...:::Logan Club Constanta La Cluj:::... 17-18-19septembrie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...:::Logan Club Constanta La Cluj:::... 17-18-19septembrie

    Un topic optimist zic eu...
    E timpul sa ne facem si noi aparitia pe la regionale/nationale.
    Pe anu asta v-am propus SIBIU , am fost doar eu cu Andy , mai erau 2-3 dornici dar nu au putut din cauza muncii.

    Va propun sa mergem la CLUJ!!!
    Detalii Regionala CLUJ
    Regionala se va desfasura in perioada 17-18-19 septembrie.

    Ideea e sa mergem sa vedem tara , deci scopul principal nu e doar regionala , jumate din placere e drumul pana acolo asa ca cei care sunteti dorncii de consumat benzina haideti la drum.

    Incepem o lista timida cu cei care ar fi interesati :

    1.sonykel
    2.beci
    3.laurr
    4.andrushk

    se poate si cazare cu cortu , ne cuplam la masini etc... deci haideti la CLUJ.

    Traseu pana la cluj o sa includa transfagarasanu sau cheia de brasov , niste trasee splendide din toate punctele de vedere , peisaj , dificultate etc.
    Cheia e asflatat e de nota 9.
    Transfagarasanul e si el asfaltat de 7-8 sa zicem mai mult denivelat dar nu intrece gropile , denivelarile de pe b-dul mamaia.

    Cei din constanta care cititi topicul

    Raspundeti macar , nu nu vreau sa vin , nu ma intereseaza , da poate o sa vin etc. macar un da sau nu sa stiu si eu care e situatia etc...


    PS. eu am 2locuri in masina , plus mult spatiu de bagaje.. deci ma ofer ori sa ne combinam la benzina , ori sa va car bagajele in caz ca sunteti prea multi in alta masina.
    Eu sigur vin cu masina mea ptr ca vreau sa conduc , am chef de condus.
    Last edited by SoNyKeL; 1 August 2010, 15:33.

    sigpic

  • #2
    Clar daca vin vin cu masina pt ca pe cheia/transfagarasan se merita ;) O sa dau un raspuns mult mai clar spre sfarsitul saptamanii cand sper sa ajung si eu acasa.
    If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

    Comment


    • #3
      sa speram ca vom fi mai multi

      sigpic

      Comment


      • #4
        Eu as veni daca as mai gasi cativa ca sa punem la combustibil...cine vine cu mine...iese mai ieftin ca a mea consuma cu pipeta.

        Comment


        • #5
          Trecetima si pe mine pe lista. In proportie de 80% merg.
          Doar ca vineri pe 17 trebuie sa fiu in Bucuresti pe la ora14:00 si voi pleca de acolo pe la ora16:00. O sa ma opresc la Fagaras peste noapte la niste prieteni si voi ajunge sambata in jurul orei 10:00.
          Last edited by jkl; 10 August 2010, 07:55.

          Comment


          • #6
            Nu cred ca voi veni, am atatea treburi de rezolvat in perioada aia . Daca as fi venit automat fara masina nu plecam mai ales ca sunt niste zone cu serpentine mama mama . Ciao
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • #7
              la mine a invtervenit o problema de ordin ``medical`` si nu stiu in ce stadiu voi fi cu recuperarea in acea perioada...

              dar asta nu inseamna ca daca eu nu vin , voi nu va puteti duce si reprezenta Logan Club Constanta...

              sigpic

              Comment


              • #8
                Si eu as merge.... si asa cum au zis si altii... daca merg ...merg cu ligheanu meu. Nu suport in dreapta pe transfagarasan.... nu mi se face rau... ma mananca palmele si talpile
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Incet incet se aduna constantenii la plimbare. Cu cat mai multi cu atat mai bine. Pufi poate te faci bine pana atunci.

                  Comment


                  • #10
                    Yrman daca te manca palmile si talpile tranteste o si tu odata de pamant, sa vezi atunci senzatie ).
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • #11
                      Si eu as merge,dar pot da un raspuns sigur in prima saptamana din septembrie.sper sa nu ie prea tarziu.Si da,si eu prefer sa merg cu masina mea pe transfagarasean,dar ramane de vazut.
                      MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                      Comment


                      • #12
                        Nu numa transfagarasanu merita mersul cu masina personala Din experienta va spun ca pe ploiesti-valenii de munte-cheia-brasov avem ~60 km de serpentine fara radar, cu 2-3 localitati si cu trafic foarte lejer Asta pentru cine vrea o ruta alternativa pentru dus sau intors mult mai "distractiva" decat pe transfagarasan
                        If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                        Comment


                        • #13
                          incercati si transalpina merita

                          Comment


                          • #14
                            Eu sunt hotarat sa merg,daca nu apar situatii neprevazute. La dus o iau pe transfagarasan iar la intors o sa incerc transalpina(sper sa nimeresc).sonykel sper sa te refaci pana atunci.
                            MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                            Comment


                            • #15
                              sper si eu... fac tot posibilu sa fiu prezent

                              mai ales ca ma simt penibil eu fac propunerea si tocmai eu sa nu vin...

                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google