Reorganizare LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Propun ca la următoarea întâlnire organizatorii de întâlniri sa predea ștafeta lui Sebi.

    Comment


    • #17
      Originally posted by cirstian76 View Post
      multumesc pt increderea acordata,parerea mea e ,,spiritul conteaza"si nu o confirmare sau infirmare pt un anumit lucru.
      Daca sa-ti lesi copiii la calculator, tv sau la joaca confirmarea sau infirmarea conteaza, in cazul de fata, da, ai dreptate doar spiritul de loganist primeaza nimic altceva, prin urmare ramai in grup, sa-nteleg!

      Originally posted by xwwbotosani View Post
      Propun ca la următoarea întâlnire organizatorii de întâlniri sa predea ștafeta lui Sebi.
      ...si-apoi sa fie purtat pe brate in tot orasul ! )
      Last edited by tifosibt76; 26 June 2011, 09:05. Reason: Automerged Doublepost

      http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

      Comment


      • #18
        ... si fotografu' ? ... Cristian... nu pleci nicaieri... a fost o neintelegere...
        @tifosibt76, multumesc pt. increderea acordata pt. postul de fotograf...
        My Ride - Prestige 1.6 16v

        Comment


        • #19
          o cam lalaiti aiurea. intalnirile sunt pentru o citronada si povestiri. observ ca sunt niste colegi orgoliosi. bafta sebi.

          Comment


          • #20
            salut!

            eu propun ca la urmatoarea intalnire sa facem buletine secrete de vot si sa votam in urne special amenajate!
            seby sa faca afise electorale si sa propunem un contracandidat!!

            ps: seby astept mita electorala(pt un vot sigur)

            Comment


            • #21
              Pai atunci la urmatoarea intalnire la Casa Lux le cerem cufarul in care se strang banii la nunti si votam in urna ultrasecret, si vedem cine va fi "incoronat/incornorat"

              PS. Aveti nevoie si de stampila pentru buletinele de vot sau pot sa le aduc eu deja facute ?
              Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

              Comment


              • #22
                nu prea inteleg mare chestie.....cum sunt nou venit si vad cam toata lumea il voteaza pe seby,deci votez si eu seby

                Comment


                • #23
                  Urmareste forumul si vino la intalniri si atunci o sa intelegi destul de repede cum merge treaba
                  Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                  Comment


                  • #24
                    o sa vin la urmatoarea intalnire....sper ca nu conteaza varsta

                    Comment


                    • #25
                      Evident ca nu conteaza, exemplu - eu am 16 ani si merg cu tata la intalniri!
                      My Ride - Prestige 1.6 16v

                      Comment


                      • #26
                        Imi place cum ai scris Sandule ! Ai uitat sa spui ca nu de manuta

                        Comment


                        • #27
                          normal, ca nu de manuță, e mai matur decat multi altii de varsta noastra, (eu fiind tactu-su), ionel, si ma simt super cand vad ca se implica si nu se retrage de la responsabilitati, pe viitor prinde bine....(daca nu il laud eu cine altcineva)
                          My Ride - Prestige 1.6 16v

                          Comment


                          • #28
                            Foarte corect

                            Comment


                            • #29
                              urmatoarea intalnire "fulger" cand o sa fie?

                              Comment


                              • #30
                                maine, vezi aici: http://www.loganclub.ro/forum/intaln...ni-t34765.html
                                Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google