Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    duminica ??? ... de ce nu sambata ????

    Comment


    • #17
      Sambata e Nicu plecat la otopeni air show... Sambata sunt yo plecat pe la Ghinesti (undeva la tara) si mai spre seara tre' sa ajung la un chef
      Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

      Comment


      • #18
        Sa infiintat Logan Club Pucioasa-Dambovita,intalnire in fiecare duminica,la Clubul Copiilor din Pucioasa-Clubul de Avioane,str.Olanescu nr.9,pe langa Hotel Ceres in sus.
        Relatii la tel:0720964352 Prof.Diaconescu Nicolae.
        va astept maine 18.07.2010

        Comment


        • #19
          salve la toata lumea ,din nou in fiecare duminica intalniri cu membrii de la Logan Club Pucioasa-Dambovita.18.07.2010,orele 12.

          Comment


          • #20
            Bv aviatorule ............... de la Iasi te salutam eu Steel si tot clubul din Iasi......

            Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

            Cateva imagini despre noi cei din Iasi........ai ce vedea
            Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.
            Last edited by Steel; 19 July 2010, 00:48. Reason: Automerged Doublepost
            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

            Comment


            • #21
              Iar intalnire iar poze siii... mai avem inca un nou membru un mcv... singurul pana acum.
              Va asteptam in fiecare Duminica orele 12:00
              Poate va faceti mai multi curaj sa veniti ca doar nu muscam (valabil pt. toata Dambovita si nu numai...)
              Attached Files
              Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

              Comment


              • #22
                Salutare la toata lumea....eu sunt posesorul loganului mcv din pucioasa, nu sunt singuru posesor de mcv din oras da eu sunt foarte mandru de el si de aceea am ales sa fac parte din logan club pucioasa, merita sa veniti la intalniri mai ales pentru a-ti face prieteni noi dar si pentru a a-ti cunoaste mai bn masina.astept sa ne revedem din nou duminica la ora 12 si asteptam pe toata lumea cu logan din zona si din imprejurimi.

                Comment


                • #23
                  haideti mai cu curaj,duminica se fac montaje tuning la masinile noastre,
                  spritutoare la stergatoare,aprindere led usi deschise la bord,montare ceasuri si leduri.
                  duminica ora 12,25.07.2010

                  salut
                  ia zi veniti si voi sa fiti membrii la noi in forum ,la club logan pucioasa - dambovita ?in fiecare
                  duminica ora 12 la clubul copiilor-clubul de aeromodelism din Pucioasa,relatii:0720964352 nicu diaconescu

                  singurul fan club logan din dambovita,aprobat pe forum aici.

                  salut
                  ia zi veniti si voi sa fiti membrii la noi in forum ,la club logan pucioasa - dambovita ?in fiecare
                  duminica ora 12 la Pucioasa,relatii:0720964352 nicu

                  singurul fan club logan din dambovita,aprobat pe forum aici.
                  Last edited by aviatorul76; 21 July 2010, 12:04. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #24
                    Vand Jante forma " Stea" - (15" - 4 prezoane) - din Titan.cine vrea poze si pret poate intra pe id de mess/yahoo : rachete_nicu@yahoo.com

                    Comment


                    • #25
                      Super tare intalnirea de azi 25.iulie 2010,la Club Logan Pucioasa-DB.
                      Ne-am starns membrii infocati de aceste masini si am avut printre noi pe un colaborator din Pitesti,care ne-a facut multiple modificari tuning la masinile noastre.
                      Asteptam doritori in clubul loganistilor din Dambovita.

                      Comment


                      • #26
                        Da fain azi... sa facut chip tunning, schimbat ceasuri din bord si leduri, sprituirea parbrizului cu actionarea stergatoarelor automata, activare martor bord pt. usi deschise... acu si cateva poze de azi:
                        Attached Files
                        Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                        Comment


                        • #27
                          super am si cip tuning motor si ceasuri noi

                          vand caseton logan orginal nou ...relatii aici.

                          cumpar jante pt logan 15"-4 prezoane,urgent.aici.
                          Last edited by aviatorul76; 26 July 2010, 00:41. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #28
                            Ieri am reusit sa ne facem sticare cu Logan Club Pucioasa.E super actipilturile.Poze curand.

                            Comment


                            • #29
                              sambata asta ajung si eu in Branesti. Va intalniti si sambata, sau doar duminica are loc intalnirea?

                              Comment


                              • #30
                                Salut Ionut! Yo sambata asta nu pot am niste treba si sunt ocupat mai toata ziua, mai e unu care lucreaza sambata... de ce nu vi duminica la branesti si nu mai vi sambata? daca vi duminica da un semn ca o punem de un gratar si sa stim ce si cat luam
                                Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google