Reorganizare LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Reorganizare LoganClub Botosani

    avand in vedere ca ma confrunt cu o acuta lipsa de timp liber, iar in cazul lui lucialina se adauga si distanta pe care trebuie s-o parcurga pentru a fi prezent la intalniri, noi, organizatorii LC Bt am ajuns la concluzia ca nu ne mai putem ocupa in aceeasi masura ca inainte de toate aspectele ce le impune o buna organizare.
    si deoarece pentru noi calitatea este pe primul plan, si nu cantitatea, am hotarat de comun acord ca un alt membru sa ne succeada in functie.
    dupa parerea mea, cel mai potrivit pentru aceasta este sebyup.
    am rugamintea ca fiecare propunere sa fie argumentata, pentru ca acest thread sa nu se transporme intr-o campanie electorala.
    Computer, did we bring batteries?... Computer?...

  • #2
    Si eu il propun pe Sebi.
    Argumente:
    - este unul dintre cei mai vechi membri;
    - a fost prezent la majoritatea întâlnirilor;
    - s-a implicat în promovarea clubului.

    Comment


    • #3
      Chiar ma intrebam, de ce e nevoie ca sa fii membru Logan Club Botosani? Am cerut aderarea la grup (Lucialina), pe forum , dar nu mi s-a aprobat inca.
      Oricum, nu sunt in masura sa fac propuneri, dar ceva trebuie facut findca, impresia mea a fost ca ne pierdem in anonimat. Trebuie o mana forte, capabila sa ia decizii, sa puna la punct un proiect de statut si sa atraga cati mai multi oameni.
      Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Originally posted by loosh View Post
        Chiar ma intrebam, de ce e nevoie ca sa fii membru Logan Club Botosani? Am cerut aderarea la grup (Lucialina), pe forum , dar nu mi s-a aprobat inca.
        Inca nu esti sigur ca faci parte din acest grup?

        Ca sa fii membru Logan Club Botosani trebuie sa vii la intalniri si sa fii activ pe forum unde respecti niste reguli, pana acum nu a fost cazul sa se discute cine primeste statutul de membru si cine nu; pur si simplu faci parte atata timp cat respecti REGULILE BUNULUI SIMT (valabil cred la orice fel de club).

        PS. Sper sa fi inteles corect intrebarea ta...
        Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

        Comment


        • #5
          pai nu iti trebuie nici o aprobare din partea mea sa devii membru cu drepturi depline al Logan Club-ului! sau mai bine zis ...cand mi-ai cerut mie voie si eu nu ti-am aprobat "cererea"?
          iar referitor la a doua ta afirmatie... de asta am si ajuns cu Sorin la aceasta concluzie!
          AAAA... uitam! propunerea mea merge tot catre Seby iar motivele sunt clare! unul dintre cei mai vechi membri care se si implica in tot ceea ce se numeste Logan Club Botosani!
          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

          Comment


          • #6
            propun transferul subiectului in privat si stergearea posturilor mele de aici

            Era vorba de aplicatia asta. Cererea de apartenenta la grup era din 7 februarie 2011, dupa ce mi-am lipit stikerele. Dupa aprobare, iti apare in partea de jos a semnaturii ceva de genul [LoganClub Botosani]. Pe forum sunteti vizibili doar 11 membri in acest grup.
            Corectati-ma daca gresesc .
            Last edited by loosh; 25 June 2011, 19:25.
            Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
            sigpic

            Comment


            • #7
              daca te incalzeste cu ceva uite ca ti-am dat "accept"! dar nu stiu care e acum diferenta! cu sau fara aceasta oricine este binevenit intre noi! sper sa nu te fi suparat cu ceva! mie nu imi aparea nicaieri ca as avea aceste "cereri"...
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • #8
                Eu (Sandu), ma propun pe mine ))...

                Sebi e cel mai in masura sa urmeze la organizare...
                Motivele se stiu... user vechi, activ, prezent la peste 90% din intalniri...
                My Ride - Prestige 1.6 16v

                Comment


                • #9
                  Nici nu ma incalzeste, nici nu ma raceste. Ci doar era o observatie, fara a se vrea o nota de polemica. Crististreulea (nu gasesc acum postul , dar am dicutat la o intalnire despre el) vroia sa stearga de pe forum grupurile cu prea putini membri, sau cu activitate redusa, iar intalnirile Logan Cluburilor locale cu activitate slaba, si, subliniez din nou, cu prea putini membri sa le transforme in intalniri locale.
                  Din acelasi motiv am propus intalnirile fulger si nocturne, tocmai pentru a crea un factor de versatilitate. Se pare ca a prins. Nu s-a suparat nimeni, ba din contra.

                  Il sustin si eu pe Seby.
                  Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Nu vreau sa fiu OFF Topic, dar totusi cred ca o sa fiu un pic. Nu am fost niciodata atent la detaliul semnalat de loosh (greseala mea...), iar in ceea ce priveste desfiintarea semnalizata de Cristi Streulea...nu cred ca ne desfiinteaza pentru ca la noi inca este activitate iar daca vom fi desfiintati ne vom continua activitatea pe forumul creat si administrat de mine, deci...solutii pentru continuarea activitatii clubului sunt.

