Targ De Maruntisuri Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Targ De Maruntisuri Galatean

    Dupa modelul colegilor din tara, deschidem si noi un topic dedicat exclusiv vanzarii-donarii-schimbarii de mici chestii mici. Pentru lucruri mai serioase avem Bursa, Donatii. Aici doar maruntisuri, lucruri care va prisosesc si va loviti mereu de ele prin casa, inutile voua, etc.

    Deci:

    1. Vand, la pret de criza, piese PC:
    • HDD: 80GB
    • placa video: ATI Radeon X1550 series, 256MB, TV out
    • placa sunet: Creative Sound Blaster 5.1
    • TV tunner, placa captura: Aver TV GO 007
    • DVD writer: Assus black
    • CD writer: Assus black
    • monitor CRT plat: Samsung SyncMaster 753DFX – 17” black
    • tastatura: win98 DeLUX
    • microfon: Well
    Piesele provin din vechiul meu PC la care i-am "prajit" placa de baza.
    2. Caut sa cumpar 2 buc anvelope Motrio
    3. Donez un sticker cu Logan Club, de parbriz

    Preturile la pct. 1 inca nu le-am stabilit. Daca intereseaza pe cineva ceva negociem pe loc, punctual. Preturile vor fi simbolice pentru ca nu-mi mai foloseste nimic de acolo. Poate voi si dona din ele ...
    Last edited by gl_mmm; 19 June 2010, 11:25.

  • #2
    Tot la pret de criza vand un magnetofon Kashtan-1 cu doua boxe de 30w

    Comment


    • #3
      Mircea, m-ar interesa pe mine ceva : monitorul.
      Discutam?

      de fapt singura diferenta fata de monitorul actual al calculatorului copilului meu e culoarea si platitudinea sticlei....eventual fac schimb
      ( ca tot samsung e si tot 17" si tot 753 )
      Last edited by sand'dana; 19 June 2010, 16:31. Reason: Automerged Doublepost
      Loganist far'de Logan

      Comment


      • #4
        Da, discutam! Uite si o poza ...
        Attached Files

        Comment


        • #5
          Hai salut! Relu, un pret pentru boxele alea imi poti spune si ce fel arata sunt cumva dinalea rusesti?
          Last edited by gl_mmm; 20 June 2010, 08:52.

          Comment


          • #6
            Intru si eu pe piata si ofer un radio cd Sony (echiparea standard pe logan), fara mp3.

            Comment


            • #7
              Mircea, m-ar tenta placa video daca e AGP pentru calculatorul juniorului. Ne auzim zilele astea pe messenger?

              Comment


              • #8
                Da, este pe AGP. Si da, ne auzim si pe mess ... cu multa placere.

                Comment


                • #9
                  Salut dragi colegi galateni!daca intereseaza pe cineva
                  vand un set de covoroase auto
                  Astept oferte de pret...
                  luciul este de la blitul aparatului
                  nu au taieturi si nu sunt tocite
                  Attached Files

                  Comment


                  • #10
                    " ... maruntisuri, lucruri care va prisosesc si va loviti mereu de ele prin casa, inutile voua, etc."

                    Vand, la pret de criza, piese PC:
                    • placa sunet Creative Sound Blaster 5.1
                    • TV tunner cu placa captura Aver TV GO 007 (telecomanda nu mai functioneaza)
                    • monitor CRT – 17”

                    Daca intereseaza pe cineva ceva, sa zica. Preturile vor fi simbolice.

                    Comment


                    • #11
                      Ma intereseaza, daca are cineva,niste capace de jenti din aliaj ALUETTE cu 6 spite, diametrul de 15".
                      O zi buna

                      Comment


                      • #12
                        Exista asa ceva? Capace pentru jenti din aliaj?

                        Comment


                        • #13
                          Surprize …Surprize…Tombola de Craciun

                          DVD Portabil de 9 inch ≈ 23 cm PRESTIGIO PPDP590 cu USB si Card port doar la 25 lei

                          -accesoriile: telecomanda, incarcator 220V si auto 12V, cablu A/V in-out, geanta suport auto, casti audio
                          Formate disc compatibil DVD±RW/RW, VCD, CD-R/RW, CD-DA, MP3, MPEG4, JPEG
                          Sistem semnal PAL/NTSC, accpeta in/out A/v, nu are tuner.
                          Frecventa raspuns 20Hz-20kHz±2.5dB
                          Semnal video Nivel redare semnal: 10VP-P, Sarcina: 75Ω, inegal
                          Semnal audio Nivel redare semnal: 1.4Vrms, Sarcina: 10KΩ
                          Raport semnal audio/zgomot ≥80dB
                          Interval dinamic ≥85dB
                          Viteza transfer date USB USB1.1
                          Consum de energie 10W
                          Greutate 0.78Kg
                          Dimensiuni (L * l * Î) 270mm X 200mm X 41mm
                          Baterie Baterie Reîncarcabila Polimer Litiu
                          Info AICI



                          Sistemul de desfasurare:
                          Cine vrea sa participe, de exemplu la 10 persoane rezulta 25 lei de fiecare, sunt mai multe persoane… scade suma pe participant.
                          Tragere se face la intalnire Duminica 26.12.2010 la intalnire LCB Braila la ce ora doriti (poate ne vedem mai devreme ex:10 sau 10.30 cum vreti ca e Craciunul, sau chiar Sambata…voi stabiliti). Lista se inchide doar la fata locului sa vedem cati participanti sunt.
                          Deci cu 25 lei puteti lua DVD-ul (sau mai putin daca sunt mai multi). Daca sunt mai putin de 10 …pretul de 250 (pretul de factura a fost 449) se imparte la cei care vor sa participe…astfel crescand sansele..dar si suma alocata. Fiecare hotarste cum vrea sa participe…sau daca vrea sa-l cumpere individual, sub 250 nu se da. Eu m-am gandit ca 10 oameni minim nu ar fi o problema.
                          Banii se strang doar la fata locului, NU in avans, extragerea o face cine vrea, participarea se face doar pe lista de inscriere. Targ Brailean


                          PS: DVD-ul a fost folosit de max 20-25 ori, este intretinut, aproape nou, a fost pentru fata mea, dar acum am luat un Laptop… si de aceea il marit. Dat fiind faptul ca nu prea a fost folosit (are app 1 an) acumulatorul mai tine doar app. 30 min. dar cu alimentare la 220V sau la 12V (masina) nu sunt problem absolut deloc.

                          [Rugamintea mea …acord, ofer si cer seriozitate, alte info ...dati doar PM, fara alte comentarii care nu-si au rostul.

                          PS: imi rezerv dreptul de a modifica sau anula acesta tombola, cu anunt in prealabil, in caz ca se vinde mai repede
                          Attached Files
                          Last edited by McDan; 20 December 2010, 12:28.

                          Comment


                          • #14
                            anyone interested...for Up? (DVD)

                            Comment


                            • #15
                              Am pus cite ceva la vinzare pe Tirgul Brailean. Cum Galatiul nu e departe poate intereseaza pe cineva.

                              Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google