Care soferi va enerveaza cel mai tare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pe mine ma enerveaza soferii care au BMW-uri, mertane noi etc de peste 200 CP si merg cu 20 km/h in oras si cu 60-70 km/h afara si incurca toata circulatia
    sigpic

    Comment


    • #17
      Originally posted by Spown
      Pe mine ma sicaneaza soferii de pe taxi, dube(marfa/maxi-taxi), si autorenuri(tiruri nene).

      si inca una: soferii sa isi cumpere masini la care s-a inventat maneta de skimbare a benzii de mers(semnalizare), si sa isi tuneze masinile cu oglinzi mai mari .....hihihihiihi
      Adevar ai grait. Soferii de tiruri sunt pericole pe roti.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • #18
        Multumesc soferului cu duba alba care a intrat azi de pe banda de facut stanga si mi-a taiat calea luand-o inainte, l-am claxonat si degeaba. Nesimtiti.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #19
          Astea in fiecare zi se intampla Andrei, nu avem ce face decat sa fim noi cu ochii in 4.Nu se mai tine cont de prioritate de nimic.Mi-e si frica cateodata cand este aglomeratie mare sa ies pe strada ca se gaseste un idiot sa faca tarambol.
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • #20
            Pai in Constanta cand vin trebuie sa am nervii tari. Se merge in orasul ala cu 40-50 km/h, unu' n-ar trece de limita asta, cozi pe centura si cate nu sunt. Cel mai mult ma enerveaza aia care merg incet, cu 50 km/h pe banda 2. Acolo numai pe linia de tramvai trebuie sa mergi daca vrei sa mergi mai tare.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #21
              Am mai gasit o categorie care ma enerveaza desi nu prea e vina lor saracii. Soferii de RABA si Saviem care de abia se taraie si scot un fum de intri l-a spitalul TBC instant.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • #22
                OFF: Las ca am prins eu unu cu o raba de mergea cu 80 prin oras (turda)

                ON: Ma enerveaza aia care iti blocheaza masina daca parchezi in locu lor si la fel de mult ma enerveaza aia care parcheaza in fata garajului
                ...de doi lei :p

                Comment


                • #23
                  pe mine ma enerveaza astea de taxi si cei care vin din italia si se dau smecheri nu stiu frate sa mearga deloc era sa intre unul in mine sa ma faca praf noroc ca sunt eu atent
                  sigpic
                  astra h 1,7 cdTI

                  Comment


                  • #24
                    Femeile (nu toate, exista exceptii), taximetristii, soferii de tir si unii soferi de distributie, smecherasii de bani gata si in general oricine conduce iresponsabil... da-i tun in trafic de nu se vad hehehe

                    Comment


                    • #25
                      Acum cateva saptamani am lasat doi taximetristi (in situatii diferite si in zile difertie) sa se bage in fata mea, iesind de pe o straduta sau schimband banda si, atentie, mi-au multumit cu avariile. Astia chiar merita respectul meu, restul sunt niste nesimtiti.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • #26
                        soferii asa zis profesionisti,se baga peste tine ca au masini mari mai ales soferii RATB si daca te pierzi ai focut-o de oaie iar ei isi vad de drum desi manevra lor a generat accidentul si ma mai enerveaza unele soferite.

                        Comment


                        • #27
                          Fratilor in Braila au inceput sa ma enerveze cei cu motoscuterele. Habar nu au reguli de circulatie, se baga si prin stanga si prin drepata ba chiar unu a tisnit prin fata mea. Va dati seama daca intra 1 tona de Logan in el ca il teleportam instant. Si necazuri cu ei am si din postura de sofer si din cea de pieton.
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • #28
                            Din cate stiu io ar trebuii sa aibe o dovada cum ca au absolvit un curs de legislatie

                            PS: mai sant si oameni mai invarsta care merg cu scuterele pe margine, da mai sant si copii pe care ii chinuie talentele...
                            ...de doi lei :p

                            Comment


                            • #29
                              Ce dovada habar nu au de nimic. Si oameni in varsta (adica peste 26-27 de ani) nu prea am vazut pe motoscutere.
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • #30
                                sa nu uitam de biciclisti....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google