Glume , Bancuri , Intimplari Trasnite L.C.V.J.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Soţul ajunge în zori acasă. Nevasta îl întreabă, cu ton de ceartă:
    - Unde ai fost toată noaptea?
    - Închipuie-ţi, dragă, chiar cînd să plec acasă, secretara cea nouă mi-a adus o cafea şi mi-a zîmbit provocator. Cînd a pus cafeaua pe masă, i s-a deschis bluza şi nu m-am putut abţine să o sărut pe gît, la care ea a devenit sălbatică şi ne-am pierdut amîndoi capul. În final, am ajuns la ea acasă şi am făcut dragoste nebună toată noaptea.
    - Minţi! Pun pariu că iar ai încercat să-ţi instalezi rahatul ăla de Windows.

    Comment


    • #32
      Un tip si-o tipa in pat, actiune din greu. Dintr-o data se aude o frana de masina in fata casei, tipul sare din pat, isi ia hainele in brate, tipa ii deschide geamul, tipul sare. Dupa un timp se aude un ciocanit la usa . Tipa deschide, in usa … tipul cu hainele in brate: - Ma nevasta, da’ stresati mai suntem !
      lipsa text

      Comment


      • #33
        olos ne lasi pe uscat in seara asta...nimic nimic...
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • #34
          Sa sti, si eu m-am mirat!
          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

          Comment


          • #35
            Invatzatoarea incercand sa stimuleze mintea copiilor...

            - Ce este mare, rosu si lucios ?
            Bula : masina de pompieri...
            Inv: Gresit dar imi place cum ai gandit...
            Maria : un mar...
            Inv: da Maria un mar corect
            Bula : D-na invatzatoare am si eu o intrebare... Ce este lunga, tare, are par la capat si intra si iese din gura ??
            Inv: .. Bula noi nu vorbim asa aici.....!!!
            Bula: Periutza de nuntzi .. Dar imi place cum atzi gandit
            http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

            Comment


            • #36
              ))))) Asta a fost foarte tare )

              Comment


              • #37
                Periutza de dintzi treebuia sa scriu ... scze
                http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                Comment


                • #38
                  Beton!F bun!
                  Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                  Comment


                  • #39
                    O femeie se întoarce acasă dimineaţă. Bărbatul o întreabă unde a fost pînă la ora aia, la care femeia răspunde că a dormit la cea mai bună prietenă a ei. Bărbatul dă telefon la 10 cele mai bune prietene ale soţiei. Nici una nu-i confirmă ca a dormit noaptea la ea...
                    Se întoarce bărbatul dimineaţă acasă. Femeia îl întreabă unde a fost pînă la ora aia. El răspunde că a dormit acasă la cel mai bun prieten. Femeia telefonează la 10 cei mai buni prieteni ai soţului ei şi, din toţi, 8 îi confirmă că într-adevăr noaptea precedentă soţul ei a dormit la ei, iar ceilalţi 2 insistă că încă se află acolo...

                    Comment


                    • #40
                      De cate feluri sunt femeile?De trei feluri:
                      > cele cuminti - care se culca numai cu unul,
                      > curvele - care se culca cu toti,
                      > curvele dracului - care se culca cu toti, numai cu mine nu!))

                      Comment


                      • #41
                        ce ti-e si cu femeile astea

                        Comment


                        • #42
                          stitzi ce a facut capitanul Titanicului inainte sa se inece ???
                          http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                          Comment


                          • #43
                            Doi betivi ies dintr-o carciuma. Dupa vreo 200 m, unul zice:
                            - Am uitat sa ma pis.
                            - Nu-i nimic, te-nvat eu.

                            Comment


                            • #44
                              Un tip firav stătea într-un bar cu o bere în faţă. Apare un şmecher, îi dă două palme, îi ia berea şi o dă pe gît. Ăsta firav începe să plîngă, să se tăvălească pe jos.
                              - Ce ai, mă? Plîngi pentru o bere, aşa bărbat eşti tu?
                              - Cum să nu plîng? De dimineaţă m-a părăsit nevasta, mi-a golit contul din bancă şi mi-a luat tot din casă. După-amiază îmi pierd slujba, încerc să mă arunc în faţa trenului, dar o ia pe altă linie, încerc să mă spînzur şi se rupe funia, încerc să mă împuşc şi se blochează pistolul. Cu ultimii bani, îmi cumpăr o bere, torn otravă în ea şi vii tu şi o bei...

                              Comment


                              • #45
                                Un tip accidentat de o masina se afla pe patul de spital.Era adormit.Langa capul lui doctorul.La un moment dat tipul face ochi,iar doctorul profita si-i spune: - Tinere,am doua vesti pentru dumneata.Una rea si una buna.Am sa ti-o spun mai intai pe cea rea.Ti-am amputat ambele picioare… Dupa un moment de pauza spune iar : “vestea buna e ca am gasit pe cineva dragut care a vrut sa-ti cumpere bocancii…
                                lipsa text

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google