Spalatorii din Constanta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    eu inca stau in cumpana . o sa ma duc inca o data la top wash si in functie de cum iese acolo ma duc sau nu din nou la fly wash.

    sigpic

    Comment


    • #62
      Originally posted by yrman View Post
      DELUXE eu cand ti-am zis ca mi-au mozolit-o ai ras. "mi-e mi-au facut-o f misto, a sters si sefu...bla bla bla..." .
      Initial am crezut ca la mine ar fii exceptia care confirma regula si a fost o scapare, dar se pare ca e un obicei. Cu parere de rau pentru Cristi ( imi pare rau ca s-a agitat si oamenii aia i-au dat cu firma in cap), eu nu pot recomanda FLY CAR WASH.
      cred ca au dat cu parfum halucinogen si eram sub influeta ...
      sigpicMy ride

      Comment


      • #63
        Nasol ca s-a intamplat asta, eu unu sunt super multumit de fiecare data mi o spala foarte bine nu stiu ce sa zic.

        Deluxe Eu am vrut sa ajut cumva clubu, daca eu unu nu eram multumit de spalatoria aia nu o mai recomandam dar daca mie mi-a spalat o bine de fiecare data am recomandat o. Imi cer scuze pt cele intamplate. Chiar azi am spalat o iar la ei si mi a placut.
        In legatura cu cei 20 lei si alte bonusuri ce mi a zisl patronu de acolo aia v-am zis si voua ca nu s a tinut de cuvant eu nu mai am ce sa fac, nu pot sa il gatui ca nu-mi permit nu stiu eu unu tot aici o spal ca mie unu imi place chiar azi am spalat o la ei + curatare tapiserie tot ( 100 lei in total ).
        Si cu multumim CIC-ule ....... nu sunt eu patron acolo si nu eu fac reguliile. Daca el nu s a tinut de cuvant nu sunt eu de vina. Pentru prima si ultima oara cand mai ma bag in ceva, mai bine stau in banca mea. Numai bine la toata lumea

        p.s Imi cer scuze pt cele intamplate. Cu 1 ocazie cand mai merg pe acolo o sa le bat obrazu ca la urma urmei m-au pus intr-o situatie naspa.......
        Last edited by Christnacht; 26 April 2010, 12:57.
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • #64
          cicule, eram nervos, sry daca te-ai simtit atacat ;) personal nu am nimic cu tine
          sigpicMy ride

          Comment


          • #65
            Stai linistit Deluxe dar ma oftica ca eu am vorbit ceva cu ei, mi-au facut oferta una alta si nu s au tinut de cuvant. Daca mai discutam in contradictoriu asta nu inseamna ca avem ceva unii cu altii ce naiba . Numai bine
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • #66
              ca retropsectiva la ce am zis mai sus despre fly car wash cu super patronul si bruneta careia ii plac aaa ... masinile cu tonurile puternice si aaa masinle puternice

              intrati aici
              Last edited by DeLuXe; 28 May 2010, 15:33.
              sigpicMy ride

              Comment


              • #67
                Salutare. Eu, in cariera mea de 3 ani si 3 saptamani, ca loganist, am fost la doar 2 spalatorii.. In primul an am fost la trompi, unde faceau treaba buna, pana cand nu mi-a mai placut si am inceput sa merg la ambient. Stiu ca era mai scump ca in alte parti, dar macar aveam satisfactia lucrului bine facut.. Numai ca... Ultimele 2 dati a fost cam nasol.. Penultima oara, cand am ajuns acasa, aveam urme de mizerie pe bara fata, destul de vizibile, nu am stat io sa le caut.. Iar ultima oara, miercurea asta, dupa spalare mi-au ramas multe pete.. Si din cele vechi, de excremente, care nu se luasera de tot, si noi, de la cum s-a scurs apa... Mi-am zis ca e ultima oara cand mai calc pe acolo.. Si in trecut, chiar eram multumit de cat bibileau tractorasu, si recomandam si la altii, si am mai fost si cu alte masini acolo, si era ok... Acum singura recomandare care o fac in legatura cu ambientul de la gara, e ca daca vreti o masina curata, incercati mai bine in alta parte. Asa ca astept recomandari..

