Spalatorii din Constanta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Mai nou o spal exclusiv pe Oborului, langa dispeceratul de taxi (general taxi, daca nu ma insel). E cam scump (30de lei cu tot tacamul, printre care si ceara) dar la 4 spalari o ai pe a 5-a moca
    sigpic

    Comment


    • #17
      Mai nu va mai spalati masinile ca va ploua aproape tot W.E.

      ESTI OFF-TOPIC!
      Last edited by SoNyKeL; 10 September 2008, 13:47.
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • #18
        Eu o spal pe bratianu peste drum de spalatoria trompi si dau 230 ron int+ext spuma dar la interior da numai cu aspiratorul iar geamurile sunt varza de fiecare data. Nu cred ca ma mai duc acolo. Profit si o sa ma duc la una de care ziceti voi.

        Iar la spalatoria trompi de pe bratianu a fost cel mai varza spalatul. La norma.
        Last edited by andrei; 25 September 2008, 22:31.
        Tacanit intre volan si scaun...

        Comment


        • #19
          Cel mai bine mergi la o spalatorie a unei benzinarii, e mai simplu si iese mai bine.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #20
            Eu o spal de mult timp la general taxi pe str. Oborului nr.46 si sunt multumit. Interior, exterior, spuma, ceara, portbagaj = 30 ron. Si la 4 spalari a 5-a e gratis.
            Loganul Meu !

            Comment


            • #21
              Originally posted by Popa Monica View Post
              Eu o spal pe bratianu peste drum de spalatoria trompi si dau 230 ron int+ext spuma dar la interior da numai cu aspiratorul iar geamurile sunt varza de fiecare data. Nu cred ca ma mai duc acolo. Profit si o sa ma duc la una de care ziceti voi..
              Asa scump e un spalat?

              Comment


              • #22
                Baba-Novac colt cu Dezrobirii, 20 lei interior, exterior.
                Ce ma enerveaza pe mine cel mai tare este faptul ca sunt putine spalatorii unde scot apa cu presiune de aer din locurile practic inaccesibile sau foarte greu accesibile.

                Comment


                • #23
                  Si acolo o scoate cromatic adica ti-o sufla cu aer?

                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Da, dar nu intotdeauna(doar cand e patronul prin preajma), altfel trebuie sa le aduci tu aminte si sa le dai o atentie acolo.

                    Comment


                    • #25
                      Azi am fost si eu la spalatoria aia de langa servicele General Taxi , desi a durat cam multisor , asta pentru ca o singura persoana a facut toate operatiunile, sunt multumit de rezultat. A fost mult mai atent la detalii , deci voi mai reveni , mai ales ca locuiesc in apropiere .
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • #26
                        General taxi e aia de pe Oborului de care s'a mai discutat? Daca da, florine inseamna ca suntem vecini

                        Esti offtopic , el sta pe la ICIL...Deci , da ai dreptate
                        Last edited by SoNyKeL; 29 September 2008, 00:06.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Hai sa fiu si eu off topic , asa sa moara pufosu de ciuda, Andi daca este asa ma bucur, atunci suntem vecini..... Cumva.
                          , sunt cu ochii pe voi !
                          :thumbsup:

                          Comment


                          • #28
                            On-topic - hai sa ne vedem la spalatoria de pe Oborului (pufosule vb despre spalatorie).
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by SoNyKeL View Post
                              In topicu asta fac niste reguli specifice de postare...
                              Cine nu le respecta va avea de suferit
                              1.Numele Spalatoriei
                              2.Locatia/Adresa
                              3.Tarife/Servici Oferite
                              4.Optional Programul cand e deschis sau daca e Non-Stop
                              5.Cat de multumit ati fost
                              6.Cat ciubuc ati lasat
                              7.Fara caterinca , cine spala masina in curte sau la munca nu ma intereseaza Se vrea a fi un topic serios si cu informatii stricte la subiect si utile...
                              Clar???
                              andy mai citeste o data si ptr mine ca poate nu am inteles

                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Fratilor am si eu o intrebare pentru domniile dumneavoastra : cine imi poate recomanda o spalatorie auto in C-ta , la care pot spala motorul , fara a avea nici cea mai mica problema? Vreau ceva concret, adica testat de voi, si nu din povesti nemuritoare auzite la o barfa . Multam anticipat !
                                , sunt cu ochii pe voi !
                                :thumbsup:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google