Cel Mai "tare" Avatar - Partea II - Competitia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    nu era singurul care si-o dorea, daca asta este preferinta castigatorului atunci asa sa fie. toate cele bune va doresc, si sa auzim numai de bine.
    sigpic

    Comment


    • #77
      Originally posted by Sebi_NT View Post
      Iata si "ravnitul premiu"
      O sa fie fericit Burtosul ptr. premiul,si ptr. efortul facut
      sigpic

      Comment


      • #78
        Originally posted by Sebi_NT View Post
        Castigatorul a decis ca nu ii este de folos jaluzeaua pentru luneta si a hotarat ca aceasta sa fie trimisa la Bacau catre KELBURTOS (deoarece acesta si-a dorit foarte mult acest premiu).
        In concluzie parasolarul va pleca la sfarsitul saptamanii la Bacau la recomandarea Castigatorului.
        Eu am glumit,n-am nevoie de parasolar.Am geamurile foliate.

        Comment


        • #79
          daca nu o vrea altcineva, o pot lua eu?
          am fost si eu pe acolo...pe ultimul loc
          sigpic

          Comment


          • #80
            Eu unul n-am nimic impotriva.

            Comment


            • #81
              il vreau euuu, am mai iesit si pe locul 2 D. La mine se coace golanul pe interior , am doar pe fata....

              :P ma rog...
              sigpic

              Comment


              • #82
                ai dreptate, ai iesit pe 2, ai prioritate, sa.l folosesti cu placere!
                sigpic

                Comment


                • #83
                  nu e decizia mea, ci a organizatorului si a castigatorului, mie doar mi-ar prinde bine un parasolar pe spate, ca multora. Asteptam decizia lor finala
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Eu unul,am concurat doar pentru distractie.Premiul meu poate ajunge la cine doreste,nu ma supar.

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by RYCHY88 View Post
                      nu e decizia mea, ci a organizatorului si a castigatorului, mie doar mi-ar prinde bine un parasolar pe spate, ca multora. Asteptam decizia lor finala
                      stai linistit ca nu e nici o suparare, inca o data sa.l folosesti cu placere

                      Originally posted by KELBURTOS View Post
                      Eu unul,am concurat doar pentru distractie.Premiul meu poate ajunge la cine doreste,nu ma supar.
                      si eu tot pentru distractie am participat, nu stiam nici care e premiul, si imi era de folos un parasolar pentru ca n.am folie, dar fara nici o suparare se poate duce la RYCHY88 (poate ca si el, ca si mine, nu are folie) deoarece el a avut un numar mare de voturi, iar eu...ciuciu
                      Last edited by nicu_rcn; 11 July 2011, 19:54. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        deocamdata este a mea si o voi inmana concurentului care a iesit pe locul 2. fara suparare
                        mie mi se pregateste altceva
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          mii de multumiri :* raman dator
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Trimiteti-l la Botosani )) in moldova e ca la el acasa. )

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by bogdan_1984 View Post
                              deocamdata este a mea si o voi inmana concurentului care a iesit pe locul 2. fara suparare
                              mie mi se pregateste altceva
                              am mai zis de o mie si una de ori ca nu a fost nici o suparare...
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                intradevar corect e sa ajunga la cel de pe locul 2 si asa se va intampla
                                My ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google