4 Tuning Days.....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Gabi_K1mk View Post
    Tzin sa va spun tuturor loganistilor k la televot zycu din Ploiesti a Luat locul 3 cu un Logan alb pur puteti verifica pe 4tuninng

    traducere:
    Tin sa va spun tuturor loganistilor ca la televot, zycu din Ploiesti a luat locul 3 cu un Logan alb pur , puteti verifica pe 4tuninng*

    nu mai folosi limbaj mirc
    4 tuning ; Te-am prins Cristi

    Comment


    • #17
      ce vrei frate,daca asa e tribuna!

      Comment


      • #18
        unde e driftu ? )

        Comment


        • #19
          imi pare rau...dar nu am filmulete de calitate

          Filmele le urci pe youtube si le embedezi aici!
          Last edited by andy_x3m; 24 March 2010, 17:48.

          Comment


          • #20
            dar nu vreau sa postez filmele pe youtube!
            imi pare rau
            daca are cineva filmulete postate...sa puna link-ul!

            Numai bine!!

            Comment


            • #21
              pentru necunoscatori Loganu care a luat locul 3 la 4 tuning este in Logan club ! iar cei care au comentat la adresa lui si-au aratat invidia, merita locul pe care este din plin

              iar cei care nu sunt convinsi ca merita locul 3 sunt asteptati la intalnirile Logan Club Ploiesti sa il vada pe viu si apoi sa comenteze
              Last edited by Gabi_K1mk; 24 March 2010, 21:21. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #22
                gabi...era vorba ce de club a reprezentat! si ggd are cont pe logan club, dar el vine din partea No Speed Limit! Sper ca ai prins ideea...
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by CataFOF View Post
                  loganu` asta nu e cine stie cine ...........
                  Haide mai, daca avea si un sticker cu LC chiar era ok.
                  Si pozele trebe gandite cu tot cu ţîţe.

                  Comment


                  • #24
                    tocmai asta a fost si intentia noastra ... incercam oricum sa fim diplomatii la o explozie de "a mea e cea mai tare " , masini frumoase sunt foarte multe in club ... nu toti au avut timp si posibilitate sa participe la acest eveniment ...

                    cat despre invidia pomenita de colegul nostru din ploiesti , il rog pe aceasta cale sa se uite la my ride si sa observe ca sunt foarte multe masini care merita mai mult sau mai putin atentia noastra decat masina lor din ploiesti .

                    bucurestiul a participat la acest eveniment pentru promovare club ... iar masinile au fost sub colantele care reprezinta clubul bucurestean ...

                    am fost la masina din YEA club si am incercat sa intru in vorba cu cei 3 sau 4 baieti care stateau langa masina , am dat mana cu ei si am facut prezentarea ... la intrebarea mea : ce nume aveti pe loganclub.ro ? ei au raspuns vag .. : noi nu prea intram .. avem cont dar rar ... au spus totusi cateva nick-uri dar in harmalaia aia nu am inteles prea bine...
                    oricum , mai doresc sa precizez ca noi nu am insistat pe sms-uri ca masina care a reprezentat clubul bucurestean sa iasa pe vreun loc , iar cele 3 locuri reale , au fost dobandite de 2 dacii 1300 si de catre GGD ... acel loc 3 se poate numii : locul 3 prin sms

                    succes ploiestiului si la cat mai multe evenimente sub stikere LOGAN CLUB , altfel .. nu este pentru mine personal , decat un alt logan participant...
                    Last edited by skandal; 24 March 2010, 22:12.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Gabi_K1mk View Post
                      pentru necunoscatori Loganu care a luat locul 3 la 4 tuning este in Logan club ! iar cei care au comentat la adresa lui si-au aratat invidia, merita locul pe care este din plin

                      iar cei care nu sunt convinsi ca merita locul 3 sunt asteptati la intalnirile Logan Club Ploiesti sa il vada pe viu si apoi sa comenteze
                      daaaa , fierbe invidia in noi , nu alta.
                      am mai zis , arata a masina legata , dar in afara de jante , kitul ala de fibra care daca ies pana la piata vad 3 la fel si o folie , nu e ceva iesit din comun.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by CataFOF View Post
                        daaaa , fierbe invidia in noi , nu alta.
                        am mai zis , arata a masina legata , dar in afara de jante , kitul ala de fibra care daca ies pana la piata vad 3 la fel si o folie , nu e ceva iesit din comun.
                        Dar in ce zona stai tu frate de vezi 3 pana la piata , nu te supara dar tu ce ai modificat la masina ?? altceva nu ai mai vazut ?? evacuare dubla vezi pana in piata ?? sau bad boy ?? si asa mai departe . Oricum suferiti prea mult , daca am o masina numai cu folie shi jante nu e bine ca e stoc , daca ii pun un kit nu e bine ca vezi la toti .... spre curiozitatea voastra masina a fost facuta vineri dimineata si vineri seara eram in cupola la 4t dar nu mai conteaza bine ca aveti voi masini modificate extrem sau cum ii ziceti voi .

                        O sa stau sa ranesc dupa tine o data, data viitoare ai "roshu" direct!
                        Last edited by andy_x3m; 28 March 2010, 13:32.
                        fara linkuri externe

                        Comment


                        • #27
                          pe tonul asta "frate", ma bucur ca nu porti insemnele L.C.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by sorin_pss View Post
                            pe tonul asta "frate", ma bucur ca nu porti insemnele L.C.
                            sa stii ca si eu ma bucur ...



                            Important Moderator or Administrator NoteDaca insisti, se rezolva imediat. Din 5 posturi de aici, in 6 ai facut flame. Las-o mai moale
                            Last edited by andy_x3m; 28 March 2010, 13:33.
                            fara linkuri externe

                            Comment


                            • #29
                              "Oricum suferiti prea mult" spune foarte multe despre parerea pe care o ai despre club, asa ca stai la tine in trib si lasai pe altii sa sufere, nu te mai ambala ca iti faci nervi si tensiune la batranete.

                              Si ca sa fie ceva mai explicit, ce a vrut fof sa spuna este foarte simplu de inteles, masina aia nu merita locul pentru simplul fapt ca nu este in categoria unicat, categorie care in opinia lui este ceva mai evoluata decat un kit aftermarket la culoarea masini si jenti, chestie la care eu unu tind sa ii dau dreptate, treaba asta se facea acum cativa ani si era unicat, acum este banal.
                              Si da chiar la o iesire pana la piata sau universitate intalnesti aceleasi kituri diferite culori, asa e in bucuresti poate la tine este altfel sau nu ai ochiul format.
                              Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Zycu View Post
                                da in ce zona stai u frate de vezi 3 pana la piata , nu te supara dar u ce ai modificat la masina ?? altceva nu ai mai vazut ?? evacuare dubla vezi pana in piata ?? sau bad boy ?? shi asa mai departe . Oricum suferiti prea mult , dak am o masina numai cu folie shi jante nu e bn k e stoc , dak ii pun un kit nu e bn k vezi la toti .... spre curiozitatea voastra masina a fost facuta vineri dim shi vineri seara eram in cupola la 4t dar nu mai conteaza bn k aveti voi masini modificate extrem sau cum ii ziceti voi .
                                prietene , nu mai inteles
                                nu`ti inteleg frustarea
                                am zis ca masina per-total e ok , doar am precizat ca vad kit ca al tau pe orice drum.
                                eu am doar 3 dungi pe masina (momentan) si o sa`i vopsesc capacele in auriu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google