LoganClub Galati La Ceas Aniversar!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Loganistii Galateni au sarbatorit asa cum se cuvine acest ceas aniversar...la o masa rotunda cu 4 colturi si la o vorba buna...stabilind actiunile viitoare...asteptam pozicile Asa vreau si trebuie sa fie mereu.
    La multi ani!!! again.MERGEM INAINTE!!!
    sigpic

    Comment


    • #17
      Binenteles Valeriu mereu inainte si ne uitam inapoi doar la faptele bune si la clipele frumoase la mai mare.

      Comment


      • #18
        done

        La Multi Ani inca o data clubului galatean !

        si pentru ca azi m-a surprins placut inflorirea trandafirului din gradinuta de apartament, inclin sa cred ca a inflorit special pentru club

        Iata si ceva poze, sper sa completeze Mircea cu poze mai multe
        Attached Files
        Loganist far'de Logan

        Comment


        • #19
          la mai mare

          Multumim pentru urari prietenilor nostri din tara! si de asemenea, multumesc tuturor celor care au participat la sarbatoarea noastra.

          In rest, ce sa zic!? O seara mai mult decat agreabila petrecuta intre prieteni nu poate fi decat una PERFECTA! Cuvintele sunt cam de prisos mai departe! Totusi ... este foarte important ca am reusit sa ne intalnim si sa "marcam" evenimentul. Pentru ca asta este esenta acestui club: reunirea membrilor iubitorilor de Logan!
          Ieri am sarbatorit cei 3 anishori, maine plecam la Tulcea, duminica vom avea intalnirea cu nr. 159 ... daca se mai indoieste cineva ca acest club nu face parte din viata noastra, sa se mai gandeasca!

          La multi ani,

          PS Acest topic ramane deschis spre a fi utilizat ori de cate ori avem de sarbatorit ceva in cadrul clubului!
          Attached Files
          Last edited by gl_mmm; 19 November 2010, 13:13.

          Comment


          • #20
            LA MULTI ANI! Logan Club Calarasi este alaturi de voi! Felicitari la ceas aniversar, sa ne revedem cu bine!
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • #21
              Faine pozici...multumim de urari dragi loganari
              sigpic

              Comment


              • #22
                Niste poze facute la ceas aniversitar si din partea mea
                Attached Files

                Comment


                • #23
                  Dragalasii mosului,
                  Ne apropiem vertiginos de intalnirea cu nr. 200 a Logan Club Galati! Dupa socoatele mele, cam pe la sfarsitul lui august, inceputul lui septembrie, se va implini sorocul. Stiu ca mai avem timp (~3 luni) dar putem sa incepem sa ne gandim si la asta. Este o sarbatoare aniversara a clubului nostru, care se repeta cam o data la 2 ani si eu zic sa n-o lasam sa treaca fara sa "marcam". Iar!
                  Asa ca, va rog, generati idei si propuneri.

                  Eu, spre exemplu, ma gandesc la un spritz colectiv, monstruos.
                  Last edited by gl_mmm; 27 May 2011, 19:24.

                  Comment


                  • #24
                    Up, up, up!

                    Comment


                    • #25
                      Very good idea !

                      Eu as "marca" cu o deplasare colectiva spre Lepsa de exemplu sau mai prin apropiere, depinde de majoritatea. Chem "la fileu" veteranii sa mai arunce si ei o minge profesionista si sa ne bazam pe experientele lor acumulate in multele si diversele momente petrecute alaturi de adevaratul LoganClub.

                      Mi-e dor de ce a fost candva LOGANCLUB GALATI !!!
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • #26
                        se poate si o cazare in delta, la murighiol spre exemplu. va stiu pescari si ar fi o ocazie buna
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          alte idei ?

                          O ocazie buna pt. noi, galatenii, nu ?
                          Eu am lansat ideea de munticel pen'ca banuiesc ca mai toata lumea a fost spre mare, spre apa, anul asta. Dar cum de la un pescuit nu ma dau la o parte nicicand, as adopta si ideea asta cu mare drag daca ar fi agreata de doritori.
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • #28
                            Chiar, ca ar fi o ocazie buna pentru toti galatentii.
                            Ce spuneti de acest program:
                            - ne intalnim cu totii duminica la ora 11;
                            - pana la 11.30 ne strangem cu totii...o cafeluta, o tigara...mai schimbam o impresie;
                            - iar la 11.30 facem o defilare prin oras. Ramane sa stabilim atunci traseul.
                            - apoi ne oprim la un suc?
                            Cred ca ar fi super sa fie la acesta intalnire ambele cluburi si sa ii chemam si pe braileni. Am vazut un filmulet pe YOUTUBE ...super tare

                            sau

                            Ne intalnim cu totii in parcare la Selgros duminica la ora 11 bem o cafeluta si apoi facem defilarea...
                            Ce spuneti?

                            Comment


                            • #29
                              Vineri, 18.11.2011, sectiunea galateana a clubului implineste 4 ani de la infiintare.
                              Hai sa ne vedem la un spritz, asa, ca-n vremurile bune! Daca nu ca loganisti, macar ca prieteni!
                              La 18:00, la Neacsu? Cine-i amator?

                              Comment


                              • #30
                                Pai sa deschidem lista - vineri 18.11.2011 orele 18.00 trecute fix:
                                1.gl_mmm
                                2.laureatu'
                                3.
                                4.
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google