Jante Mega Drive

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jante Mega Drive

    un prieten tocmai si-a achizitionat un set de jante mega drive R15/6,5/4-100 MODEL M804 mie unul imi place si ma cam bate gandul sa imi cumpar si eu dar nu stiu cat de bune sunt si cat de calitative avand in vedere ca a dat doar 200 euro pe ele daca a mai avut cineva rog sa posteze sa spuna daca sunt bune de ceva ms
    Attached Files

  • #2
    eu sunt multumit de ele ,nu am modelul asta ,dar am tot de la mega drive...am mers cu ele si pe drumuri bune si pe drumuri fff proaste,am avut si un incident cu ele,si nu sa intamplat nimic,singurul defect la ele este ca se exfoliaza ff repede,dar asa,sunt multumit de ele,eu le-am bagat si pe casco...
    Attached Files

    Comment


    • #3
      Din ce știu eu, adimrv are așa ceva. arată bine și e foarte mulțumit de ele. Caută-l și îți va spune mai multe.
      The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

      Comment


      • #4
        ok o sa-l caut pt mai multe informati ms

        Comment


        • #5
          Am si eu tot la fel, sunt foarte multumit de ele din toate punctele de vedere.
          Domina ca sa nu fi dominat!

          Comment


          • #6
            ce inele de centrare ai?el are de plastic sunt bune?

            se poate inchide am cumparat azi un set multulesc pt informatile primite
            Last edited by yonut87nfi; 7 January 2011, 11:27. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #7
              daca tot ai cumparat spune si tu ce parere ai despre ele,am gasit si eu unele sh pe care vreau sa le iau.

              Comment


              • #8
                jantele sunt bune pana acum nu am probleme cu ele dar nu pot sa iti spun mai multe ca si eu le am de o luna problema o sa fie la inelele de centrare ca nu pre sunt bune sunt din plastic foarte prost calitativ in rest sunt super, nu bat nu tremura volanul nici la viteze mari ex 150 km/h probate de mine pe autostrada am vazut ca tu vrei sa iti iei sh vezi sa nu fie sudate,strambe,etc

                Comment


                • #9
                  Unde le-ai gasit la 200 EUR setul?
                  Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by yonut87nfi View Post
                    jantele sunt bune pana acum nu am probleme cu ele dar nu pot sa iti spun mai multe ca si eu le am de o luna problema o sa fie la inelele de centrare ca nu pre sunt bune sunt din plastic foarte prost calitativ in rest sunt super, nu bat nu tremura volanul nici la viteze mari ex 150 km/h probate de mine pe autostrada am vazut ca tu vrei sa iti iei sh vezi sa nu fie sudate,strambe,etc
                    pai si ozurile tot cu inele de centrare din plastic iti vin .
                    Eu zic sa va multumiti ca la 200 euro primiti si prezoane si inele de centrare )
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #11
                      este un magazin special de accesori auto aici la mine de acolo le am CARSTIL se numeste

                      Originally posted by Cristi_Xp View Post
                      pai si ozurile tot cu inele de centrare din plastic iti vin .
                      Eu zic sa va multumiti ca la 200 euro primiti si prezoane si inele de centrare )
                      da ai dreptate si eu m-am mirat ca sunt cu toate accesorile acum cat o sa tina nu se stie
                      Last edited by yonut87nfi; 11 February 2011, 19:27. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #12
                        ms de raspuns,o sa le probez inainte de a le cumpara pt ca am mai vazut jante cu suduri,ciobite,strambe...la 200 euro le ai luat foarte bine,numai bine!

                        Comment


                        • #13
                          O poza sa vedem cum dau pe masina nu pui? In poza imi par un model frumos, unul din putinele modele frumoase de pe la mega drive, majoritatea fiind cam "tiganesti"
                          Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                          Comment


                          • #14
                            ok promit ca, cu prima ocazie am sa pun momentan nu am cu ce sa descarc in pc ca am pierdut cablu de transfer sory

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by yonut87nfi View Post
                              un prieten tocmai si-a achizitionat un set de jante mega drive R15/6,5/4-100 MODEL M804 mie unul imi place si ma cam bate gandul sa imi cumpar si eu dar nu stiu cat de bune sunt si cat de calitative avand in vedere ca a dat doar 200 euro pe ele daca a mai avut cineva rog sa posteze sa spuna daca sunt bune de ceva ms
                              De unde ai gasit asa ceva la 200 e?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google