Ce Se Intampla In Orasul Tau - Topic De Stiri!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    mie mi-a venit o mare idee , da o discutam la intalnire cand vii sorine si suntem mai multi.

    sigpic

    Comment


    • #32
      Bravo Sorine si la mai multe.

      Comment


      • #33
        Si am vreo 2 propuneri pentru sorin, cel putin una cu finalitate fericita pentru el
        sigpic

        Comment


        • #34
          Felicitari Sorine! La mai multe
          If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

          Comment


          • #35
            Felicitari... in sfarsit un adevarat racer... (nu deal-de 16v sau eu mai stiu... ).
            Last edited by s.catalin; 6 October 2010, 17:04.

            Comment


            • #36
              cata... incepe cu su si se termina cu gemio... tot benzinar e... si 16v nu e acceptat , nu are omologare ca s-ar fi ajuns la niste viteze prea mari si periculoase

              sigpic

              Comment


              • #37
                Eu vorbeam - asa: in general dar daca te simti... si vorbeste mai frumos

                Comment


                • #38
                  Sorine ... felicitari si data viitoare venim sa iti facem galerie, numai sa ne anunti cand si unde.
                  Cataline... nu ai inteles nimic.....raceri sunt aia cu 1.4 tunat cu codita de rechin si eleron de uscat rufe pe portbagaj .... ))))
                  Intalniri Logan Club Constanta:
                  In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                  Ptr detalii : 0723.955.045

                  Comment


                  • #39
                    Va multumesc foarte mult, cred ca la anul voi mai participa, eu mi-am facut cum se zice targhetul pe anul acesta, stiu ca ce poate masina pana acum si cam cat mai pot scoate din ea (foarte mult). Voi intra cu ea la o serie de mici mari modificari, care pentru la anul sa imi permita sa ma bat la tiltul la clasa N2. Va multumesc inca o data pentru urari. Cu prietenie Sorin Telehoi
                    LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

                    Comment


                    • #40
                      Suna bine modificari mici mari mmmmmm
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • #41
                        Poze etapa de la Rasnov 2010,

                        Sorin Telehoi

                        poze rasnov 2010
                        Sorin Telehoi

                        rasnov 2010
                        Sorin Telehoi, mecanicul meu Dan.
                        Attached Files
                        Last edited by andy_x3m; 10 October 2010, 12:16.
                        LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

                        Comment


                        • #42
                          Bravo Sorine, frumoase poze. Pe viitor sa ne anunti din timp ca sa venim sa-ti facem galerie.

                          Comment


                          • #43
                            Sigur, pentru la anul am de gand sa fac tot campionatul asta depinde si de partea financiara. Dar anunt din timp, oricum iarna va fi destul de lunga si am de umblat pe la masina, vreau sa fac cate ceva pe la ea, motor cutie etc.
                            LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

                            Comment


                            • #44
                              Pai ce sa ii faci, la grupa N nu va lasa la motor decat la axa sa umblati, nici soft nici chiulasa nimic ...
                              sigpicMy ride

                              Comment


                              • #45
                                Ai voie sa umbli la chiuloasa aprox 0.5 de rabotat, o axa de anul asta e posibil sa dea drumul, la cutie grup scurt, soft este voie cel de la renault motorsport, si alte cateva chestii.
                                LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google