Skoda Octavia Depasire Finalizata Cu Un Derapaj Spectaculos

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skoda Octavia Depasire Finalizata Cu Un Derapaj Spectaculos

    Soferul din Skoda Octavia pierde controlul maşinii, după o depăşire, şi începe o serie de “piruete” pe constrasens.

    Skoda Oсtavia 2 FL 1,6 MPI комплектация амбиент.Похоже не было ESP.


    sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

  • #2
    mamaaaaaaaaaaaa dar nu a lasat frana de loc astia te omoara nenorocitii
    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

    Comment


    • #3
      a tras in dusmanie ca sa intre inapoi pe banda
      Last edited by Cristi_Xp; 2 March 2012, 19:14.
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        cred ca e de la votca.nu am inteles de ce nu a franat cand mergea cu spatele.
        Welcome to the Club, We Have Jackets !

        Comment


        • #5
          Aviz "reizarilor" pe sosele. De zmeu ce a fost, s-a pierdut de tot si n-a fost in stare sa franeze, sa nu ajunga in sant.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • #6
            A vazut moartea cu ochii, asta e clar...
            sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

            Comment


            • #7
              A franat inainte sa termine manevra de intrare pe banda, a facut transfer de mase si restul e de la sine.
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • #8
                A pus frana absolut de pomana, nu avea pe nimeni in fata lui, trebuia sa intre pe banda apoi sa franeze daca era nevoie...
                sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                Comment


                • #9
                  Pai multi cred ca pilotajul e acelasi lucru cu a conduce agresiv, cand tocmai, pilotajul se face relaxat. Oricum, ideea e ca s-a pierdut, a avut noroc chior si bine ca a scapat doar cu atat.
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • #10
                    Pe mine ma enerveaza genul astuia care filmeaza, astia care stau in "trei litere" tau atunci cand te bagi in depasire.

                    Ala cu Octavia s-a pierdut din momentul in care a simtit ca masina nu mai face ce vroia el.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • #11
                      Sunt tentat sa cred ca, chiar daca nu pierdea controlul, intra in ala din fata lui.

                      Sa bage la tartacuta si cei care cred ca ABS-ul si ESP-ul sunt MAMA si TATA.
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • #12
                        Acuma ce-i drept cum a spus si vitriol cel din spate era destul de aproape de fundu lui, iar el a incercat sa revina repede pe banda pentru a putea sa-l depaseasca cel din spate... Dar asta nu scuza frana prosteasca si fara rost in timp ce revenea pe banda.
                        sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                        Comment


                        • #13
                          Ca sa citez un mare clasic: "Niste boi!"
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • #14
                            ESPul nu cred ca permitea niciodata asa cascadorie ) nici macar balansul acela la franare ...
                            Last edited by Cristi_Xp; 2 March 2012, 18:50.
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #15
                              Ti-o spune unu patit in alt context: PERMITE
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google