Cafenea/discutii generale Logan Club Pucioasa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan gasesti la bani buni cautand, pot sa te ajut daca vrei

    Comment


    • SALUTARE..duminica LOGAN CLUB PITESTI srbatoreste 3 ani de la infintare daca aveti placearea va astepteptam pe la noi sa "ciocnim" un pahar cu suc si sa spargem o aluna....la stadionul N Dobrin incepand cu oarele 17
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Multumim de invitatie, o sa discut cu colegii si daca e sa putem veni o sa anuntam.Multumin inca odata de invitatie

        Comment


        • Cam tarzie ora ,daca e sa vin cu batrana dacie ,ajung tarziu.
          Sau poate vin cu vreun coleg de la Pucioasa,azi l-am cunoscut pe domnu Diaconescu-Aviatorul76.

          Comment


          • poate reusiti ca suntem aproape
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Eu am lucrat azi si nu am putut veni nici la intalnirea de la Pucioasa.
              Poate daca imi aproba banca creditul si imi un logan am sa vin si eu.
              Ca daca veneam cu Dacia 1310 ajungem dupa ce terminati intalnirea.

              Comment


              • cred ca o sa ajung si eu saptamana viitoare pe la voi ,am un logan de la munca un dci,din 2007,berlina,dar are fisurat radiatorul de jos ala ingust si lung.
                stie cineva unde gasesc unu
                ???

                Comment


                • Cauta la dezmembrari pe net sau la Claunic la Bratesti ca acolo este un parc mare de dezmembrari si au si logan, eu am luat cate ceva de acolo la preturi bune.

                  Comment


                  • Incuietoare porbagaj rupta...

                    Ma ajuta cineva ?
                    Am rupt incuietoare de la porbagaj ,la loganul de la firma si trebuie sa fac ceva ,ca la noi la reprezentanta una noua este 300 lei.

                    Stie cineva daca gasesc si la ce pret second hand?
                    Vinde careva asa ceva ,atasez poze.

                    Multumesc.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Am si eu doua intrebari:
                      1)Am observat in aceasta seara mergand pe ceata ca farul din stanga bate spre dreapta foarte mult, bate mai mult pe macadam decat pe drum si nu mi se pare normal, exista cumva vreun reglaj ceva ca m-am uitat la el dar nu am gasit nici un reglaj in afara de cel pentru sus-jos.
                      2)Care este denumirea corecta a protectiilor acestea de la balamalele usilor si unde gasesc si eu?Caut de ceva timp pe forum si nu am dat de ele.Atasez o poza ca sa se inteleaga despre ce este vorba.
                      Multumesc mult, sper sa nu supar pe nimeni.
                      Attached Files

                      Comment


                      • Am aflat cum se regleaza farurile, multumesc forumului pentru detalii.
                        Mai am o intrebare, vreau sa imi achizitionez o statie cb cu tot cu antena si am gasit ceva care se incadreaza in bugetul meu de student.Este vorba de "Statie radio TTi TCB-550 cu antena ML145", ce parere aveti ca nu stiu ce sa fac, este buna de ceva, se merita sa o achizitionez.Am citit pe net dar cer si parerea dumneavoastra.Multumesc mult, o saptamana buna.

                        Comment


                        • Vreau sa imi cumpar scaune fata de Logan Ph2 ca cel de la sofer sa dus.Am si eu o intreabre, se potrivesc la gauri scaunele de pe Ph2 cred ca dupa o berlina sunt pe Mcv sin 2008 Ph1.Rog ajutor

                          Comment


                          • Te-ai uitat de curiozitate asa, la un pH2???

                            DA, se potrivesc.

                            Daca e in bugetul tau, poti sa-ti iei statia aia, dar ia-o cu garantie.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Multumesc, duminica o sa masor sa vad distanta dintre sine.
                              Statia vreau sa o achizitionez de noua cu garantie.
                              Inca odata multumesc Dsign pentru sfaturi.

                              Comment


                              • Vezi ca statii bunbe cb are la fabrica de spirt pe centura spre agrement este un baiat din pucioasa marius il cheama cred ca il stie nicu are preturi rezonabile si marfa de calitate eu am luat o statie de la el storm omega la 380 de lei si antena cu magnet megawatt 4000 de 215 cm si cablu de 5 cm cu 300 de lei in total 680 de lei cui garantie 3 ani dar merge ok si isi face treaba daca vrei octavian vorbim la telefon 0723765174,0766438564!
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google