masina ...

        Comment


        • #5
          cel mai ieftin unde am putut gasi a fost la Transurb, la General ! pret 60lei parca ! Am trecut si cu toba sport fara nici o problema,prajitura etc

          Comment


          • #6
            Ei, daca asta e pretul la Transurb, atunci refacem clasamentul:

            1. Transurb - cel mai ieftin
            2. Apan
            3. Nalba
            4. IATSA
            5. Sherr - cel mai scump

            Comment


            • #7
              Facut astazi ITP-ul cu 65 de lei pe str.Crizantemelor,la vreo 200 de metri de unitatea de armata.

              Comment


              • #8
                Am si eu o intrebare pt sufleth: In afara de masina ce ti-a mai trebuit la ITP? (cite triunghiuri, daca s-au uitat la termen la trusa, stingator etc...

                Comment


                • #9
                  Nu s-a uitat la nimic
                  Mi-a trebuit doar certificatul si cartea
                  Succes

                  Comment


                  • #10
                    Sariti!
                    Avem un coleg in suferinta: trebuie sa faca omu' ITP-ul si n-are trusa de prim ajutor si extinctor. Sau nu mai sunt in termenul de valabilitate.
                    Cine are si poate sa ajute? (Eu n-am, sunt expirate ambele!)
                    Sunt necesare maine, pentru ca poimaine merge la ITP si trebuie sa le aiba.

                    Este vorba de colegul je5. Nu prea intra el pe forum si de-aia am sa ma ocup eu sa le iau si sa le dau inapoi. Rog seriozitate. Multumesc!

                    Comment


                    • #11
                      Am eu stingatorul care e valabil...si trusa nu garantez....si sunt disponibile...ne auzim sa vedem cum le iei.
                      In alta ordine de idei...am fost ieri cu o masina de la firma si i-am facut ITP-ul la Sherr...80 lei (1.6 16V...deci benzina)...masina a fost oprita de catre RAR pe stand si am mai stat juma de ora pana a venit RAR-ul si au verificat si ei masina...am trecut cu brio.
                      La ITP scrie ca trebuie pe langa stingator si trusa 2 (doua) triunghiuri.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Problema rezolvata, cu ajutorul lui Valeriu.
                        Cristi, suna-ma!

                        Comment


                        • #13
                          Multumesc pt sustinere,Mircea si lui Valeriu pentru ajutor.Miine e ziua cea mare.Promit sa postez rezultatul seara.

                          Rezolvat ITP cu bine. 75 lei pe Crizantemelor .Mi-a trebuit doar asigurare valabila si masina in stare buna.Nu m-au intrebat de trusa, triunghiuri etc dar e bine sa fie in regula.....
                          Last edited by je5; 12 March 2010, 16:10. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #14
                            Sa fii sanatos! Baga kilometri acuma ...

                            Comment


                            • #15
                              ITP ieftin moaca e la Iatsa...65 lei benzinare si 73 (parca) la diesel.
                              Last edited by gl_mmm; 20 March 2010, 15:46.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google