...:::Logan Club Constanta La Cluj:::... 17-18-19septembrie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    deci raman eu cu JKL si probabil si laur , andrushk , beci daca ii conving...
    nush cum se ureaza la voiaje asa ca nush toate cele bune... vant din pupa , dastea...

    sigpic

    Comment


    • #32
      Asa Sonykel batei la cap convingei cu parul daca e nevoie ca sa mearga si ei, sa fim mai multi. Hai loganistilor la plimbare ca zona este foarte frumoasa iar drumul si mai si.
      Last edited by jkl; 19 August 2010, 08:01.

      Comment


      • #33
        Baieti ce se mai aude cu plecarea voastra?Mai vine cineva?Si vedeti ca la Balea a nins
        sigpic

        Comment


        • #34
          valerica eu unul sigur nu vin , pe 18(sambata) tre sa ma intalnesc cu domn doctor ptr un control. asa ca din pacate cred ca ramane jkl singur

          sigpic

          Comment


          • #35
            Chiar nu mai merge nimeni? Asta e. O sa fac tot ce se poate sa reprezint cat mai mult posibil LoganClub Constanta.

            Comment


            • #36
              bei si tu cat pentru 2-3. vezi sa nai incredere in valeriuciprian...

              sigpic

              Comment


              • #37
                baieti si mie imi pare rau, nu mai pot ajunge din diverse motive neasteptate . distractie placuta tuturor
                sigpic

                Comment


                • #38
                  ma dar dati toti bir cu fugitii ..vai vai..lasa jkl ca vii cu noi de la brasov spre cluj .tinem legatura la 0743048988.
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • #39
                    sebi8ta ok. pe mine ma agatati de la Fagaras ca dorm acolo vineri spre sambata. doar daca plecati sambata dimineata. oricum mai vorbim.

                    Comment


                    • #40
                      jkl sa fii tare , vezi ca bagabontii astia vor sa te corupa sa ai grija cu ei

                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Ok Sonykel, o sa am grija. Acuma depinde la ce or vrea ei sa ma corupa.

                        Comment


                        • #42
                          din pacate si eu sunt nevoit sa zic "pas". nu pot sa imi iau liber.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by SoNyKeL View Post
                            valerica eu unul sigur nu vin , pe 18(sambata) tre sa ma intalnesc cu domn doctor ptr un control. asa ca din pacate cred ca ramane jkl singur
                            Iti tin pumnii

                            Originally posted by SoNyKeL View Post
                            vezi sa n-ai incredere in valeriuciprian...
                            Nu mai dezinforma lumea

                            Originally posted by jkl View Post
                            Ok Sonykel, o sa am grija. Acuma depinde la ce or vrea ei sa ma corupa.
                            Te vom corupe la ceva de bine...de sete si de cald

                            Andy da tu?...nu te bagi?
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              -valeriuciprian- sa sfaraie micii si sa curga berea pana om zice STOP.

                              Comment


                              • #45
                                Hai ca ne intelegem din vorbe...dapoi cand ne-o intalni...bun asa
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google