...:::Logan Club Constanta La Cluj:::... 17-18-19septembrie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    pai sa stii... ia sa pui mana sa te faci bine ca daca nu te ia mama lu proces verbel... auzi la el...bolnav... pai se poate asa ceva.
    ps. nu se trateaza cu Jack???
    sigpic

    Comment


    • #17
      Pufy...da ce patitsi?Hai...insanatosire grabnica sa repetam figura de la Tulcea.
      sigpic

      Comment


      • #18
        din pacate n-am voie alcool de loc nimic...

        sigpic

        Comment


        • #19
          Sonykel, din pacate pentru tine ca pentru noi nu. Bem noi si pentru tine. Tu doar sa ai grija sa nu avem paharele goale.

          Comment


          • #20
            Nu se mai trece nimeni?Ca pe topicul dedicat se cam termina locurile de cazare.Daca nu apare ceva,eu voi pleca de vineri via transfagarasan si poate la intoarcere o iau pe transalpina.
            MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

            Comment


            • #21
              Baietii ce sa zic distractie placuta si sa va ganditi si la noi cand veti fi pe meleagurile mult visate... Eu unul plec spre zone muntoase mai devreme(28aug.-1,2sept. cu aprox.) si se vor duce banutii - dupa care ar trebuii sa fac urmatoarea revizie ca sau facut km....(alti bani). Have funn and take care...

              Comment


              • #22
                @gxg si eu daca vin tot de vineri o sa vin , de vineri e distractia cea mai misto , plus ca apuci sa cunosti lumea , deja sambata cand e chefu mare esti prieten cu toti , ca na unii sunt mai timizi altii mai suspiciosi.

                ar fi frumos sa plecam toti impreuna de vineri. sau na plecam diferit si ne reunim undeva sus la balea lac.
                chestia cu transalpina e ceva de ocolit , ceva cam multi km.

                Plus ca vineri trebuie sa te odihnesti dupa atata drum si mai iei in calcul si 2-3ore pierdute cautand masina lu XP si a celorlalti verzi ptr aplicarea de diverse autografe

                sigpic

                Comment


                • #23
                  As veni si eu de vineri dar asta e nu am cum, trebuie sa trec prin Bucuresti ca am fata programata la o clinica oftalmologica la control. Nu am ce face asa ca ma opresc la Fagaras peste noapte si vin sambata dimineata acolo cu desteptarea. Sper sa nu trag de voi sa va dau jos din pat dupa o noapte de pomina. Altfel vin cu goarna la urechile voastre. Apropo Sonykel sa-mi dai portavocea imprumut.
                  Last edited by jkl; 17 August 2010, 21:30.

                  Comment


                  • #24
                    hai ca a fost tare sa vad pe ala care cauta masina verzilor noaptea dupa chef in patru labe
                    va asteptam cu voie buna indiferent de culoarea politica
                    avem paznic la parcare nici propietarul nu se apropie de masina
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by SoNyKeL View Post
                      Plus ca vineri trebuie sa te odihnesti dupa atata drum si mai iei in calcul si 2-3ore pierdute cautand masina lu XP si a celorlalti verzi ptr aplicarea de diverse autografe
                      Nu mai instiga lumea la violenta
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Daca nu mai ajunge Sonykel la Cluj, inseamna ca l-am sabotat c-o mana de pioneze aruncate de pe pod pe A1
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • #27
                          Sonykel,daca am configurat bine traseul pe net(nu sunt 100% ca am nimerit transalpina) diferenta de km e de doar vreo 10 km,dar intr-adevar va dura mai mult ca timp din cauza drumului.dar pana la intoarcere mai tre sa si ajungem la cluj,ma mai gandesc la fata locului.
                          Ca plan as vrea sa plec vineri dimineata in jur de 4,sau poate mai devreme ca sa ajung in jur de 13 la cluj.Mai studiez problema,depinde si daca vii tu si depinde si de programul de plecare al bucurestenilor.Daca nu vii tu ,poate ma lipesc de ei cand pleaca din bucuresti.
                          MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                          Comment


                          • #28
                            baieti, suna bine planurile, eu tot stau in standby, trebuie sa vad cum rezolv sa fug cateva zile de la munca
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              gxg eu dupa data de 6septembrie o sa aflu daca imi cresc sau imi scad sansele sa vin...
                              la 4 e putin cam devreme de plecat... hai 5... dar oricum nu ajungi la 13la cluj. o sa vezi pe transfagarasan o poza o aia
                              taca paca...
                              nu stiu cati km ocolesti de la cluj dar de la sibiu ocoleai 115km... trebuia sa te duci pana in alba.
                              @jkl-ule eu nu beau asa ca le dau e trezirea inainte sa vi tu
                              @darkside am gume cu vesta antipioneza , date dracu de parashuta , vezi ca venim la tine sa-ti admiram gazonu...
                              Last edited by SoNyKeL; 18 August 2010, 09:13.

                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Eu nu mai vin din pacate.Voi pleca in voiaj pe 27 august in loc de 15 octombrie.
                                MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google