                Comment


                • #68
                  uuhhh..maine ma duc la fly car wash..

                  Comment


                  • #69
                    logane ... tot taran ai ramas ti se zice de la obraz macaronare
                    sigpicMy ride

                    Comment


                    • #70
                      tu nu vezi cum e titlul : femei in tricouri ude, multa spuma si barbati fericiti ; visul oricarui barbat ....


                      ON : In navodari doar o singura spalatorie de mai de doamne ajuta...restu` no comm !

                      Comment


                      • #71
                        Vedeti la my ride-ul meu masinuta atinsa de puicutele acelea ) la fly car wash .

                        p.s. Spalam si eu intr-un timp masina la ambient car wash acum un an jumate si eram super multumit de cum o spala, numai masini de zeci de mii de euro veneau acolo dar nu m-am mai dus deoarece incepuse sa creasca pretu, ajunsese la 40 lei naiba era prea de tot. Inseamna ca s-au stricat si aia daca fac asa ceva dar stiu ca acum 1 an 2 cam asa era super tare spalatoria nu prea vedeam loganuri pe acolo
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • #72
                          In afara de al meu, si din cand in cand, poate si altii... Nu pot sa zic ca am fost zgarcit cu ei, ca deh, in romania mai nimic nu se misca fara spaga, si totusi... oricum, m-au pierdut de client, cu toate masinile cu care mergeam.. La un moment dat ii recomandasem unui prieten cu focus nou, si cand a plecat de acolo m-a sunat suparat si dezamagit, ca i-au dat buleala maaare... Felicitari lor..

                          Comment


                          • #73
                            Asta e Romania, se folosesc de clienti doar pt reclama si cand dau bufu te trateaza cu dosu ca sa zic asa dar prin chestia asta tot ei au de pierdut ca isi pierd clientii. Eu deocamdata sunt tratat asa cum trebuie, o spal de cateva luni bune la spalatoria aceea dar uite ca si aici pe unii i a tratat cam naspa nu stiu ce sa zic acum eu unu cum am mai zis sunt super multumit
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • #74
                              dupa cum ziceam in topicu acela cu spalatorii si serviceuri auto de care sa ne ferim , m-am saturat de bataia de joc de la top wash. top wash sunt buni sa stai cu gura pe ei si sa te duci cu masina curata adica o data la 2saptamani.
                              asa ca dupa ce a trecut aproape o luna de la experienta neplacuta cu topwash m-am dus la fly car . 25 spalatu si 10lei spaga ca asa am vrut eu si ptr era groaznic erau zone in care nici o spalatorie nu a facut curat , gen aspirat buzunarele de usi.

                              interiorul l-au facut ca nou , au frecat fetele de la usile spate , fetele de usi in fata unde erau urme de la pantofi , buzunarele de usi , au aspirat tooot dar tooot , au sters bancheta spate de praf , noutate in aproape 3 ani de cand am masina. si , si s-a intamplat ceva legendar , doar auzisem de asa ceva la top wash dar nu vazusem , la sfarsit au suflato pe toata cu aer.
                              deci le dau nota 8 pe o scara de la 1la10 in conditile in care top wash ar avea un 3 cu indulgenta tinand cont ca eu ma duc cu masina fooarte murdara.
                              dece nota 8? pai pe masina am niste pete de la un copac ceva , mai am o zona cu clei si niste pete de pescarush sonic , care daca te chinui si freci putin ies. si ceva urme de insecte pe parbriz. dar ii inteleg ptr ca daca frecau si se zgaria ceva muream cu ei de gat... asa ca e ok , recomand dar am stat mai mult de o ora sa-mi transforme cocina in masina.
                              Last edited by SoNyKeL; 17 July 2010, 10:14.

                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                malborachis

                                spalatoria malborachis in spatele rompetrol-ului de pe primaverii :
                                abonament 50 lei /luna
                                spalari maxim 1/zi ; 29-30/luna
                                interior-exterior cu spuma

                                de 50 lei/luna spala bine daca stai pe capul lor chiar fac treaba sooper

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google