Spalatorie In Mod Organizat LCG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    merge cineva astazi la spalatorie?

    Comment


    • #32
      pe vremea asta cred ca o sa dea faliment

      Comment


      • #33
        Maine ma gandesc sa spal masina. Oare au program?
        Am strans o mocirla la interior, in partea din fata ...

        Comment


        • #34
          eu am fost astazi si din cate am inteles s-ar putea sa aiba program pana dupamiaza dar nu stiu sigur incearca cu un telefon inainte avea cata29 numarul
          Sa speram ca ne putem face norma de spalari pentru luna asta ca am vazut ca nu prea merge lumea la spalat

          Comment


          • #35
            Am spalat masina astazi. La fel si dewill. Si inca unul de-al nostru, mai dimineata (nu stiu cine).
            Au program pana la 18 si e lejer.
            Ca si data trecuta, acord o nota sub 10 (din 10). Deocamdata sunt multumit.

            Comment


            • #36
              Cine merge maine la spalatorie? Pe la 3-4 dupa-amiaza?

              Comment


              • #37
                as merge eu dar mai dimineata sau duminica dimineata ca am o pomana miine la doua si nu stiu daca termin

                Comment


                • #38
                  Aman spalatul masinii astazi. Este prea frig ...
                  Poate maine.

                  Comment


                  • #39
                    Stie cineva daca mai este valabila oferta ,cu 15 lei,si pentru luna februarie ?

                    Comment


                    • #40
                      Ieri mi-am spalat eu masina. Intelegerea este valabila. 15 lei cu toate alea.
                      Totusi, cineva tine "afacerea" activa. Cineva munceste si pentru noi. Ii multumesc pe aceasta cale ...

                      PS Banuiesc ca este vorba de Lucian!

                      Comment


                      • #41
                        15 lei valabil doar pentru userri Logan Club ?

                        Comment


                        • #42
                          nu pentru userri pentru cei prezenti la intalniri in mod repetat

                          Comment


                          • #43
                            dany_6900, stiu ca esti "batran" pe forum. Mai vino si tu la o intalnire sa ne cunoastem mai bine.

                            Comment


                            • #44
                              completare lista si ... multumesc

                              Originally posted by gl_mmm View Post
                              ... 15 lei cu toate alea.
                              Totusi, cineva tine "afacerea" activa. Cineva munceste si pentru noi. Ii multumesc pe aceasta cale ...

                              PS Banuiesc ca este vorba de Lucian!
                              Eu aici nu am glumit si nici nu am tras vreo sageata! In nimeni si nicaieri! Pur si simplu spun un simplu "multumesc" pentru ca in ciuda starii de fapt a lucrurilor, intelepciunea de a continua aceasta actiune a prevalat.
                              Profit de aceasta ocazie si rog sa fie trecuti pe lista de la spalatorie si urmatorii loganisti:

                              1. GL 06 TYE, user: laureatu', nume: Rosu Cristian
                              2. GL 01 FID, user: danny_6900, nume: Borsan Daniel
                              3. GL 06 LFU, user: je5, nume: Popa Cristian

                              In prima faza am sa-i trec eu "in pix" si as vrea pentru urmatoarele liste sa fie trecuti oficial, in rand cu toti. Multumesc, Lucian!

                              PS Am discutat cu administratorul spalatoriei si nu are nimic impotriva sa trecem pe lista loganisti. Dimpotriva, el este bucuros chiar ...

                              Comment


                              • #45
                                Mergeti careva la spalatorie? Astazi, in jur de ora 10.
                                Bem si o cafea, spalam si-un covor doua, completam si lista ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google