Urari de tot felu-Logan Club Pucioasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Urari de tot felu-Logan Club Pucioasa

    Cu ocazia Sfintelor Sarbatori Pascale, urez moderatorilor si utilizatorilor forumul loganclub un calduros Paste Fericit, alaturi de familie si cei dragi.
    P.S. Aici se vor face urarile, va multumesc

    Cu ocazia Sfintelor Sarbatori de Paste conducerea Clubului de Aeromodelism " Henri Coanda " Pucioasa ,Dambovita ureaza tuturor colaboratorilor,membrilor din Logan Club Pucioasa si moderatorilor siteului traditionalul Paste Fericit !

    Cu stima profesorii Sandu si Nicolae Diaconescu
    Last edited by barbuoctav; 23 April 2011, 12:44. Reason: Automerged Doublepost

  • #2
    Gata domnule moderator,ti-ai exprimat dorinta sa faci treahd separat.
    Nu mi se pare normal ,trebuia sa ma intrebi inainte sa faci schimbarile astea.

    Comment


    • #3
      Am primit pm de la moderatori sa sterg urarile dupa thread-ul cu intalniri, si apoi m-am documentat si eu, si am facut thread separat pentru urari, nu te supara pe mine dar am facut cum este mai bine.
      P.S.Uita-te la restu de cluburi din tara si sa vezi ca majoritatea cu thread separat pentru urari de zi onomastice, zi de nume, Craciun , Paste.

      Comment


      • #4
        Ok ,am inteles.

        Comment


        • #5
          La multi ani aviatorul76 !

          Azi e ziua mea ,imi urez multa sanatate si noroc in viata.
          La multi ani !

          Comment


          • #6
            Azi de ziua ta iti urez ca ani frumosi sa-ti vina-n cale! Sanatate si… parale! La Multi Ani!

            Comment


            • #7
              La multi ani, sanatate si avioane

              Comment


              • #8
                La multi ani Nicule...multa sanatate, noroc si tot ce-ti doresti...si la cat mai multe premii !!
                Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                Comment


                • #9
                  Multumesc .

                  Comment


                  • #10
                    La multi ani ! Pentru toti cei cu numele de Mihai ,Mihaela,Gabriel si Gabriela.
                    Distractie placuta .

                    Comment


                    • #11
                      La multi ani pentru toti cei care poarta numele de Mihail Gavril.

                      Comment


                      • #12
                        momentan conducerea forumului a hotarat sa-i ureze in continuare vacanta placuta userului aviatorul76.
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • #13
                          La multi ani tuturor ce poarta numele de Nicolae - Nicoleta.

                          La multi ani Nicolae - aviatorul76

                          Bafta .

                          Comment


                          • #14
                            La multi ani Nicu alias aviatorul76

                            Comment


                            • #15
                              Sarbatori fericite tuturor, iar Mos Craciun sa va aduca inzecit ceea ce v-ati dorit de la el.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google