Sa-i Ajutam Pe Cei Mai Tristi decat Noi!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Si hardul meu e bulit?
    sigpic

    Comment


    • #17
      Don't know! Sa vedem ce-o zice meseriasu'. Pe-al tau l-am tinut de rezerva. Sper sa fie bun.

      Comment


      • #18
        un mouse si probabil o tastatura asigur eu
        Loganist far'de Logan

        Comment


        • #19
          Tastatura este. Mouse, nu este.

          Comment


          • #20
            Azi am fost in Jysk si am cumparat un birou si un scaun pentru mica mea scolarita (m-am intalnit cu i_m_lucius...salutari )...si cu ocazia asta am intrat si in hectarul de jucarii...am 4 saci plini cu jucarii...din ei 2 tot raman...deci se poate conta pe 2 saci cu jucarii pentru micuti.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Eu zic ca intai sa reparam PC-ul, sa avem ceva pregatit adica, si apoi sa mergem sa facem o vizita la "Inima de copil". Donam PC-ul indiferent de situatie, vedem care-i treaba pe-acolo si apoi actionam in consecinta. Toate astea in speranta ca vom fi mai multi, poate chiar TOTI din club. Altfel n-are rost sa visam ca vom face ceva calumea.
              Cu 2-3 insi nu faci nimic.

              Sfidam penibilul facand liste unde ne trecem nevestele si prietenii ...

              Comment


              • #22
                Pai nu ne ramane decat speranta ca ii vom sensibiliza si pe ceilalti...ca de citit sigur citesc aici.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Va propun sa nu ne lamentam. Nu conteaza cate persoane suntem, important este sa actionam.
                  Propun la urmatoarea intalnire sa stabilim concret obiectivele si data cand facem prima vizita la organizatie.

                  Comment


                  • #24
                    Nu ne lamentam...trebuie sa ne gandim si la cei mai tristi ca noi ca de aia avem suflete...nu?...asteptam repararea calculatorului si mergem la "copii" nostrii.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Aprobat! Asa vom face! Asta in caz ca mai era nevoie de aprobarea cuiva ...

                      Comment


                      • #26
                        Ce se mai aude cu calculatorul ?

                        Comment


                        • #27
                          Nu stiu de ce ne trebuie atat ca sa ne sincronizam la o astfel de actiune.
                          Eu mi-am pregatit ceea ce am de dat, in caz ca nu se mai concretizeaza in nici un fel adunarea generala,eu voi ajunge oricum la ei. Am mai zis, important este sa avem ceva de dat, ca sunt rechizite, ca sunt haine, ca va fi calculatorul si altele, haideti o data, si fara liste, sa ne prezentam la fundatie cu ce avem.
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • #28
                            Si eu am strans deja o cutie de jucarii....mai trebuie sa intru in haine sa vad ce mai am pe acolo.....o sacosa este dar sigur mai am ceva de dat prin dulap.
                            Problema la mine este ca nu prea am timp cu copiii pe cap
                            Sotie de

                            Comment


                            • #29
                              Semne bune ziua are ... la ora 14! PC-ul este gata! Ma duc sa-l iau cu prima ocazie.

                              Comment


                              • #30
                                Bun atunci...mobilizarea deci
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google