Intalniri nocturne LoganClub Pucioasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Vin si eu diseara,astept si alti colegi.

    Haideti la prima intalnire nocturna Logan Club Pucioasa, ne vedem diseara la ora 19 la sediul Logan Club Pucioasa.
    Last edited by barbuoctav; 12 December 2010, 17:43. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #17
      Vreau sa facem o intalnire nocturna, intalnire Logan Club Pucioasa fulger, cand se vor asterne primii fulgii de nea
      Hai cu zapadaaaaaaaa

      Comment


      • #18
        Cum a venit zapada,am avut accident cu loganul meu,am intrat intr-o bordura si am rupt puntea pe spate ,de la un drift.
        Acum sunt pieton.
        O sa imi aduc aminte de ziua de 14.12.2010

        Comment


        • #19
          Sunt absolut convins de capacitatile tale de conducator auto. Sincer, imi pare rau, e un eveniment neplacut, insa nu uita ca ai pretentia sa mergi la raliu. Nu poti controla nici macar o taraba de Logan, dar vrei la raliu... Eu mi-as cauta acum o punte completa de MCV si m-as apuca serios de lectii de Defensive Driving. Exista scoli specializate: Stefan Vasile, Titi Aur, Napoca Rally Academy.

          Dupa ce treci de Defensive Driving, incearca si o scoala de pilotaj.

          Inca o data, imi pare rau.
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • #20
            Nu sa nascut nimeni invatat.Si de a participa undeva la vreun raliu,era normal sa fac o scoala ceva,dar din cauza financiara,nu pot sa incurc pe nimeni.Cand o sa am bani o sa-mi fac si acest moft.

            Comment


            • #21
              Pana atunci incerci rezistenta bordurilor Sa ma anunti daca treci pe aici, ca-mi iau bordurile in casa, sa nu mi le strici ...

              Sper ca nu e cu suparare ca fac si eu un pic de haz... Dar erai tare entuziasmat mai sus cand ziceai ca o sa va strangeti "pentru drifturi"

              Racerii lu' tata !!!
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by dsign View Post
                Sunt absolut convins de capacitatile tale de conducator auto. Sincer, imi pare rau, e un eveniment neplacut, insa nu uita ca ai pretentia sa mergi la raliu. Nu poti controla nici macar o taraba de Logan, dar vrei la raliu... Eu mi-as cauta acum o punte completa de MCV si m-as apuca serios de lectii de Defensive Driving. Exista scoli specializate: Stefan Vasile, Titi Aur, Napoca Rally Academy.

                Dupa ce treci de Defensive Driving, incearca si o scoala de pilotaj.

                Inca o data, imi pare rau.
                care e diferenta dintre o punte de berlina si una de mcv?
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Am pus punte noua,garantie,factura,cu montaj inclus - 1000 lei la reprezentanta Mavexim Dealer Dacia Renault Targoviste.
                  Super reducere mi-au facut directorii de acolo,a durat 4 ore cu texte cu tot.
                  Cel mai bun mecanic de acolo vi-l recomand,Octavian Patru.El fiind si membru Logan Club Pucioasa.

                  Oricum multumesc tuturor ,pentru sfaturi .

                  Comment


                  • #24
                    In seara asta a fost o vreme foarte buna de drifturi.M-am invartit prin fara blocului pe la mine pana mi-a taiat tata toata distractia ca de, e masina lui si sa nu o stric.Imi pare rau ca nu am facut si un filmulet.Data viitoare voi filma si voi posta.Toate cele bune si ambalari puternice de motor.

                    Comment


                    • #25
                      Propun ca intr-o seara sa facem o intalnire fulger Logan Club Pucioasa cand va mai ninge.Astept participantii sa isi anunte prezenta pe forum.Hai cu zapada si cu driftu

                      Comment


                      • #26
                        bine ca ai reusit sa u schimbi, ai pus punte de berlina sau de mcv?
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          berlina 2010,noua.

                          Comment


                          • #28
                            aham, bravo, insa pacat ca s.a intamplat asa, putei face altceva cu banii aia, mai ales acum de sarbatori, insa bine ca nu a fost mai rau
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Eu va filmez si fac poze.O sa fiu cameramanu.

                              Comment


                              • #30
                                Intalnire Nocturna LCP

                                Azi ora 18,la sediul Logan Club Pucioasa,are loc prima intalnire nocturna.
                                Din program:
                                -primirea colegilor,
                                -poze masini,
                                -poze grup,
                                -concurs de derapaje pe zapada,
                                -poze si filmulete drifturi
                                -premiere
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google