Logan Club Roznov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Adevarul ca e nasol ca nu vin mai multi (spre satisfactia altora) dar asta e...Cu Mihai raman prieten, ca e pe aceeasi lungime de unda cu mine si am ce invata de la el. N-am nimic nici cu cei de la Logan Club Piatra Neamt, chiar daca au fost discutii acide pe aici la un moment dat, unele ironii/atacuri dar in general forumurile nu duc lipsa de asa ceva, sunt sarea si piperul acestui gen de comunitate. Locatia intalnirii a ramas aceeasi, si ora la fel. Pt detalii, cei interesati pot sa-mi dea PM.

    Comment


    • #32
      Mai avea si roznovu club logan acuma) hai sa fim seriosi baieti asta nu il mai puneti in categoria oras, aveti doaua strazi pe 3 randuri acolo)

      Comment


      • #33
        alo...domnu jambon....da tu nu vezi de cand nu s-a mai scris aici? are peste un an ultimul post.
        vrei sa te faci loganist de 5 stele asa la nr de posturi ?

        Comment


        • #34
          Rog un administrator sa stearga topicul asta, ca sa nu mai exerseze altii scrisul la calculator pe aici.

          Comment


          • #35
            Da de ce?...lasa domle'...ca e loc de scris......uite asa "creste-m" si noi in toate celea..)
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • #36
              Da nu vad cei rau in asta ce daca ultimu post a fost acu mult timp,eu acuma am vazut ca si roznov mai are club logan pana acuma nu ma interesat de intalniri si nici nu ma intereseaza,cat despre numarul de posturi ce relevanta are daca imi scrie mie acolo loganist de 5 stele,castig ceva ,am vreun loc in fata la treatru, s-au ce..mai mult voi sunteti interesati de asa ceva,fiti cuminti ca poate ca poate va ia taticu loganu si nu va mai lasa la intalniri)

              Chiar pe bune baieti,voi ce faceti cand va intalniti cei din roznov din clubul asta puternic,doar sunteti vreo 2 3 poate acuma ati crescut la 5am mai vazut odata niste intalniri erau niste baieti mancau seminte si stateau gramada la o dacie obosita cu toba sparta care o tura ca dracu si facea tot ca dracu de urat)
              Last edited by vladoi; 11 August 2011, 17:45. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #37
                Domnu' Jambon sau cum te cheama, daca tot te intereseaza clubul asta, te uitai de la inceput si vedeai ca a fost o tentativa de club, au fost cativa membri la inceput care cand trebuiau sa se intalneasca nu mai veneau din varii motive. Acum tu daca te simti trist si nebagat in seama si singura ta modalitate de a te afirma e sa faci mistouri aiurea...ok fac un efort si te inteleg...

                Comment


                • #38
                  eu zic sa lasam mofturile si impresiile si sa ne intilnim si noi la un mic ....o bere...si sa vedeti ce prietenii se leaga si releaga....asa e frumos si constructiv!!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Vezi mai homo,scuze hamo4) a fost fara intentie,dragos e baiat destept o interventie desteapta si calculata te mangaie frumos,bn hai sa incheiem baieti.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by ham04 View Post
                      Un nou club Logan a aparut si in alt oras din judetul Neamt. Momentan suntem 2 membri, eu aka ham04 si mihai aka mike26ro. In curand or sa apara si alti membri care cauta seriozitate in cadrul unui club, schimb de experienta, ajutor, sfaturi. In urmatoarele zile voi posta si locatia unde ne vom intalni

                      Rog moderatorul aceste sectiuni sa mute threadul unde ar trebui, adica la sectiunea cu subforumuri Logan Club. Imi cer scuze ca n-am postat unde trebuie :|
                      mai exista clubul Roznov? sunt de prin zona 04 KAI

                      Comment


                      • #41
                        Nu cred domnule...nici nu a fost vreodata in mod oficial sau practic.
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google