Am Intalnit Si Soferi Trasniti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    asta da...uite asa invata unii cum se merge ca in anglia... ore ce facea la gemenii ?..acolo rea fain sa fie ....oricum multi habar nu au ce e al sens giratoriu..stim cateva exemple concludente..
    Dar fara poze nu are farmec..asa ca hai cu poze
    Stati cu apart foto la voi,,si o sa gasiti destui trazniti ,daca chiar nu neuni...
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • #17
      avem un exemplar la noi in club . nu dam nume ca se supara sebi8ta

      Comment


      • #18
        azi, mergand spre bucuresti, pe undeva dupa ploiesti am avut o buna perioada de timp, in spatele meu un peugeot cu floricele pe el si condus de o mamila de barbat. m-a umflat rasu cand am vazut ca o masina de fete condusa de un barbat si mai ales ca masina are si floricele pe ea )
        din pacate nu am reusit sa fac poze (lipsa aparat foto si eram si la volan)

        Comment


        • #19
          se numesc soferi unknown . la oricine se poate intampla. acest thread are cu totul alt sens, aici nu este vorba de accidente , este vorba de exemple ca in poza de mai sus.
          Last edited by alex125; 20 August 2011, 22:56.

          Comment


          • #20
            Originally posted by alex125 View Post
            se numesc soferi. la oricine se poate intampla. acest thread are cu totul alt sens, aici nu este vorba de accidente , este vorba de exemple ca in poza de mai sus.
            exemple cum ar fi poza pusa cu golful rosu cu fluturasi??

            Comment


            • #21
              unknown frumos ar fii fost daca ai postat, sa fii lasat postul, nu sa il stergi acuma dupa ce ti-am raspuns. dar na asta e

              Comment


              • #22
                am cazut de acord cu tine si lam sters..
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Fratilor da ce aveti voi cu masinile lor???
                  Mai ales cand sunt se vede clar ca sunt aduse de dincolo???
                  Poate le-or fi prins ei la pret bun ca erau cu fluturasi sau cu floricele ce stit voi de arta negocierii

                  Comment


                  • #24
                    >>>

                    Pentru o mai buna exemplificare .... la asta se rezuma teatrul acesta:

                    Mergi pe strada si vezi masini care in loc de stikere pe luneta au ..... (poza 1),
                    Dar ce sa mai .... soselele sunt pline de "porci" .... (poza 2)
                    si daca il legitimezi pe vreunu, o sa ai surprize de genu ... (poza 3)
                    Attached Files
                    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                    Comment


                    • #25
                      astea da...absolut superbe......
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • #26
                        da..de vis..aia verde e ca fosta ta dacie..si ca actuala..pe GPL..cu chilotii..nu stiu..
                        dar oricum..ar trebuii sa fii ultimul care scrie la "am intanlit si soferi trazniti"..
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • #27
                          nicos, parca era vorba de poze facute de noi
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by nairod View Post
                            nu stiu cum sa zic sa nu se supere careva..dar ieri..in doua sensuri giratorii diferite din brasov...s-a intamplat acelasi lucru..masina de Bacau..a intrat in sensul giratoriu pe contrasens???!!!!!!!!!!!!!..acuma din cate stiu eu nu prea sunt sensuri giratorii in Bacau..dar totusi..frate!!!..nici chiar asa..a pus viata in pericol a foarte multe persoane..iar soferul parea cat se poate de normal la cap..s-a intamplat in sensul de pe Lunga in Bartolomeu..si in cel de la Hornbach..
                            mai nou arta soferiei este de a te ferii de ceilalti..propun reinceperea campaniei BIZONI IN TRAGIC...
                            o zii faina..
                            De cate ori ai fost in Bacau?Bacaul e de fapt o cumuna fara semafoare,intersectii si giratorii.Mai documentaza-te.

                            Comment


                            • #29
                              daca nu ma insel (joi pe la ~2) la bartolomeu era un mcv gri care a intors in sens fara sa il ocoleasca (adica a facut stanga)... nu am vazut numarul ca eram pe partea cealalta pe pod si am facut dreapta...

                              si nu te ofensa, nu a zis nimic rau de bacau... si chiar daca sunt sau nu sensuri in bacau legislatie e pentru toti... care o citesc...
                              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                              Comment


                              • #30
                                Pai si eu vad destule specimene in giratoriile din Bacau.Nu generalizez dupa numar.Poate omul e debusolat in alt judet,nu stie drumul.Eu de obicei,cand ii vad cu numere din alt judet,ii las in pace.Nu zic ca nu are si Bacaul catastrofelele lui dar de la asta pana a generaliza.......

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google