Top Anvelope Vara 185/65/R15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by skd_ozenel View Post
    am si eu niste neclaritati...
    cum ai trecut tu prin zapada aia de 30 de cm cand loganul nu are toata garda atat de mare?
    ......
    Pai in primul rand stratul de zapada se batatoreste cand treci... deci nu mergi pe asfalt ca sa ai nevoie de o garda la sol atat de mare.
    Pacat ca nu am poze exact din acel moment, dar altele asemanatoare...
    Nu am poze cu Tigaru-ul in conditii de iarna, dar s-au comportat mai bine decat ma asteptam. La fel si Motrio, dupa o iarna destul de lunga si cu suficienta zapada.
    Attached Files
    GL-22-TOF

    Comment


    • #32
      Topicul e despre anvelope de vara.
      S-a facut si cald afara.

      Comment


      • #33
        Pai eu numai despre anvelope de vara am vorbit. Masina mea inca nu stie ce insemana anvelope de iarna. Am zis sa nu o invat cu narav
        GL-22-TOF

        Comment


        • #34
          ce parere aveti de Nokian i3?

          Comment


          • #35
            Nokian iarna da vara nu

            Comment


            • #36
              pana la urma am luat dunlop sport sp01

              Comment


              • #37
                Buna alegere. Cat bucata?

                Comment


                • #38
                  conti eco contact de la continental,cele mai bune .
                  nu se vede ca toate loganurile care sunt facute ptr afara sant echipate cu continentale

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by mr.K View Post
                    Buna alegere. Cat bucata?
                    275ron/buc cu montaj + echilibrat + umflat cu azot

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by snoop View Post
                      conti eco contact de la continental,cele mai bune .
                      nu se vede ca toate loganurile care sunt facute ptr afara sant echipate cu continentale
                      Sunt Conti si mai bune decat cele Eco(astea-s gama de low cost de la Conti). Numai ca sunt cu 50-70% mai scumpe. Conti PremiumContact e ce mi-as dori.

                      Comment


                      • #41
                        Intradevar Conti Premiumcontact 2 sunt foarte bune... eu am 2 pe fata si 2 Bridgestone Turantza ER 300 pe spate ... 195 60 r15 si diferenta fata de Debica Passio e de la cer la pamant..... nu stiu cum sunt alte anvelope dar Debica Passio ... sunt printre cele mai proaste cu siguranta .. daca s-au tocit dupa 25.000 de km .. din care 20.000 mersi foarte lejer!!
                        Ești prost și vrei să te remarci?Aprinde proiectoarele!Ești cel mai prost?Aprinde și stopul de ceață! © ™

                        Comment


                        • #42
                          Aoleu ! Numai 25.000 km te-au tinut ? Eu acum vreo doua saptamani mi-am luat patru bucati si aveam sperante sa ma tina macar vreo 35.000 km. Cu fostele barum-uri am mers aproximativ 35-40.000 km. Folosesti mult pedala de frana ? Acesti 25.000 km i-ai facut numai urban sau si in afara ? Multumesc.
                          Attached Files

                          Comment


                          • #43
                            ar fi bine daca ati da exemple de cauciucuri care au tinut peste 40.000-50.000km. pe mine atat m-au tinut debica passio si tot mi s-a parut putin.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Urs View Post
                              Aoleu ! Numai 25.000 km te-au tinut ? Eu acum vreo doua saptamani mi-am luat patru bucati si aveam sperante sa ma tina macar vreo 35.000 km. Cu fostele barum-uri am mers aproximativ 35-40.000 km. Folosesti mult pedala de frana ? Acesti 25.000 km i-ai facut numai urban sau si in afara ? Multumesc.
                              Am avut Passio pe alt masina acum cativa ani, m-au tinut 40k.
                              Ca stil de mers, fa-ti o parere, Barum cu care a venit masina m-au tinut totusi 55k, deci nu uzez gumele ca Hamilton, ca-i doar Logan nu Enzo.

                              Comment


                              • #45
                                Deci .... eu am mers cu masina din Iulie de cand am permisul.... si sa zic ca am mers mai sportiv ... dar foarte putin ... in schimb 20.000 au fost facuti de tatal meu ... care cam respecta indicatoarele.... deci nu a folosit nici pedala de frana si nici acceleratia prea mult, si km au fost facuti mai mult extraurban ... si oricum in oras la mine nu e trafic sa tocesti cauciucuri)... adica se merge foarte lejer... Oricum eu nu mai vreau sa aud de Debica......
                                Ești prost și vrei să te remarci?Aprinde proiectoarele!Ești cel mai prost?Aprinde și stopul de ceață! © ™

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google