Ultimul Film Vazut.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ultimul Film Vazut.

    In thread-ul Ultimul Film Vazut se vor respecta strict urmatoarele reguli: Pentru comentarea pe larg a unui anumit film va rugam sa deschideti un thread separat. De asemenea, orice film trebuie intotdeauna notat cu o nota de la 0 la 10, pe cat posibil urmand scara de notare propusa mai jos iar fiecare nota trebuie insotita de un comentariu care sa o justifice. Comentariile trebuie sa aiba un minim de continut - nu se accepta postari de genul "Marfa", "Nashpa", "Fara cuvinte" si asa mai departe.


    Note
    10 - perfect
    9 - extraordinar
    8 - foarte bun (mi-a placut foarte mult, sau exceleaza din anumite puncte de vedere)
    7 - bun (mi-a placut fara rezerve)
    6 - decent (a avut si parti care mi-au placut, sau mi-a placut, dar a avut si parti care m-au deranjat)
    5 - asa-si-asa
    4 - prost
    3 - foarte prost
    2 - execrabil
    1 - incredibil de prost si deja periculos pentru sanatate (risc de apoplexie)
    0 - trebuie sa fiu legat de scaun, cu calus in gura si perfuzie cu sedative ca sa ma uit la el




    Incep eu

    The Other Boleyn Girl
    un film superb care merita vazut! 9.8/10 un film foarte bun.

    Mad Money 8/10 o comedia haioasa despre o ''batranica'' lucreaza la banca,incepe de fure bani.

    Alvin and the Chipmunks 7/10..o comedia haioasa despre niste veverite facute pe calculator,si care canta.
    Last edited by Alex21; 4 April 2008, 05:01.

  • #2
    Cloverfield 9/10

    ca si comentariu ... some thing has found us
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #3
      Mai era un topic pe tema asta in pagina anterioara din sectiunea asta

      Comment


      • #4
        No country for old men.... m-am plictisit pe la jumatate si l-am inchis. Nota 3.
        numar secundele

        Comment


        • #5
          Alien vs Predator Reqviem - nota 5 cu indulgenta. Un S.F. nereusit. Primul AvP a fost mai bun.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • #6
            Dukes of Hazzard 10 - atata am ras la filmul ala..) am fost pe spate
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • #7
              Filme mai noi ce am vazut lately :
              The water horse nota 9 , o poveste interesanta despre mitul Monstrului din Loch Ness, poveste se intampa, undeva in timpul celui de-al doilea razboi mondial , decorul f bine realizat si efectele speciale reusite.

              STEP UP 2 nota 9, mi-a placut f mult soundtrack-u din film si dansatorii care au facut filmul f dinamic si interesant, povestea cam trasa de par dar ii dau nota 9 pt. schemele freestyle destul de complicate .
              sigpic

              Comment


              • #8
                Offtopic: Mai este un topic pe exact aceiasi tema.

                Ontopic: The Bucket List (merita vazut)

                Comment


                • #9
                  Odisea 7.5/10

                  Comment


                  • #10
                    E mult mai bine cu note pt film !!!
                    Schindler's List - 10/10 Drama
                    Facing The Giants - 9.9/10 Drama
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      The Bucket List, foarte tareeee. 9/10.
                      Last edited by Marius; 4 April 2008, 19:01.
                      numar secundele

                      Comment


                      • #12
                        Inainte sa fac topicul am cautat,dar nu am gasit nimica.

                        Comment


                        • #13
                          Este unul cu discutii despre filme. Dar e mai bine cu note, plus ca acest topic este despre ultimul film vazut nu despre filme in general.
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • #14
                            SLEVIN nevinovat cu ghinion / Nota 8 Un film ancorat in lumea nevazuta a crimei si razbunarii,cu Bruce Willis si Morgan Freeman .

                            Comment


                            • #15
                              The condemned - 7/10 cam previzibil dupa jumatatea filmului, dar mi-a placut
                              If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google