LoganClub Galati La Regionala Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LoganClub Galati La Regionala Brasov

    A inceput numaratoarea inversa pentru Intalnirea Regionala a membrilor LoganClub de la Brasov. Detaliile actiunii (program, preturi, etc.) vor fi postate in foarte scurt timp, de catre organizatori.
    Acolo va rog sa postati numai chestii care intereseaza pe toata lumea. Si, evident, cei care doresc sa mearga, sa se treaca in lista. Chestiile interne, de casa, le vom comenta aici! Multumesc!

    Asadar, liber la visat! Si la strans bani!
    Postati aici propuneri: de activitati, obiective de vizitat in zona, lista de participare a membrilor LC Galati, trasee, etc.

    Eu m-am trecut deja pe lista ... nu cumva sa raman pe-afara!
    Last edited by valeriuciprian; 25 April 2013, 21:46.

  • #2
    Ce ma iar se merge la Brasov?...La debandada...voie buna si rasete cat cuprinde?...hmmm...e mai bine ma acasa...da care casa?...ia si eu ca ma bag la spectacol...mergem si la balaceala?Traseul?...cel mai scurt si cel mai liber.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Balaceala? Am auzit balaceala? Aaaaa.....da la BALACEALA!Martin ai pregatit colacul de salvare?

      Comment


      • #4
        Martin va veni cu ochelari ...are cu ce
        sigpic

        Comment


        • #5
          Nu dati navala, ca loc este destul! Sau vreti sa va reamintesc cum o fo anu' trecut la Regionala Brasov??? Hotel de gheata, jacuzzi, piscine, hotel de gheata, drumetie, pestera, gratar, spritz monstruos, hora de 500 de persoane, biliard, darts, premii, indemanare, dormit numa' 2 ore, facut 100 de prieteni noi, revazut alti 100 de prieteni vechi (din toata tara), Transfagarasan, 1000km in 2 zile ... ce sa va mai zic!? O fo' ca dreaq!

          Comment


          • #6
            paradisul acvatic este inca acolo. l-am vazut eu de anul nou.
            hotelul de gheata il vad in februarie. va tin la curent.
            sigpic

            Comment


            • #7
              M-am bagat.Plecarea este sambata dimineata cand cocosul sa intoarce pe partea cealalta.

              Comment


              • #8
                In asteptarea detaliilor de la organizatorul Regionalei (care de fapt va fi o Nationala in toata regula), deschidem lista de participare din poartea LoganClub Galati:

                1. gl_mmm
                2. valeriuciprian
                3. DeWiL
                4. ...

                Sunt asteptati-invitati TOTI loganistii-sanderistii-daciotii, mai vechi sau mai noi!

                L.E.
                Q: Ghiciti unde-i facuta fotografia asta? Genial surprinse cele 3 planuri, nu?
                A: ...
                Attached Files
                Last edited by gl_mmm; 20 January 2011, 11:07.

                Comment


                • #9
                  Da...prea tare poza...pot da un A la repezeala?Fotografia e facuta in locul in care am stat juma de ora sa te astept...ca nu mai veneai

                  Deci referitor la Brasov...vedeti ca lumea a inceput sa se inscrie...deja se ocupa camerele.Ideal ar fi ca cei care intentioneaza sa vina sa se inscrie pe lista din link-ul din primul post pentru a sta cu totii la Conca Verde ca sa nu apara iar discutii si reclamatii ca unii galateni nu s-au simtit bine (se stiu ei )...Cum am facut si anul trecut aveti tot sprijinul meu in faza organizatorica pentru aceasta intalnire...pentru distractie se descurca fiecare...chiar daca nu cunoasteti multa lume bagati-va in seama ca lumea e comunicativa...de aceea se strange gasca acolo ...doar pentru distractie.
                  Pentru Brasov facem si banerul?...eu spun ca da.

                  In asteptarea detaliilor de la organizatorul Regionalei (care de fapt va fi o Nationala in toata regula), deschidem lista de participare din poartea LoganClub Galati:

                  1. gl_mmm - de vineri
                  2. valeriuciprian - de vineri
                  3. DeWiL - de sambata
                  4. ...
                  5. ...
                  6. ...
                  7. ...

                  Cine vrea ca dimineata cand isi savureaza cafeluta sa vada ceea ce e in imaginea de mai jos e rugat sa ni se alature.
                  Attached Files
                  Last edited by gl_mmm; 22 January 2011, 09:41. Reason: tot de vineri si eu :)
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Ne bate un gand ashea (pe mine si pe Simona si inca mai facem vorbele si cu restul, Iulia, George...) ...daaar ...ca si Relu, de sambata. Si daca e asa incepem sa ne gandim care vrem de sambata cam in ce formatie ne-am putea imbarca in masinile care merg si cum sa ocupam camerele (de ex. "eu+simona+...")

                    1. gl_mmm - de vineri
                    2. valeriuciprian - de vineri
                    3. DeWiL - de sambata
                    4. sand'dana - de sambata
                    5. me_smn - de sambata
                    6. ...
                    7. ...
                    Loganist far'de Logan

                    Comment


                    • #11
                      Ne bate un gand ashea (pe mine si pe Simona si inca mai facem vorbele si cu restul, Iulia, George...) ...daaar ...ca si Relu, de sambata. Si daca e asa incepem sa ne gandim care vrem de sambata cam in ce formatie ne-am putea imbarca in masinile care merg si cum sa ocupam camerele (de ex. "eu+simona+...")

                      1. gl_mmm - de vineri
                      2. valeriuciprian - de vineri
                      3. DeWiL - de sambata
                      4. sand'dana - de sambata
                      5. me_smn - de sambata
                      6. gheorgngv de sambata 1 pers
                      7. ...

                      ca sa pot confirma cele spuse se Elena.

                      Comment


                      • #12
                        E bine ca gasca se mareste.
                        Cate camere vreti...1,2,3...sau una cu 3 paturi sau cum?George tu ai stat peste drum de noi cum erau camerele ?Aveau si camere triple?Asta pana iau legatura cu Sebita.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Valeriu camerele erau super dar nu stiu daca aveau cu 3 paturi sau apartamente, vila de peste drum era noua, in primavara cand am fost noi nici nu era tot terminat, super mie mi-a placut

                          Comment


                          • #14
                            Pai ma Valeriu, daca asa sta treaba, hai si noi de sambata! Sa fim cu totii! Ce zici?

                            Comment


                            • #15
                              George am retinut...stabilim sa stati acolo...cu 2-3 paturi in camera
                              Mircea...eu merg de vineri sa ma acomodez cu aerul...ca e tarie...adica e tare...adica bautura e tare
                              Last edited by valeriuciprian; 22 January 2011, 14:45.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google