Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ieftin si bun.
    Eu de asta am de ani de zile si sunt f f multumit (adica si-a scos banii inzecit, insutit )

    Comment


    • Apropo, MCV-ul era alb? Avea marcaje sau nu?

      Comment


      • Originally posted by Red_Alin View Post
        Norby am fost azi in Bodrog si ti-am vazut masina parcata la ceva birt cred sau alimentara ,nu stiu ce era..
        Originally posted by Pagu View Post
        Birt mai mult ca sigur )
        II alimentara si birt) am fost la cumparaturi :P
        Alin unde in bodrog ai fost?sau in trecere?

        Originally posted by Wotan View Post
        Apropo, MCV-ul era alb? Avea marcaje sau nu?
        Da,Era alb cu marcaje , girofar , etc.
        sigpic

        Comment


        • Am fost cu ai mei la manastire.

          Comment


          • Ati incercat sa vedeti daca radarele noi sunt detectate in banda K, sau daca sunt detectabile in K cum a zis si Wotan?

            Comment


            • Deci ...eu am un cobra ..care are X K Ka ..L ..si V/S ...infine ...cand ma luat radaru acum sapt trecuta ..nu la detectat deloc ..nici mrr na zis ..din cate am citit pe internet ..radarul este pe banda Ku ...care doar detecotarele mai noi si cele care sar de 600 de lei

              Comment


              • Eu testez Cobra meu intensiv, sa vedem ce-o fi.
                Azi la 16.15 Solenza bleumarin TRO era dupa trecerea de cale ferata din Vlaicu, pe sensul spre UTA. Aveau un client...

                Comment


                • Cred ca e mare foame de bani. Acuma m-au luat ca nu am avut centura si or inceput: masina "curata", numere vizibile(spalate), stopuri si faruri intregi nu sparte sau cu crapaturi, stingator, trusa de prim ajutor, 2 triunghiuri(eu am numa 1), etc. Ca norocu ca m-au amendat numa pentru centura si pentru tringhi nu (ca altceva nu a avut ce sa bage de vina). Am luat amenda ptr centura si la triunghi care au zis ca e "grav" ca nu am 2 si ca era ceva de genu a 6 sau 8 puncte mi-au dat numa avertisment. NISTE MAGARI SI NESIMTITI.
                  P.S. Am uitat ca m-au intrebat si m-au pus sa le arat si vestele reflectorizante...
                  fara linkuri externe

                  Comment


                  • imi pare rau bogdan, dar ce sa faci daca tot la stadiul de militieni au ramas. nici macar nu mai are rost sa le spui "organe" pentru ca se supara un anumit organ al corpului pe tine pentru comparatia asta.

                    ajung la concluzia ca majoritatea celor aflati in structuri de genul asta sunt militieni. am mai avut si eu ieri niste "discutii" cu 2 tembeli in timisoara. erau in timpul "misiunii" iar eu eram oprit in locul unde vroiau ei sa stationeze. dupa ce ne-am certat 5 minute le-am zis sa cheme pe aia sa o ridice daca au chef ca eu nu o mut si am plecat. cand m-am intors erau tot acolo si dadeau marunt din gura.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Inainte ii consideram cu bun simt cand te prindeau cu 2-3 lucruri "neregulamentare" (mai marunte) si iti dadeau doar avertisment sau amenda pentru 1 chestie. Acum insa, vad ca te prind cu ceva, dupa care cauta sa te umfle la max. Sorry ...atat pt Shaloo cat si pt hd01Iza :|

                      Comment


                      • n-au ce sa ceara veste, alea sunt necesare pt tir-isti. io nu umblu noaptea. ce daca ziua n-am vesta? da-te dracu de veiozar, simplu...atata timp cat in "pachetul legislativ obliggatoriu" ni s-au furnizat una bucata triunghi, sa mi-l dea veiozarii pe al doilea...cand incep cu teorii de-astea constipationiste spuneti-le ca sunati la 112 si-i reclamati pt abuz in serviciu (n-au voie sa te opreasca pt una si apoi sa-ti caute altele) si ca vi se pare ca miros a alcool. sunt obligati in maxim 2 ore sa-si faca analizele de sange. macar sa-i intepe dracului sa le mai treaca cheful de misto-uri...
                        pt politistii corecti, respect!
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • citat seba: "pt politistii corecti, respect!" ... corect, pacat ca sunt pe cale de disparitie, coplesiti de numarul de militieni ...
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • LOL ..politisti corecti ) deci...1 cu 1 fac 2 ....iti dau cu o manã (un avertisment)...atunci sunt considerati de treaba...si ..mai uiti de centura ..k e ala si tea scapat odata..dar a doua oara... iti ia cu douã maini ..(permisu)...fara remuscari..

                            Comment


                            • Acum seara, oamenii legii au stat pe Vlaicu, pe la Vagoane, inainte de semafor, desigur iesiti la produs (aveti mare grija, vad ca de cateva zile umbla ca turbatii).
                              Veneam dispre UTA, efectiv, deci efectiv era sa-i iau usa (Solniza aia mov), de pe banda doi in apropierea semaforului am zbughit-o pe prima banda (cum fac multi acolo) cu lansare pe III la blana, Garcea a iesit brusc din masina, nu se astepta, pana sa ridice mana eram trecut si de el si de semafor , a facut un semn de genu ''acum dute-n xxxxxxxx ca te-am ratat'' (am piscat frana sa arat ca l-am vazut ).

                              Desigur ca NU aveam detectorul pus, ca asa se intampla, cand nu-l pui, atunci te iau baietii.
                              M-am intors inapoi, cu detectoru pus de data asta, desigur ca a simtit radaru.
                              Nu m-au zarit ca stateam pitulat printre masini (mi-era frica sa nu tina minte semnu de LC si sa ma opreasca). Cand am fost la ~15 metri de ei (si am iesit din tun), am trecut brusca pe prima banda cu tr II si blana tata vrrrrroooam pe langa ei, cred ca unu' din masina si-a scapat chipiul pe jos

                              Comment


                              • bv tati ..doamne feri ..da maine poate te vad k si mine )

                                Evolution ce fugeai asa de mine in seara asta?
                                Last edited by hd01lza; 24 February 2010, 00:27. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google