Sa-i Ajutam Pe Cei Mai Tristi decat Noi!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niciodata nu este prea tarziu asa ca felicit si eu pe toti care au depus imense eforturi pentru a finaliza cu bine acest proiect.Felicitari inca o data.

    Comment


    • Originally posted by batranul70 View Post
      ...
      in legatura cu un alt sistem de calculator pt copii care au nevoie eu am un monitor bun si o sa il aduc personal la una din intilniri.
      nu stiu daca voi o sa va gasiti de paste daca da sigur voi fi si eu cu voi.
      Nicule, urca o poza cu monitorul tau sa vedem si noi cum arata. Eu am unul pregatit pentru urmatorul PC dar este din'ala vechi, cu ecranul bombat. Este de 17" dar e mare tare si cam ponosit. ... Poate ca al tau e mai modern si mai OK. S-a inteles ideea! Alegem ce-i mai bun!

      Comment


      • o sa fac o poza la monitor dar dupa paste daca o sa va fie de folos il donez cu cea mai mare placere.
        este tot model vechi crt
        Last edited by gl_mmm; 24 April 2011, 09:00.

        Comment


        • revin cu niste poze facute in graba la monitor mai trebuie sters un pic daca va foloseste pt a face un sistem pt cei mici il donez cu mare drag
          Attached Files

          Comment


          • Comment


            • Frumos
              sigpic

              Comment


              • Surpriza, nu ?
                Dupa cum ii spuneam nu demult si lui Valeriu, actiunea noastra nu va ramane fara ecou. Stiam despre ce vorbesc. Voiam insa sa aveti bucuria acestei surprize.
                Sa fim sanatosi cu totii si sa fim la fel de uniti cel putin in astfel de actiuni.
                Loganist far'de Logan

                Comment


                • o data merg si eu cu voi si ma vad apoi pe prima pagina la ziar! felicitari pt o fapta frumoasa facuta din suflet!
                  Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                  Comment


                  • Originally posted by sand'dana View Post
                    Surpriza, nu ?
                    Dupa cum ii spuneam nu demult si lui Valeriu, actiunea noastra nu va ramane fara ecou. Stiam despre ce vorbesc. Voiam insa sa aveti bucuria acestei surprize.
                    Sa fim sanatosi cu totii si sa fim la fel de uniti cel putin in astfel de actiuni.
                    Numi vine sa cred ca sunt in ziar )) e bine ca isi cauta Nicoleta de munca ca asa am ziarul din 2Mai
                    Foarte frumos, sa mai organizam asa evenimente ca a fost bine sa facem niste copii sa zambeasca si cred ca le-am adus si putina bucurie in suflet...sa o tinem tot asa si poate mai bine.
                    https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                    Comment


                    • Pentru ca link-ul dupa un timp nu va mai fi utilizabil
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • acusi e 1 IUNIE ce facem ?
                        ne mobilizam ?

                        Comment


                        • Da sa stii ca ar fi frumos sa facem ceva asemanator iar...
                          https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                          Comment


                          • Tinand cont de timpul scurt pana la 1 iunie si tinand cont ca (,) copii nostrii intentioneaza sa vina in Galati putem face urmatoarele doua chestii:
                            1. strangem banuti si le platim transportul pana aici
                            sau
                            2. le luam fiecaruia cate un Happy Meal.
                            sigpic

                            Comment


                            • Varianta 2 mi se pare mai atractiva.
                              Sun maine la Fundatie sa vad ce plan de bataie au.
                              Loganist far'de Logan

                              Comment


                              • Eu nu stiu daca voi putea fi prezenta, dar ma voi alatura voua....
                                Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google