Logan Club Botosani La 2 Ani!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Club Botosani La 2 Ani!!!

    LC Botosani implineste pe 12 octombrie 2 ani de la "inaugurare", atunci avand loc prima intalnire! Au trecut doi ani in care ne-am facut noi prietenii, 2 ani de evenimente frumoase din viata adevaratilor loganisti! Pentru a marca cum se cuvine acest eveniment lansez propunerea unei "intalniri" festive in care sa sarbatorim acest eveniment! Propun un tort mare, cam ca cel de anul trecut(am atasat si o poza ptr cei care nu erau anul trecut cu noi), apoi o iesire, insotiti de doamne (cine are...cine nu, de prietene), la un restaurant!
    Daca sunt si alte propuneri doresc sa fie postate aici pentru a fi luate in discutie! Multumesc si....LA MULTI ANI!!!
    Attached Files
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

  • #2
    Sunt in totalitate de acord cu propunerea, pe data de 17.10.2010, orele 15.00 intalnirea aniversara sa aiba loc la Restaurantul Cucorani. Se va face un tort asa cum a spus si Lucian in postul anterior, dar intai de toate trebuie sa vedem cine vine si cate persoane vom fi pentru a sti cat de mare sa facem tortul. Plus de asta cred ca ar fi util daca ne-am misca repejor pentru a ne anunta ca sa putem face rezervarea la restaurant.
    Eu ma anunt cu 2 persoane - je si sotia...
    Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

    Comment


    • #3
      Si eu vin tot cu sotia dar si cu fetita! deci 3 persoane...
      eu uitasem de lista!
      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

      Comment


      • #4
        3-cristian-BT-44_KOL-3 persoane

        Comment


        • #5
          Felicitari si La Multi Ani, LoganClub Botosani!

          Comment


          • #6
            Ca sa fiu sigur ca nu uit......LA MULTI ANI / INTALNIRI dragi colegi!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • #7
              La Multi Ani Logan Club Botosani
              Sa aveti parte de multe intalniri frumoase ,multa voie buna ,intelegere intre loganisti si multa sanatate alaturi de cei dragi
              sigpic

              Comment


              • #8
                Multumim tuturor de urari!
                Haideti si cu alte propuneri!!! A mea ar fi sa ne vedem un pic mai devreme, pe la 14! pana stam un pic in parcarea restaurantului, mai vorbim un pic, trece de 15! Si unde mai pui ca este nunta si restaurantul trebuie golit pana la 18! haideti cu pro sau contra dar si cu propuneri!
                O a doua propunere ar fi sa ne intalnim undeva in oras de unde sa plecam in coloana spre restaurant dotati si cu steguletele!
                Treceti-va pe lista pentru a putea suna la rezervare!
                Last edited by lucialina; 6 October 2010, 19:50.
                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                Comment


                • #9
                  La Multi Ani din partea loganistilor bacauani.

                  Comment


                  • #10
                    Ionel - 2 persoane

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by xwwbotosani View Post
                      Ionel - 2 persoane
                      salutare,te-am observat cu intarziere,oricum ne vom vedea mai des,incep serviciu de saptamana viitoare,apropo ai fost oprit de cei de la Catamarasti(control trafic),au fost baieti mei la acest recensamant,mai este vineri si luni tot in aceiasi locatie.

                      Comment


                      • #12
                        completez si eu lista cu doua persoane.
                        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                        Comment


                        • #13
                          Felicitari colegi! La multzi ani si sa ne vedem cu bine!
                          lipsa text

                          Comment


                          • #14
                            Pentru Cristian ! Nu m-au oprit cei de le verificări pentru ca agentul de politie care oprea mașinile e vecin cu mine și mi-a făcut semn sa trec.

                            Comment


                            • #15
                              Intalnire aniversara = 2 persoane - Daniel & Catalina

                              http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google