Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neata, neata!!Dar cand o veni si iarna )
    Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

    Comment


    • neata buna si o cafea din partea mea sa va mearga bine azi:-)

      Comment


      • Neatza la toata lumea, bine mai e in vacanta, care aveti sa-mi dati ceva de munca?
        Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

        Comment


        • Buna dimiziua la mine e deja iarna ..in biuro...brrrrr.....

          Originally posted by me_SMN View Post
          Neata, neata!!Dar cand o veni si iarna )
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • buna ziua si d la mn hai cu wekend-ul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Comment


            • salutare la toata lumea.deja miroase a weekend chiar daca va fi foarte cald eu tot astept weekendul .o zi placuta tuturor.

              weeeeeeekend uraaa
              Last edited by fredy02; 15 July 2011, 17:35. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • dragi colegi...e weeeeeeeeeeeeeeeek eeeeeeeeeeend...unul foarte calduros din pacate

                Comment


                • Salutare!Fosta cineva ,,La stejarul " de la Garboavele?Care sunt conditiile de acolo ,pot sa ma duc cu cateva portii de ceafa cat urechile de elefan ,sa le arunc in scarba pe gratarul proprietate pentru a manca si gura mea un mic gratarel sau trebuie sa servesc de la ei.Va rog sa ajutati un om necajit care vrea sa se deplaseze duminica la locul cu pricina pentru a scapa de arsita zilei.Pleaseeeeeeee!

                  Comment


                  • exista o solutie! putem mere cu totii sa aflam raspunsul
                    Loganist far'de Logan

                    Comment


                    • Buna dimi!Elena ai si tu dreptate ,putem mere dar si pere toti acolo.Eu dau si astazi o fuga ocolo sa vad cum este si daca trebuie sa fac imprumut la CAR sau sa-mi vand toata motorina din rezervor pentru a putea petrece o zi la Stejarul .
                      P.S. Va rog sa nu plecati toti din localitate s-ar putea sa am nevoie de ajutorul vostru.

                      Comment


                      • buna dimineatza>>>>>> Relu daca ai nevoie de ajutor te ajutam fara probleme

                        Comment


                        • Buna dimineata si-o cafea!
                          Relu, te ajut si eu cu urechile alea de elefant. Sau cu ce va fi nevoie.
                          Pe la ce ora te-ai gandit sa mergi acolo? Si musai la "Stajarul" sau merge si undeva in padure?

                          Comment


                          • buna dimineata si un weekend placut tuturor

                            Comment


                            • relu doar zii si te ajutam nu`i problema

                              Comment


                              • Relu, daca nu faci fata urechilor....da un semn. Poate ca trebuiesc udate
                                Desi e arsita mareeeee, un weekend racoros tuturor (care de la ac, care la o terasa, fiecare pe unde apuca) ;))
                                Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google