Recomandare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Recomandare

    Imi puteti spune si mie daca este OK service-ul Meridian Vest ..cel de pe Iuliu Maniu - iesirea spre A1. M-ar interesa sectia de tinichigerie - vopsitorie, cum sunt meseriasii ( cum lucreaza ) deoarece va urma sa bag masina la reparatie caroserie, aici intrand indreptarea panoului spate ( sub bara spate coltul stanga este contorsionat + in portbagaj unde este cricul ( pe podea ), cumva "rupt" ochelarul de pe aripa + capota portbagajului care este deplasata..

    Vreau sa stiu daca imi recomanda cineva aceasta reprezentanta. Agentul constatator de la asigurare mi-a recomandat acest service.
    My turbo lag, give your MPI, a chance

  • #2
    nu este de incredere, mai bine cauti pe altii. Sunt mai mult decat superficiali. Iti pot arata cel putin 2 masini facute la ei

    Comment


    • #3
      As vrea sa vad cateva poze cu masini ( logan sau orice altceva ) reparate la Meridian Vest.
      De DACOSERV , care este situat pe bdul. Preciziei , ce parere aveti? Eu am mai avut masina acolo reparata tot pe partea de tinichigerie, si au facut-o foarte bine. ( nu a fost gazata, etc ). Cei de la dacoserv fac constatari pentru cei care au asigurare rca la ASTRA? (cazul meu), deoarece vreau sa bag masina la reparat cat mai repede.
      My turbo lag, give your MPI, a chance

      Comment


      • #4
        Salut! Fratimiu a avut masina in service la meridianul de pe iuliu maniu. Mie mi s-a parut f de treaba baiatul de la receptie tinichigerie. Uite si 2 poze cu masina. Masina a fost lovita in spate.
        Attached Files

        Comment


        • #5
          salut andrei daca te-ai hotarit sa mergi la Dacoserv este o alegere buna iti pot recomanda si tinichigiu si vopsitor sunt seriosi in aceasta privinta iti recomand

          Comment


          • #6
            Mai bine incerci la serus renault de pe centura la iesirea spre pitesti (in militari), am o piesa vopsita la ei si a iesit perfect, in schimb nu pot spune acelasi lucru despre meridian vest, am lasat masina la tinichigerie si am gasit interioru murdar, ambele scaune fata erau murdarite, cred ca au servit masa pe bord, n-am idee.

            Comment


            • #7
              salutare.
              as dori si eu o recomandare de service dacia pentru tinichigerie+vopsitorie, de preferat sa aibe decontare directa cu omniasig.

              un service care sa poasa sa-mi scoata infundatura asta fara sa imi dea gaura prin interior (asta a fost varianta de rezolvare a celor de la IATSA Stefanesti)

              service-ul poate sa fie din Bucuresti, Targoviste sau Pitesti.

              Multumesc.
              Attached Files
              http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

              Comment


              • #8
                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google