Pentru Cei Din Gorj,maine 29decembrie 2010 La Ora 18:00 La Interex..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    erau in strada.fluidizau traficu,cand am iesit noi din peco,au oprit circulatia,ca sa iesim noi,si nici unu din peste 47 de masini,nu fu trasa pe partea dreapta, de gabori,asa ca in GORJ SE SIMNTE RAU CRIZA...

    Comment


    • #17
      peste tot in tara asta se simte criza (dar sti ce mor de oftica ca astazi eram in trecere pe la un supermarket si nu gaseai carut si lafel loc de parcare - deci masinile merg)! mai ales cand bagi mana in buzunar - acolo este tragedia - vrei sa lucrezi "nu gasesti" sau esti " sclav"!

      Comment


      • #18
        ai mare dreptate,locuri de munca EGAL CU 0

        Comment


        • #19
          se pare ca ne-am stras oleaca ;;) chiar mult mai multi decat ne asteptam. am fost mai tari si ca bucurestiu'

          http://www.realitatea.net/jurnale.html aici la jurnalul de la ora 7 minutul 11 parca
          Last edited by bullet88; 30 December 2010, 10:01. Reason: Automerged Doublepost
          id messenger:merlan.alexandru

          Comment


          • #20
            Originally posted by iulian_may View Post
            pai si oare o sa fie de efect? eu ca si voi as fi foarte bucuros! dar e vorba de sistemul economic oribil din tara asta a "noastra" - probabil sa nu furam si amenzi pentru proteste pe spatiul privat! Nu sunt suficient documentat probabil! sa speram sa nu ajungem ca in Mad Max sa jefuim cisternele!!!
            amenda pentru ce? protestul este pasnic, nu se striga, scandeaza nimic, nu blochezi benzinaria fara motiv. nu scrie nicaieri ca trebuie sa alimentezi de minim 10 lei de exemplu, sa platesti doar cu hartie nu cu fise, si nu scrie nicaieri ca in 3 minute trebuie sa parasesti benzinaria.
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #21
              ori suntem golani ori nu mai suntem )
              nu ai ce amenda sa iei atat timp cat platesti...si tipa din peco a zis ca nu are ce sa ne faca atat timp cat platim... "clientu nostru stapanu nostru "
              id messenger:merlan.alexandru

              Comment


              • #22
                asa e,si asa merita,HOTII ASTEA...

                Comment


                • #23
                  poate ne mai strangem asa si bagam de cate 20-30 de lei in monezi de 1 ban sa numere la ei pana le sar capacele
                  id messenger:merlan.alexandru

                  Comment


                  • #24
                    sa sti ca asa merita,dupa REVELION ,mai facem un protest dasta...

                    Comment


                    • #25
                      eu am 900 bucati de 1 ban intr-o punga, la primul protest de acest fel pe care o sa reusim sa il organizam (speram data viitoare sa ne strangem mai multi). daca s-ar gandi, ar face rost de un cantar si ar numara maruntisul cu cantaru'

                      faceti de mai multe ori, repetati macar o data la 2 saptamani, ca vede si lumea la tv si o sa inceapa incet incet in toata tara (cum totul a plecat de la cei din bucuresti). si chemati protv si antena neaparat, lasati realitatea ca acolo e vorbaraie multa ca la otv si nu prea se uita lumea, pe cand la stirile de la 19 si 22 se uita... bravo voua, si ploiestiul a reusit cu voi in aceeasi zi!
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by B 83 RMJ View Post
                        eu am 900 bucati de 1 ban intr-o punga, la primul protest de acest fel pe care o sa reusim sa il organizam (speram data viitoare sa ne strangem mai multi). daca s-ar gandi, ar face rost de un cantar si ar numara maruntisul cu cantaru'

                        faceti de mai multe ori, repetati macar o data la 2 saptamani, ca vede si lumea la tv si o sa inceapa incet incet in toata tara (cum totul a plecat de la cei din bucuresti). si chemati protv si antena neaparat, lasati realitatea ca acolo e vorbaraie multa ca la otv si nu prea se uita lumea, pe cand la stirile de la 19 si 22 se uita... bravo voua, si ploiestiul a reusit cu voi in aceeasi zi!
                        ne aratara si pe antena 1,si pe tvr1 ,tvr2 craiova,realitatea toata ziua,in ziare ne aratara..dupa sarbatori iara urmeaza ca nu se mai poate asa ceva

                        Comment


                        • #27
                          perfect atunci. sa speram ca o sa fie cat mai dese aceste actiuni, si din ce in ce mai multe locatii (judete). hotie pe fata... sa vezi preturi de sambata
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • #28
                            nici nu vreau sa ma gandesc la asa ceva,am incremenit,cand am vazut 50.8 ,dar cand o fi 60.0

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by B 83 RMJ View Post
                              eu am 900 bucati de 1 ban intr-o punga, la primul protest de acest fel pe care o sa reusim sa il organizam (speram data viitoare sa ne strangem mai multi). daca s-ar gandi, ar face rost de un cantar si ar numara maruntisul cu cantaru'

                              faceti de mai multe ori, repetati macar o data la 2 saptamani, ca vede si lumea la tv si o sa inceapa incet incet in toata tara (cum totul a plecat de la cei din bucuresti). si chemati protv si antena neaparat, lasati realitatea ca acolo e vorbaraie multa ca la otv si nu prea se uita lumea, pe cand la stirile de la 19 si 22 se uita... bravo voua, si ploiestiul a reusit cu voi in aceeasi zi!
                              cei care vand in benzinarie nu au nici o vina... sunt doar angajati..

                              Comment


                              • #30
                                ghinion...
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google