Tricouri, Stegulete Auto Si Alte Obiecte Personalizate LC Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    pentru inceput ar fi bine sa incepem cu tricoul...

    @tavi: buna idea si cu brelogul, is de acord si eu

    Comment


    • #32
      dragi copii , avand in vedere ca tot mai des ne implicam in diverse evenimente pe care le organizam in colaborare cu diversi parteneri, sau la care participam, v-as propune sa ne facem si noi un baner pe care sa il afisam la aceste evenimente.
      pretul pe care eu l-am aflat momentan este de 15 euro / mp. propunerea mea ar fi sa facem un baner pe care sa punem doar sigla ce am pus-o si pe tricouri, astfel eu cred ca o marime 1,5 inaltime pe 1,5 latime ar fi suficienta. Asta ar duce la un cost de pana intr-o suta de lei.
      Rugamintea mea este de a va implica atat in cautarea de alte surse care sa execute asa ceva (de preferat ceva de calitate) dar si sa va exprimati optiunea de a cotiza cu o cota parte la cumpararea acestui baner.
      Iar pentru ca totul sa fie interesant as vrea ca pana in weekendul asta sa luam o decizie pentru ca pana in 13 iunie sa il avem gata facut si sa il expunem.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • #33
        Eu sunt de acord. Sa vedem cati ne strangem si atunci vedem si cota parte pentru fiecare.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Si eu sunt de acord! Eu zic ca 10 lei de persoana nu e chiar asa de mult, poate nici atat
          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
          Magazin Piese de Schimb.
          www.facebook.com/ElectroteknikPag

          Comment


          • #35
            Eu m-am gandit la altceva. Sa gasim o firma/companie etc. care doreste sa faca o sponsorizare in felul urmator: ne ofera bannerele lor pe care sa le afisam la diverse concursuri si ne fac si noua un banner personalizat pentru asta.

            Comment


            • #36
              Originally posted by bubu_vasile View Post
              propunerea mea ar fi sa facem un baner pe care sa punem doar sigla ce am pus-o si pe tricouri, astfel eu cred ca o marime 1,5 inaltime pe 1,5 latime ar fi suficienta. Asta ar duce la un cost de pana intr-o suta de lei.
              Daca am inteles bine ideea este de a avea un baner cu sigla LCA, dar fara o referire la vre-un eveniment in mod special, ca sa putem folosi banerul respectiv si cu ocazia altor evenimente. Eventual in acel caz - daca chiar vom vrea sa individualizam vre-un eveniment, se va putea face cu ocazia respectiva ceva mai mic cu titlul evenimentului pe care sa-l atasam la acest baner.
              Cu asa ceva sunt de acord sa contribui si eu, pune-ma si pe mine pe lista.

              Originally posted by AR-18-MOS View Post
              Eu m-am gandit la altceva. Sa gasim o firma/companie etc. care doreste sa faca o sponsorizare in felul urmator: ne ofera bannerele lor pe care sa le afisam la diverse concursuri si ne fac si noua un banner personalizat pentru asta.
              Si cu asta sunt de acord, dar asta nu exclude si finalizarea propunerii lui Arthur. Adica noi sa avem banerul nostru strict cu sigla clubului - pe care sa-l avem pentru orice ocazie - si in acelasi timp, daca se gaseste vre-o fima care sa fie dispusa sa faca ce ai zis tu, cu atat mai bine.
              sigpic

              Comment


              • #37
                mosu' ... crede-ma ca nu mai merg negocierile la modul asta. acum toata lumea vrea banul si nu reclama. am discutat si am pus si eu problema in felul asta, dar raspunsul a fost ceva de genul: "toata lumea vrea acelasi lucru, daca am proceda asa nu am mai vinde nimic, le-am da gratis" ... dar dupa cum v-am spus, daca reuseste careva dintre voi sa gaseasca o asa firma ar fi ok, dar eu am intrebat la 2 si am primit acelasi raspuns.
                Doru, asta era si ideea mea, sa avem un baner cu sigla noastra pe care sa il putem folosi in orice imprejurare. Si chiar daca mai adaugam eventuale alte banere pe langa el in functie de necesitate, asta sa ramana asa in original.

                Deci pana acum si-au dat acordul de cotizare urmatorii:
                1. bubu
                2. maverick
                3. flo
                4. pagu
                5. mosu
                6. doru

                daca am uitat pe cineva imi cer scuze si il rog sa se completeze.
                Eu in principiu o sa incerc sa stabilesc un pret final fix dupa ce o sa vorbesc cu sorin sa vad exact dimensiunile potrivite pentru o scalare a siglei.

                LE: am vorbit de pret - 85 RON e imprimarea doar pe o fata si 110 e imprimarea fata verso.
                Ce inseamna fata verso: - ideea e ca atunci cand nu e pus banerul pe un zid, se vede de pe ambele parti ale banerului.
                Astept sa vad cati si cine e de acord si cu ce variante si va astept sa "donati" bani catre maverick astfel incat luni sa putem sa il dam in lucru.
                Last edited by bubu_vasile; 3 June 2010, 13:06. Reason: Automerged Doublepost
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • #38
                  Eu zic sa facem fata-verso ca nu e mare diferenta de bani fata de numai fata.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Citez
                    "Deci pana acum si-au dat acordul de cotizare urmatorii:
                    1. bubu
                    2. maverick
                    3. flo
                    4. pagu
                    5. mosu
                    6. doru
                    7. vlad
                    8.
                    9.
                    10....

                    Comment


                    • #40
                      Da sunt si eu de acord sa ne facem un banner LoganClub Arad!

                      Deci pana acum si-au dat acordul de cotizare urmatorii:
                      1. bubu
                      2. maverick
                      3. flo
                      4. pagu
                      5. mosu
                      6. doru
                      7. 12vlad
                      8. ZSO
                      9.
                      10....

                      Comment


                      • #41
                        ok ... deci ne-am strans cativa. o sa ii rog pe toti astia, dar si pe altii daca se mai hotarasc pe parcurs sa de-a cumva 13.5 RON la dani in weekendul asta. Diferenta pana la 110 o pun eu

                        daca se mai ivesc si altii care vor sa participe la asta e ok sa de-a si pe parcurs si vedem cum rambursam banii celor ce au dat la inceput, sau se voteaza o alta intrebuintare a banilor ...
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • #42
                          cu restul banilor care raman , daca raman, cumparam un pix dinala care sterge zgarieturile cum face reclama la televizor
                          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                          Magazin Piese de Schimb.
                          www.facebook.com/ElectroteknikPag

                          Comment


                          • #43
                            uite o propunere ... cat costa minunea aia ? ca nu am vazut reclama la el.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • #44
                              zicea vlad la un moment dat 30 de lei parca numai stiu exact, era unu in arad care vindea
                              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                              Magazin Piese de Schimb.
                              www.facebook.com/ElectroteknikPag

                              Comment


                              • #45
                                Numai 30? Eu am vazut la teleshopping dar era peste 100 ... In fine, nu e o idee rea daca e asa ieftin...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google