Discutii Cu Subsemnatu'

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    subsemnatu` , raspunde-mi si mie http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=544

    sigpic

    Comment


    • #17
      Originally posted by flavius1991 View Post
      Seba, am nevoie de nițel ajutor... Ai idee cum se fac firmele luminoase să licăre după o anumită secvență predefinită? Ca la instalațiile de brad, ceva de genul. E nevoie de ceva microcontroller programabil? Mersi!
      Off topic: Am facut in anii de pionierat si din memorii eeprom programate cum vroiam eu, puse pe soclu si doar schimbam cipul si se schimba si "modelul" de aprindere.

      Comment


      • #18
        @adimrv: nu vin, tocmai ca n-am motiv
        @sonykel: nu dispera, sterge cu o perie si da cu putina vaselina. s-o fi dus dracu etansarea plasticului pe borna, de la frig (inghet-dezghet).
        @mumus: nu stiam ca altii nu-mi pot vedea numarul, atata timp cat eu il vedeam acolo. scuze. pt cine-i curios, 0726 735 561. iar numarul masinii e CS-06-GGB. multumiti acum?
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #19
          telefonul asta de "munca" are un program de lucru?
          sigpic

          Comment


          • #20
            Trebuia sa pui GZB nu GGB .
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • #21
              intrebarea suprema .....,de ce moderator in retragere?
              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

              Comment


              • #22
                Originally posted by Seba View Post
                @adimrv: nu vin, tocmai ca n-am motiv
                @sonykel: nu dispera, sterge cu o perie si da cu putina vaselina. s-o fi dus dracu etansarea plasticului pe borna, de la frig (inghet-dezghet).
                @mumus: nu stiam ca altii nu-mi pot vedea numarul, atata timp cat eu il vedeam acolo. scuze. pt cine-i curios, 0726 735 561. iar numarul masinii e CS-06-GGB. multumiti acum?

                sa vezi ce o sa te sune noaptea unii.nu ai avut ce face .o sa te vad si pe tine disperat la "dati bip la idiot".
                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                Comment


                • #23
                  Seba -o rugaminte si de la mine.ce sanse am sa pun alte injectoare care sa nu mai pice pe dizelu meu de 70?as putea sa iau dinalea de 85 si sa si potriveasca?ziceau tu ca-s piezo electrice parca..
                  multam frumos
                  http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                  Comment


                  • #24
                    s-a inventat devierea de apel ( pentru un nr sau mai multe ) sau sa poti primi apeluri numai din lista...asa ca nu e prea mare batere de cap ...seba credca o sa te sun prin vara cand ajung la TM

                    Comment


                    • #25
                      @silviu_mm: mai bine intreaba-l pe felixb despre ijectoarele de dizal, el a tiganit multe la motorul ala
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • #26
                        Fara sa fiu indiscret, cu cine ai fost sambata in masina la intalnire ?
                        sigpic #

                        Comment


                        • #27
                          pai na, nu fii indiscret si nu mai intreba...asupritoarea, cine oare sa fi fost in masina!?
                          apropo, m-ai trecut prezent la intalnire?
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • #28
                            da te-am trecut prezent la intalnire si pe doamna(domnisoara)
                            sigpic #

                            Comment


                            • #29
                              Am auzit ca vei fii tatic ? este adevarat ? Felicitari anticipate
                              sigpic #

                              Comment


                              • #30
                                io de un' sa stiu daca ai auzit sau doar ti s-o parut?
                                da, ii adevarat.
                                multzam fain...
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google