haideti sa vorbim despre cai putere

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • iti dai seama ca ala nu mai are nimic stock in el. oricum pentru un EVO e cam tot ce se poate

    Comment


    • interesant e ca vorbiti de ele ca si cum la asta lucrati de o viata, si tocmai ce ati terminat ieri de facut un viper de 1600 de cai, si merge perfect

      Comment


      • dupa ce il exorcizam iti spunem si tie rezultatul )
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • uite aici exorcizare.

          de asta ce naiba sa mai zici. umilinta il ucide pe 400 il rupe pe 800 il ia la limita pe 1200 doar ca isi ia umilinta pe 1600

          Comment


          • alea masini frate , cu calcatoare si calorifere de 700 kg si 120-130 cai fara cuplu , la care daca ii pui 50 kg in plus nu mai trage deloc
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • calcatoare si calorifere ? nu cred ca GT40 ala nu are cuplu

              ai asta e pentru necredinciosii care spun ca frantuzoaicele nu stiu nici engleza nici japoneza .

              Comment


              • Aia e tiganita in garaj. Si un Trabant il faci sa fuga de rupe...din pacate sunt carucioare de butelii
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • nu-i adevarat! nu poti pune GPL pe trabant

                  Comment


                  • Originally posted by darksid3 View Post
                    Aia e tiganita in garaj. Si un Trabant il faci sa fuga de rupe...din pacate sunt carucioare de butelii
                    tiganit netiganit bate multe masini cu pretentii pe 400. 10 sec nu sunt accesibile pentru oricine.

                    mie imi place

                    Originally posted by razvanamza View Post
                    nu-i adevarat! nu poti pune GPL pe trabant
                    si ce legatura are GPL ul cu performanta lui Darkside ?

                    Comment


                    • pai a zis carucior de butelii . doh. si a mea e carucior de butelie si are doar 90 de cai. sau pe-acolo.

                      Comment


                      • "carucior de butelii", era aluzie la dimensiunile masinii.
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • sta si pe curbe caruciorul....si in de fel

                          Comment




                          • tot un fel de carucior de butelii )
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by razvanamza View Post
                              pai a zis carucior de butelii . doh. si a mea e carucior de butelie si are doar 90 de cai. sau pe-acolo.
                              Mai trebuiesc dusi pe la niste sedinte de voodoo acei 90 de cai ai tai, ca-s cam imaginari

                              Comment


                              • cu dedicatie

                                twingo vs corvette

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google