Salut, bine v-am gasit :hug3:

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Hmmm.... atatea posturi nu am avut decat la o saptamana dupa deschiderea threadului de intalniri in arad
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • #17
      Originally posted by bubu_vasile View Post
      Hmmm.... atatea posturi nu am avut decat la o saptamana dupa deschiderea threadului de intalniri in arad
      da intr-adevar se simte in aer o efervescenta benefica ;-)
      Last edited by bubu_vasile; 1 April 2008, 23:35. Reason: tz
      :hippy: ____:smokespliff:______:mamy:

      Comment


      • #18
        Welcome Gaby!
        Acum gata, stiu si eu ce si cum, fiu' - mama )

        Comment


        • #19
          Gaby bine ai revenit printre noi , deoarece stim ca nu esti la prima aparitie
          :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

          Comment


          • #20
            Mersi ! Da, am mai avut eu aparitii tridimensionale la intalniri ,cred ca la asta faci referintza. Iar acu apar printre voi si virtual :-)
            :hippy: ____:smokespliff:______:mamy:

            Comment


            • #21
              Acu' ca s-au facut prezentarile putem sa ne mutam pe threadul de "convorbiri generale" ? Ca e putin cam greu de urmarit atatea threaduri ?
              aici o intreb in primul rand pe gaby ca ea a deschis threadul
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • #22
                Originally posted by bubu_vasile View Post
                Acu' ca s-au facut prezentarile putem sa ne mutam pe threadul de "convorbiri generale" ? Ca e putin cam greu de urmarit atatea threaduri ?
                aici o intreb in primul rand pe gaby ca ea a deschis threadul
                Da , sigur. Hai sa ne mutam Daca voi face ceva mutari gresite, sa-mi spui ,...pana ma-nvatz pe-aici...
                :hippy: ____:smokespliff:______:mamy:

                Comment


                • #23
                  Topic closed)
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Singurul lucru ce pot sa iti spun momentan ca nu e ok sunt acele "tz" "sh" etc specifice limbajului mirc si care sunt interzise prin regulamentul forumului. dar fiind la inceput si avand nevoie de timp de obisnuire am editat eu micile greseli, lucru ce o sa incerc sa il fac si de acum inainte (cel putin o perioada).
                    in rest e totul bine si frumos


                    thread inchis.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google