Gropile Din Orasul Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Acelasi lucru l`am patit si eu cand am avut barile la revopsit...sa treaca pe casco si le dau si lor..nu dom`le nu facem noi asa ceva..daca vreti separat e 1.5 mil de bara...acu` vad ca au crescut pretu`

    Comment


    • #17
      Naspa...si eu vroiam sa le mai zic sa imi puna si bara de MCV...da cand i-am auzit m-am lasat pagubas.

      Comment


      • #18
        deja ziceau ca ai pretentii cam foarte mari...

        Comment


        • #19
          Ieri m-au sunat cei de la nalba sa ma duc sa ridic factura de reparatie sa o duc la OMNIASIG.Din cauza unei nenorocite de gropi si a unui nenorocit de primar masina a avut nevoie de reparatii in valoare de 7769,00 lei(suma inscrisa pe factura)....pffff cred ca daca nu aveam Casco reparam masina la Craciun.Acum sper sa aprobe cei de la OMNIASIG toata suma.Cand ma suna astia de la asigurator si ma duc sa iau masina va mai spun ce am facut.Sanatate

          Comment


          • #20
            Valei mama...enorma suma...nasol alex ce sa zic...

            Comment


            • #21
              Spre norocul si fericirea mea cei de la omniasig au aprobat toata suma si am si adus masina acasa.bineinteles ca cei de la nalba nu se obosesc sa puna toate suruburile unde trebuie noroc ca am vazut si le-am atras atentia.Andrei stiu ca suma e enorma.Cel mai mult au fost airbagurile amandoua plus clac. lor vreo 2000 lei radiatorul 1000 bara fata 650 manopera 1092 inca ceva (nu inteleg ce scrie)la 1100.si in rest din astea micute intre 30 si 500 lei.

              Comment


              • #22
                Bine ca ti`ai facut`o..te asteptam duminica la intalnire

                Comment


                • #23
                  Aveti grija daca va deplasati din Galati spre Tecuci:au aparut in ultimele zile niste gropi uriase in care, daca nimeriti, va rupeti siguri roti, suspensii si alte cele.Este ceva de speriat!
                  Eu fac drumul foarte des si descopar pe zi ce trece, cu oroare, ca se tot largesc si adancesc;mai ales in portiunea Independenta - Piscu (am ajuns sa fac slalom de parca as fi la vreun concurs).

                  Comment


                  • #24
                    Strazile din Galati cu exceptia celor principale(si alea cu indulgenta le dam bine) sunt varza, drumurile din judet fie ele nationale, judetene sau cum s-or mai numi sunt jalnice ce mai avem primar si consiliu judetean de toata jena, ar trebui sa strangem randurile si sa face o petitie ceva, sa vada si mortu viu(tovarasu' primar) ca am ajuns la limita rabdarii.
                    Astra J 1.4T 140cp Enjoy Power Red

                    Comment


                    • #25
                      S-a stricat tare drumul spre barlad pe la Cuca. Drumul este intesat cu gropi care m-ai de care,nu ai cum sa le ocolesti pt ca sunt pe toata strada in unele portiuni.
                      In Galati cea mai nenorocita de soarta este Strada Traian de la un capat la altul. La mine in cartier Str Furnalistilor are ceva gropi dar se pot evita.
                      Last edited by lupulucian; 31 March 2009, 08:46.

                      Comment


                      • #26
                        De interes general este faptul ca faleza superioara este inchisa pe portiunea dintre "pastila" si "Panoramic" (port).
                        Calitatea drumurilor / lucrarilor meseriasilor isi spune din nou cuvantul...
                        ...si uite asa abaterea asta imi mai papa ceva benzina in plus pe drumul spre serviciu...
                        Loganist far'de Logan

                        Comment


                        • #27
                          Nu numai acea portiune a falezei e blocata, ci si portiunea de la casa de apa..si asa cum a spus Elena, trebuie sa ocolim...timp + combustibil
                          Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                          Comment


                          • #28
                            Am vazut si eu!
                            Si e mare aglomeratie prin oras. Eu am cautat variantele cele mai scurte dar nu neaparat si cele mai rapide.

                            Comment


                            • #29
                              Azi am intarziat la serviciu exact din cauza acestei aglomeratii... plus ca am prins tăte semafoarele...băftoasă, nu?
                              Loganist far'de Logan

                              Comment


                              • #30
                                Faleza este circulabila pana la elice.Portiunea elice -Panoramic inchisa cred ca pentru mult timp de acum incolo.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google