Monovolumul Dacia La Ranca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    frumoasa sau urata...ce mai conteaza daca o sa fie la mare cautare???
    sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

    Comment


    • #17
      de doi ani astept monovolumul,am mcv 16 valve,3 ani ,100 000km,nici o problema,deci sigur voi ramane fidel dacia,ma gandeam la un seat alhambra dar fiabilitatea dacia m-a convins sa astept dacia monovolum pe care cu siguranta o voi achizitiona pe viitor,am nevoie de spatiu si fiabilitate,daca va fi la fel de mare ca si alhambra si maxim 15 000 euro,ma pun pe lista de asteptare

      Comment


      • #18
        cui nu ii convine sa isi ia ceva de la mercedes sau toyota )

        Comment


        • #19
          da, un sprinter eventual! si mercedes face masini?

          eu cred ca vor intra cu preturi bune pe piata cu noua gama....sper sa ramana la fel de competitivi la fiabilitate si sa imbunatateasca calitatea la tabla si vopsea...ca nu prea merge sa dau 10-15 mii pe o masina si dupa 4 ani sa schimbi usi pe garantie...in rest numa' de bine )

          Comment


          • #20
            Originally posted by Niki B View Post
            Nimic nou sub soare. La comentarii ma refer...


            Asa s'a aruncat cu vorbe si cand s'a lansat Logan, Sandero, dar mai ales Duster. De fapt chiar inainte de a fi dezvaluite. Acum drumurile sunt pline de modelele astea.


            De cand cu seceta asta, acrii is strugurii ma baieti...
            sunt pareri a catorva persoane ( printre care si eu ) cu referire la o masina cu bot de sandero pe care-l cunoaste toata lumea, dar cu o prelata pe masina si designul pare ciudat...asa, si ce-i cu asta ?
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • #21
              E normal ca aspectul sa fie ciudat , asta e rolul prelatei si a tuturor elementelor care mascheaza adevaratele linii ale caroseriei, as fi dezamagit daca nu ar fi asa.

              Comment


              • #22
                erau doar niste pareri.acum dintre cei care isi dau cu parerea poate sant cativa care isi pot permite sa il cumpere cand se va lansa.nu inteleg de ce se arunca cu vorbe aiurea.imi cer scuze daca am deranjat pe cineva,cred ca era mai bine daca nu deschideam thread-ul.din partea mea sa scoata cate modele or vrea cei de la DACIA.eu unul am ramas legat de aceasta marca de dragul masini care m-a invatat sa conduc pe la varsta de 11 ani.in rest m-am reprofilat(masina din semnatura este a tatalui meu).

                Comment


                • #23
                  Hmm seamana ca un renault Kangoo modelul nou cu bot de sandero:P
                  Sa speram ca va veni si cu bordul de la urmatoarea generatie de sandero

                  Comment


                  • #24
                    Draga Tudor, de unde stii tu ca aceasta "masina cu bot de sandero [...], dar cu o prelata pe masina" chiar are "bot" de Sandero?

                    Ai inteles ceva? Nici eu. Sau voiai doar sa te certi cu mine?
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google