                    @Loosh - apreciez ca te-ai alaturat noua, sper sa nu te supere discutiile astea si...
                    @Sandutzu - daca voi fi ales...am nevoie de un secund
                    Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                    Comment


                    • #11
                      Citesc cu uimire ceea ce se scrie in mesajele lui ,,loosh"si a lui ,,lucialina",nu am stiut pana la momentul actual ca pt a face parte din acest ,,club"trebuie sa cer aprobarea cuiva,credeam ca prezenta mea,contributia mea e mai importanta,cu toate ca e si vina mea poate ca nu am fost mai atent la detalii,eu unul vreau sa le multumesc tuturor pt timpul petrecut impreuna(sunt si oameni deosebiti cum ar fi Ionel,KTY,C&S,sau Seby) si sper ca nu am jicnit pe nimeni in aceasta perioada.Incepand de azi cer ,,aprobarea"sa ies din acest club,sau scuze nici nu am fost aprobat sau acceptat(sunt doar cei 11)remarcati de ,,loosh".Toate cele bune si sa aveti parte de tot binele din lume

                      si am uitat un mic detaliu,,cine pe cine alege"?
                      oricum acest club in ultima jumatate de an a mers datorita lui Seby,deci se intelege de la sine
                      Last edited by cirstian76; 25 June 2011, 21:28. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #12
                        Pentru toti cei care sunt loganisti de Botosani:
                        1. pe noi nu ne face asta, pur si simplu suntem din Botosani, ne-am inscris pe forum si implicit la intalniri.
                        2. nu avem nevoie de acordul nimanui sa facem parte dintr-un grup, pur si simplu existam ca GRUP Logan Club Botosani
                        3. prezenta nu este obligatorie nici pe forum nici la intalniri, fiecare vine atunci cand considera el ca poate, sunt care nu activeaza deloc pe forum dar vin la intalniri, deci...?
                        4. Nu ne uneste o aplicatie informatica...va las pe voi sa va ganditi ce ne uneste... (dupa statusul de la messenger de la Cristian de astazi - 25.06.2011, el va fi primul care va ghici ce ne uneste pe noi ca GRUP...)

                        PS. Cristian, nu ai suparat pe nimeni in aceasta perioada, si ca sa fiu in asentiment cu ce s-a discutat pana acum...NU primesti acordul de a parasi grupul nostru...
                        Last edited by sebyup; 25 June 2011, 23:28.
                        Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                        Comment


                        • #13
                          Ai perfecta dreptate Sebi. Cand ne-am intalnit eu si Lucian pentru prima data nu a fost pentru Cristi Streulea, ci a fost pentru noi. Pentru a socializa, pentru a discuta despre masini si nu numai, de a ne bucura impreuna si a ne ajuta reciproc si dezinteresat.
                          deci, acest aspect fiind lamurit, sa trecem la organizarea noastra.
                          verdictul este clar.
                          Sebi, iti inmanam stafeta cu placere si incredere !
                          Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                          Comment


                          • #14
                            @ cirstian76
                            1. Niciunul (inclusiv lucialina) nu a stiut despre acceptul oficial pe forum la LCBt., dar afland azi consider acest aspect nesemnificativ. Vezi cazul lui Iulian - pe forum e banat permanent si cu toate astea el traieste si simte Logan Club Botosani....care-i problema?! Anul trecut si eu am primit un avertisment de ban datorita unor " mici neintelegeri" cu loganistii stelisti si dinamovisti si chiar de-as fi exclus definitiv de pe acest forum tot membru Logan Club Botosani voi fi!
                            2. Imi doresc ca "uimirea" ta din discutia, clar amicala, dintre lucialina si loosh sa nu fie un motiv de parasire al grupului, altfel as considera ca e total pripit, spus la nervi si fara rost. A fi sau a nu fi in "primul 11" aici nu este o conditie de a trai si simti ca faci parte din Logan Club Botosani, prin urmare te rog sa reflectezi!
                            3. NU aprob plecarea lui cirstian76 dintre noi !!!
                            4. Foarte buna initiativa lui loosh privind intalnirile fulger.
                            5. Dl. crististreulea sa ramana cu ideile lui !
                            6. Am tot respectul si intelegerea pt. lucialina si topcat - initiatorii Logan Club Botosani, drept pt. care il propun ca Organizator de Intalniri LCBt. pe sebyup.. iar pe sandutzu fotograf adjunct !


                            P.S. off topic - 25.06.1923 - La multi ani Rapid-88 de Ani!
                            Last edited by tifosibt76; 26 June 2011, 03:00.

                            http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                            Comment


                            • #15
                              multumesc pt increderea acordata,parerea mea e ,,spiritul conteaza"si nu o confirmare sau infirmare pt un anumit lucru.O zi reusita si sper ca nu ati interpretat gresit ceea ce am avut eu de spus

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google