Targ De Maruntisuri Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Vand bara fata modificata http://img291.imageshack.us/i/05032011209.jpg/
    Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

    Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

    Comment


    • #32
      Originally posted by valeriuciprian View Post
      Cumpar fata detasabila pentru Sony cdx-gt20.Ofer un pret decent.
      daca primesti doua oferte sa ma anunti si pe mine ca ma bag si eu la una
      Ratacit in spatiu...

      Comment


      • #33
        daca e cineva interesat de un set de proiectoare sa-mi spuna. am un set de proiectoare la 120 de lei bucata sau 200 de lei setul. mai pot aduce pentru cei interesati kit de distributie 1.6 16v si kit accesorii tot pentru 16v. Preturile sunt negociabile, mai ale pentru cei din club. Aduc si altele pentru cei interesati.
        Attached Files

        Comment


        • #34
          am de vanzare un tun de bass nou care esti interesat da un pm.......pret 200 ron negociabil sau 150 ron fix depinde cum iti place mai mult )
          Last edited by MSD; 11 March 2011, 17:34.

          Comment


          • #35
            msd as vrea sa`l vad si eu daca se poate

            Comment


            • #36
              andrei il aduc duminica....sau daca vrei poze id: teaidus@yahoo.com

              Comment


              • #37
                cinei interesat am un set de oglinzi ph1 electrice si cu incalzire ca si noi 130 lei

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Bogdan 33 View Post
                  vand oglinzi logan electrice si incalzite
                  pret 200 ron negociabil pt membrii logan club galati iar pt ceilalti isi platesc transportul ei
                  180 negociabil

                  Comment


                  • #39
                    Cumpar bare portbagaj

                    Cumpar bare portbagaj transversale+accesorii montaj pentru Logan berlina. Eventualii ofertanti de preferat din zona Galati-Braila.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by esatrop View Post
                      Multumesc de sfat. Chiar acum ii trimit.

                      Un om deosebit...Multumesc si lui Valeriuciprian pentru idee...
                      Cu placere

                      Originally posted by esatrop View Post
                      Cumpar bare portbagaj transversale+accesorii montaj pentru Logan berlina. Eventualii ofertanti de preferat din zona Galati-Braila.
                      Incearca la Popescu...pana in 80 de roni gasesti bare transversale...trebuie sa te uiti la ele sa fie calitative

                      Duminica trecuta am gasit in parcare Popescu in silencer...cel care l-a pierdut il astept sa il inapoiez.
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Salut!M-ar interesa ca cumpar un magnetofon rusesc(Orbita,Rostov)Multumesc.

                        Comment


                        • #42
                          Gasesc cumva la cineva o sanie pt un cd-player? Am nevoie pana maine seara...
                          GL-22-TOF

                          Comment


                          • #43
                            ma poate ajuta si pe mine cineva cu un balastru de xenon???

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by vily pisica View Post
                              Salut!M-ar interesa ca cumpar un magnetofon rusesc(Orbita,Rostov)Multumesc.
                              Un magnetofon Kashtan 1 nu te-ar interesa?

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by vily pisica View Post
                                Salut!M-ar interesa ca cumpar un magnetofon rusesc(Orbita,Rostov)Multumesc.
                                un kashtan din prima generatie as putea oferi si eu.
                                Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google