JTLS, JoiaTineretuluiLoganist&Sanderist - La Un Suc Cu Colegii De Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • JTLS, JoiaTineretuluiLoganist&Sanderist - La Un Suc Cu Colegii De Club

    Pozele de azi de la intalnire..si special ptr valeriu poza singurel fara mircea)a fost foarte frumos azi
    Attached Files
    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

  • #2
    Merci Bogdan de poze...da o poza cu covrigii cu bere nu avem...trebuie sa iesim iar.
    sigpic

    Comment


    • #3
      asta da remarca de manipulator!
      Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
      Andreea Trifu

      Comment


      • #4
        bai ce poze , auzi la ei club auto , da toti cu berea in fata... huuuooo alcoolistilor

        sigpic

        Comment


        • #5
          raule! daca nu ai poze, esti antialcoolic? si sa stii ca eram la cofetarie! unde vezi tu alcool?
          Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
          Andreea Trifu

          Comment


          • #6
            ce avea valeriu in pahar in prima poza??? dar in a3a se vede un ciuc... sa nu-mi ziceti ca ciuc mai nou face si ceai de tei ca nu va cred

            sigpic

            Comment


            • #7
              Am stabilit ca de-acum inainte, JOIA, sa mergem la "suc". Maine e joi.

              Comment


              • #8
                Eram la cofetarie. Sticlele de bere erau de la clientii care au stat la masa inaintea noastra. Am consumat cate o amandina si am baut braga.

                Comment


                • #9
                  Da, cate 3 ...

                  Comment


                  • #10
                    Da ma Sony am baut cate o ciuccola de 3 ori...da ma chiar maine-i joi
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      sa inteleg ca joia se tin intalnirile?? la suc ?

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by bgd_puya View Post
                        Pozele de azi de la intalnire..si special ptr valeriu poza singurel fara mircea)a fost foarte frumos azi
                        vaaai, nu-mi vine a crede ce imi vad ochii. ce e cu bodega aia?
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          in legatura cu AMR-ul
                          ieri erau 34, azi sunt 35
                          dar nu stiu pe cine sa felicit primul. dar eu zic ca nu conteaza ordinea

                          La Multi Ani Mircea! Iti doresc sanatate, indepliniri maxime, zile senine si fericite.
                          La Multi Ani Valeriu si Gabi! Cu ocazia implinirii a nu stiu cati ani (8-9 sa fie? )de casnicie. Sa fiti mandri de copii vostri si sa ii vedeti cum cresc sanatosi cu totii.

                          Vin astazi in galati?
                          Last edited by bogdan_1984; 19 May 2010, 07:50.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Ahaaaaa, deci asta era. Sa fiu sincer banuiam eu ceva dar nu m-am asteptat.
                            Multumesc frumos pentru urari!
                            La multi ani Valeriu si Gabi, cu ocazia aniversarii zilei casatoriei voastre.
                            Sa traiti multi ani fericiti! Si poate ne-om intalni si-n clubu' Ferrari peste cativa ani! Daca nu ca membri, macar ca ... posesori.
                            La multi ani!

                            Incingem astazi o aroganta? O pizza si fo 60 da beri?

                            Comment


                            • #15
                              la multi ani mircea sa traiesti, tot ce iti doresti si multe impliniri
                              la multi ani valeriu si gabi...multi ani fericiti impreuna!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google