Salonul Internaţional Auto-Moto Bucureşti 2012 Revine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salonul Internaţional Auto-Moto Bucureşti 2012 Revine

    "Luna aprilie este importantă din punct de vedere automobilistic pentru că aduce în România un eveniment special: Salonul Internaţional Auto-Moto Bucureşti (SIAMB). Acesta se va desfăşura în perioada 4-8 aprilie 2012, în Piaţa Constituţiei şi va fi cel mai mare show-room auto-moto multi-brand din România, cu o suprafaţă de expunere de peste 6.500 mp.

    La SIAMB 2012 vor participa pe de-o parte producători, importatori şi distribuitori de automobile, motociclete, scutere, biciclete, accesorii tuning şi echipamente service auto-moto, componente şi piese de schimb, precum şi companii de leasing şi asigurări sau firme specializate în închirieri auto.

    Pe parcursul celor cinci zile sunt aşteptaţi peste 50.000 de vizitatori, care vor avea posibilitatea de a fi la curent cu noutăţile din domeniul auto-moto, de a alege ofertele cele mai avantajoase şi de a câştiga diverse premii la tombolele care se vor organiza pe toată durata evenimentului.

    Salonul va fi inaugurat în prezenţa unor oficialităţi şi a reprezentanţilor mass-media în data de 4 aprilie la ora 12:00, iar apoi va fi deschis publicului larg în intervalul orar cuprins între orele 10:00 şi 20:00.

    este preluat de pe top gear...organizam ceva pentru 8aprilie?sau ca de obicei fiecare cum ajunge?
    Last edited by Emr3; 23 February 2012, 19:52. Reason: Automerged Doublepost
    Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

  • #2
    Au confirmat participarea
    CATERHAM, MERCEDES, VOLVO

    ABARTH, HYUNDAI hibrid, INFINITI, JEEP, KIA hibrid, MASERATI

    BMW, FIAT, LANCIA, MINI COOPER

    FORD, HYUNDAI, JAGUAR, LANDROVER, MITSUBISHI, RANGE ROVER
    Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

    Comment


    • #3
      rog un moderator sa inchida topicul...nimeni interesat...eu ma duc))
      Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

      Comment


      • #4
        As veni si eu dar inca nu stiu daca o sa fiu liber atunci.Sper sa fie mai misto decat la ultimul salon din toamna trecuta.

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google